Юлія Тимошенко: За три з половиною роки економіку знищили так, що країна відкотилася на десятки років назад

21 Листопада 2017, 15:57
4319

Виступаючи на сьомому етапі XIV з’їзду партії «Батьківщина», її лідер спростувала твердження про 144 «успішні» реформи, ініційовані владою.

Вона навела дані останнього звіту американського Інституту Ґеллапа про те, Україна потрапила в трійку найнещасніших країн світу. А за рейтингом щастя, який щорічно подає ООН, увійшла до десятки останніх країн, скотившись за три роки на 45 позицій вниз. Тим часом звіт Міжнародної асоціації сертифікованих бухгалтерів світу свідчить, що половина нашого ВВП перебуває не просто в тіні, а в офшорах, на рахунках керівників держави.

«Вони говорять про підвищення пенсій, про те, що людям додали грошей і що вся країна щаслива. Але чи може людина за цю пенсію купити продукти, ліки та все необхідне? Ні! В 2008 році, в період кризи, середня пенсія була 154 долари, а зараз після підвищення лише 64 долари. ВВП упав майже вдвічі у валютному перерахунку. Всі ці хвалебні промови влади розбиваються об те, що нашу економіку за останні три з половиною роки знищили так, що країна відкотилася на десятки років назад», – наголосила Юлія Тимошенко.

Коментарі
21 Листопада 2017, 19:17
Нехай тимошенко подякує своєму майдану за знищену екомоміку
21 Листопада 2017, 19:23
Падруга Путіна в істериці – значить справи в Україні ідуть у правильному напрямку.
21 Листопада 2017, 20:25
Який же ти Йо... , Йо..., Йо...!!!
21 Листопада 2017, 22:11
Наразі Юлія з 1960 року, тобто їй 57 років, а зачіски, як у 20-літньої? Вічно молода, чи рахує, що кобіта має виглядати файно?
21 Листопада 2017, 22:16
Паважаю ваші глубокіє почуття до Юлі. Ви навєрна славний парєнь ілі такаяже дєвушка… Признаюсь в своїй нелюбові до вашого предмету поклонєнія. Не люблю, не поважаю, зневажаю аж до прізрєнія. І все тому, що женщина вона красівая, а політік … ну поняли, повна ….ку….кривая – це по-народному. Тимошенко причетна до творення анти економічної економіки. Це коли основні прибуткові галузі виводяться не на державний бюджет, а на рахунки олігархів. Спочатку все вигляда файно, переважно через приналежність до державного сектору: 51-49. Потім воно обростає кровосісями, які сюсять всі основні прибутки. Для прикладу – спирт та інші горілчані заводи, вин заводи, нафтопереробні заводи. Левова частка виробленого спирту, завдяки кровосісям, не облікується, завдяки державності, і виводиться в роздрібну торгівлю з фальшивими акцизними марками. Замість виноградного вина вироблять бурду з китайського порошку, але з винними етикетками і фальшивими акцизками. Чому? Бо собівартість однієї пляшки борматухи в сотні разів менша за продукт з виноградного соку. Завдяки цій системі Україна розучилась виробляти сортову горілку – шмурдяк вигідніший і майже позбулась виноградників. Для того, щоб налагодити випуск виноградного вина потрібно було сплатити сотні тисяч за ліцензію, а за право на випуск шмурдяку досить добрих стосунків з юлькою. Потім в неї цей бізнес забрали регіони. Щоб не тявкала – посадили. Тепер їй хочеться втраченого. А ще так само заробляти на газі через державні дотації, на «дешевому» хліб…. Юля «дбає» про державу, всьо має бути державним галасує она, бо она, як та баба з казки про дебіла діда і золотую рибку, в качествє главної чиновниці хотіть всім єтім державним добром керувати.
21 Листопада 2017, 22:55
Тимошенко слово в слово повторює те, що говорять на державних телеканалах РФ
22 Листопада 2017, 13:20
Скільки вам платять за те,що обси "аете Юльку на сайтах???Самі придури вибрали яника,а Юлька винна в усьому,що твориться в державі.Про який"правильний напрямок" розвиток ви ведете мову?
