Кожен третій українець голосує за партію «Батьківщина»

20 Листопада 2017, 16:05
1511

«Батьківщина» висуватиме понад 50 кандидатів на голів ОТГ та близько тисячі кандидатів у депутати рад ОТГ.

Про це стало відомо під час сьомого етапу XIV з’їзду партії Юлії Тимошенко, що проходив минулого тижня в Києві.

За офіційними результатами виборів, що відбулися 29 жовтня, депутатами від «Батьківщини» стали понад 900 осіб, а це 28 відсотків від загального складу обранців об’єднаних територіальних громад.

За словами Юлії Тимошенко, це означає, що кожен третій українець голосує за «Батьківщину». Це і є реальна соціологія. Перемогу на виборах до ОТГ здобула професійна та надійна команда.

«Є люди, які пішли у кожне село до людей і показали, що партія «Батьківщина», попри все, що було проти неї застосовано, може перемогти тих, хто вірить тільки в гроші, адмінресурс, політтехнології, фальсифікації та політичні  репресії», – зауважила Тимошенко.

З’їзд «Батьківщини» одностайно ухвалив рішення про участь місцевих організацій політичної партії у виборах в ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 року. 

Коментарі
20 Листопада 2017, 18:22
Хтось хоче сказати, що кожен третій українець-дурень ????
20 Листопада 2017, 19:45
Мабуть що ні. Просто «Батьківщина» чомусь навчилась і висуває на посади авторитетних людей. Загалом це нормально, бо якщо ці люди є авторитетними, то значить є не глупими і не пройдохами, тобто не такими, як ветерани-батьківці Камінь-Каширського району. Якщо їм не бракує розуму, то вони працюватимуть на громаду, а не на Юлю та на її обласного й районних представників. Згодом в праці на громаду вони політично зміцнішають і однозначно попруть з партії Юлю та її посіпак. Спрацює формула – «за що боролась, на те і напоролось».
20 Листопада 2017, 20:36
Про яких авторитетних людей від "Батьківщини"в нашому районі ви баете?Про сраколиза місцевоі влади дмитрукаі йому подібних,не смішіть людей.Районна "Батьківщина"---це підстилка БПП і бувшоі партіі регіонів
20 Листопада 2017, 20:55
Бют це усі від ветеранів праці до бувших регіоналів, усі верстви населення. Це патріоти краю щось пнуться хочуть чогось доказати а в результаті завжди опиняються пообік політичного поля.
20 Листопада 2017, 20:57
В Камінь-Каширському районі немає ОТГ, тому немає сенсу говорити про авторитетних людей в межах району. Правдоподібною є версія, що гальмом створення ОТГ в КК районі є не лише Дунайчук, Сус, Бондар, а і місцеві партійні «лідери», в тому числі «сраколиз» Дмитрук та такі самі ср-зи - керівники інших політ партій.
22 Листопада 2017, 02:33
Мабуть це наша доля - наступати на ті самі граблі...
26 Листопада 2017, 19:26
&quot;гальмом створення ОТГ в КК районі є не лише Дунайчук, Сус, Бондар, а і місцеві партійні «лідери», в тому числі «сраколиз» Дмитрук та такі самі ср-зи - керівники інших політ партій.&quot; - хто із цих людей зараз не дає людям в селах зібратись і вирішити з ким об'єднуватись в ОТГ??? <br/>&quot;Гальмо створення ОТГ&quot; у тебе і тобі подібних в голові !