22 Листопада 2017, 14:33
Щодо &quot;Самі придури вибрали яника,а Юлька винна в усьому...&quot;. <br/>У 2010 році Кремль вивів кандидатами у Президенти України, як це фактично було і до цього, бо за Ющенка окрема розмова, своїх представників. Президентська кампанія в Україні фактично завжди зводилась до голосування не &quot;за когось&quot;, а &quot;проти когось&quot; конкретного. Згадайте Кравчук-Кучма, Кучма-Симоненко та т.п. Після 2003 року, коли Кучма почав вислизати з рук Кремля, йому тут же влаштували &quot;кольчуги&quot; та &quot;плівки Мельниченка&quot;, аби приструнити і дати команду &quot;к ноге&quot;. Поява в політиці молодої, симпатичної та харизматичної Юлі, зумовлена її походом за недоторканністю до ВР через загрозу криміналом за оборудки з газом та хабарями в Росії, закономірно зконцентрувала увагу виборців на цій особистості. Але, щоб дати відповідь хто така ЮВТ, потрібно спочатку розібратися кому в руки попадав такий джек-пот, як ЄЕСУ (Єдині Енергетичні Системи України), котрий без жодних &quot;не пахать, не сеять&quot; приносить мільярдні дивіденди у вічнозелених баксах впродовж року. Чи міг Кремль допустити передачу такої фінансової угрюм-ріки віддати у руки некерованій людині чи групі людей? Тільки наївний про це може сподіватися, у період коли практично будь-які більш-менш помітні кроки в Україні контролювався нашим північним сусідом. Я не стверджую, що Юля є резидентом чи чимось схожим, але архіви її &quot;діяльності&quot; на Луб'янці ніколи їй не дадуть бути вільною першою особою в українському політикумі. Більше того, її оборудки з газом у 2009 році, коли вона розпиналася про &quot;найкращий в історії договір по газу&quot;, яскраво підтверджують вище сказане. Тільки не закидайте мені, що я ведуся на її судимість за це, бо її судив не суд, а Кіреєв. Це інша тема розмови. І останнє. Юля є продуктом і досконалим інструментом заробляння грошей епохи буремних 90-х, як до слова, майже й всі нинішні основні політичні гравці в Україні. Але цій харизматичній пані, яка часто каже правильні речі, зокрема й про мораторій на продаж земель сільгосппризначення, брехнути на рівному місці &quot;во ім'я благородної цілі&quot;, все одно, що деяким нашим керманичам перехреститися на людях. Її епоха залишилась у минулому, вона не так вже й погано виконує роль опозиціонерки, отож нехай там з Ляшком і бавляться на перемінку. Україні потрібні молоді люди, загартовані в горнилі Революції гідності, люди, котрі ставили на кон своє життя в боях на Сході держави, люди, котрі наберуть у свою команду грамотних фахівців - державотворців, чітко контролюючи їх від &quot;скурвлення&quot;. Так було у Польщі з Лехом Валенсою, так було у Чехії з Гавелом та в інших пострадянських державах. Надто авантюристична натура у нашої відомої леді. Проаналізуйте її нинішню політичну підтримку на Заході, коли повилазило нагору більшість її оборудок, і все стане зрозумілим. А її остання афера з Саакашвілі на кордоні з Польщею поставила на цій політичній фігурі велику і масну крапку. Хіба сердобольні бабці ще троха вірять у &quot;молоду і симпатичну пані&quot;, з зітханням жалкуючи за своєю втраченою молодістю...
22 Листопада 2017, 14:58
Задовго до Янука зявилась в Україні Юлія. Спочатку непомітна, бо під Лазоренком сиділа, а потім з косою, бо її нове керівництво вимагало від неї самостійно вести справи. На її підготовку до публічної політики було витрачено колосальні кошти, не менші, якщо не більші аніж на Янука. Думаєте, вона за свої переробила себе з занюханої комсомолки на леді-Ю? Її вчили всьому: ходити, говорити, розмовляти українською, досі не позбулась акання – «кааліція». Добирали їй одяг, зачіску. Вчили посміхатись, але недовчили, бо замість посміхатись, регоче наче приморочена, або кокаїну перенюхала. Юля не сама, за нею україно-російський криміналітет. За всю свою бізнесову та урядову історію вона не започаткувала жодного виду виробництва. Ані промислового, ані сільськогосподарського, ані сервісного. Натомість запустила купу «схем» з контрабанди, ухилення від сплати податків, вироблення фальсифікатів, саме за часів Юлі-віце-прем’єра на заправки пішов псевдобензин та псевдосоляра. Вона так розійшлась, що не помітила, як перейшла дорогу людям Кучми. Ті крали, але якісь межі таки знали. Тоді «Ю» вперше відправили до в’язниці. Звісно, що не за статею – розкрадання, а для того, щоб усунути конкурентку. Керівництво «Ю» цим успішно скористалось, кинули в ЗМІ грошенят і перетворили підопічну на «Же-Дарк». Можу ще дещо розповісти, але обмежусь запитанням – чому досі в «Ю» не знайшли банківських рахунків? Відповідь проста – їх майже немає, вона живе з «общака». Останнім часом до «общака» вона майже нічого не додає. Десь мають її або розписати, або списати. «Ю» знає, тому і істерує.
22 Листопада 2017, 15:25
ВАм певно дуже подобаеться і ви вірите у святого петьку-липецького, в якого повно грошви в офшорах.Весь світ про те говорить,а вам засліпило. Я думаю,що якби Юлька стільки вкрала і вивела грошей з Украіни,вже давно на неі був би компромат.Чи ВОНА так ховае,що ніхто не може знайти?
22 Листопада 2017, 16:09
У своєму коментарі я написав однозначно: &quot;Україні потрібні молоді люди, загартовані в горнилі Революції гідності, люди, котрі ставили на кон своє життя в боях на Сході держави, люди, котрі наберуть у свою команду грамотних фахівців - державотворців, чітко контролюючи їх від &quot;скурвлення&quot;. &quot; А щодо &quot;липецького&quot;, скажу вам відверто, краще вже липецький, аніж луб'янська. Принаймні, ПОП все життя веде власний бізнес, звісно за законами жанру, котрий домінував і домінує нині в Україні. Але ваша &quot;жулька&quot;, за яку свого часу і я голосував проти Яника, сьогодні згідно декларації гола і боса, просто пролетарська брехуха. І ще одне. Якщо хтось думає, що є чимало кандидатур на Президента, які б і на міжнародному рівні мати належний авторитет, і в Україні здатні безкровно за рік чи два в умовах війни перетворити нашу державу у Швецію чи Норвегію, то він невиправний романтик. Так, Порошенка є за що і потрібно критикувати без жалю, адже він знав куди йшов і що обіцяв. За його плечима та при його потуранні продовжуються схеми та оборудки, котрі очолюють його близькі люди з бізнесу та політики. Система, вибудувана за десятки років, водночас не ламається, вона створює такий спротив, що руйнуючись часто завалює собою і &quot;вибухотехніків-підривників&quot;. Тому, обтинаючи поступово кровотоки цієї &quot;системи&quot; в Україні та на міжнародному рівні (Манафорт тому підтвердження) ми поступово рухаємося у потрібному напрямку. Нам потрібно трохи терпіння, важка особиста праця та бажання хоча б трішечки змінити себе коханих у тому ж напрямку. Як тільки це станеться, наші Президенти враз протверезіють...
22 Листопада 2017, 17:17
Аби розуміти мою позицію, потрібно знати, що мене цікавить лишень держава Україна! А хто тимчасово приходить до її керма, (доки народ, її громадяни ще не не в спромозі бути єдиними у своєму баченні пріоритетів та інструментів розбудови громадянського суспільства), це сукупність та вплив різних факторів. Тому, у дискусіях, якщо заперечувати діючого Президента, потрібно одразу пропонувати конкретну кандидатуру на цю посаду. Тоді можна роздумувати, чи варто змінювати шило на мило, або, даруйте, й на швайку. На разі я не бачу нагальної потреби у зміні Президента, оскільки не впевнений, що потрачені ресурси та час підуть на користь державі. Інша справа, що громадянське суспільство повинно невідкладно вимагати інструмент імпічменту Президента, який має бути прийнятий у пакеті з недоторканністю народних депутатів. Перед цим конче необхідно змінити склад Конституційного Суду та ЦВК. Бо, зміна морд на центральних кріслах, як показує час, лишень дає надію на якийсь час з наступним гірким розчаруванням. Розчарування, у свою чергу, є причиною нашої обмеженості у сприйнятті реалій цього життя, надмірних очікувань та глибокому патерналізмі внаслідок недорозвинутого соціалізму. Ми все надіємось на когось - хто на Президента, а хто на голову ОДА/РДА/війта/солтиса, аби лишень самому нічого не робити суттєвого та не змінюватись разом з громадою. Надіятись варто лишень на себе та громаду і вірити, що тому хто старається допомагають вищі сили... У корабля, в якого немає цілі, не буває попутного вітру!
22 Листопада 2017, 20:59
А тобі аби шутки жартувати. Тут таке горе, Юлю нагинають, а ти про якогось довбаного Бондара.
23 Листопада 2017, 10:05
&quot;скажу вам відверто, краще вже липецький, аніж луб'янська. &quot; - така ваша позиція нічим не краща , ніж ПОЗА , в якій перебувають більшість бидлорату . Цим меседжем ви знову пропонуєте обирати &quot;менше зло&quot; , але ж все таки ЗЛО . Подібна агітаційна політтехнологія нагадує ситуацію із табуном худоби , яка обирає яким коридором її гнатимуть на бійню замість того , щоб розбити цю загородь і йти власним шляхом на волю
23 Листопада 2017, 12:28
Запропонуйте свою позицію. Я уважно її вислухаю, адже ніколи не претендував на незаперечну істину. Погоджуюсь з Вами, що ми не повинні уподібнюватись на &quot;табун худоби&quot; через це і вжив метафору про швайку. Окрім цього, я не хочу подальшої зміни акторів цього театру абсурду, коли в політичному борделі змінюють лише &quot;жриць&quot;. Саме тому моє &quot; зміна морд на центральних кріслах, як показує час, лишень дає надію на якийсь час з наступним гірким розчаруванням. &quot; і є підтвердженням цьому. Якщо Ви маєте бачення виходу з ситуації, гідну кандидатуру на лідерство, послуговуючись медичною термінологією, знаєте доброго лікаря для нашого хворого суспільства з відповідною командою анестезіологів, хірургів, реаніматологів, медсестер та санітарів - то прошу дуже, пропонуйте. Але не забувайте про клятву Гіппократа, його слова &quot;не нашкодь&quot; мали значно ширший сенс, аніж ми почасти їх сприймаємо. Отже, назвіть свою кандидатуру, і тоді все стає на свої місця... &quot;Секонд хенд&quot;, за можливості, прошу не пропонувати...
23 Листопада 2017, 22:38
Пане Хрін, а якщо це буде не секонд хенд, а &quot;сток&quot;, скажімо мешти торгової марки &quot;Роміка&quot;, &quot;Ллойд&quot; тощо?
24 Листопада 2017, 01:43
Якщо Арсеній буде вбраний у маринарку від &quot;Луї Пістона&quot;, то марка мештів вже великого значення не матиме.)) Аби не від &quot;Скорохода&quot;, бо їх там хрін поймеш хто чим дихає. Його патрон Вексельберг і сам не знає, в яку корзину тепер яйця ховати...
24 Листопада 2017, 11:45
Не під Лазаренком, а на Лазаренку
24 Листопада 2017, 13:50
То залежить якого Лазаренка ви маєте, чи мали.
24 Листопада 2017, 23:20
Пане Хрін файна маринарка, добре припасована за фактурою та випрасувана сорочка з гармонійною краваткою, класні мешти від відомих світових виробників-це принаймні гарний настрій та повага до себе та людей, з якими спілкуєшся. Чи не так?
24 Листопада 2017, 23:29
Про краватку мож помалу забувати, цей аксесуар нині не є ознакою самодостатності. Хіба вже геть протокольна зустріч, то мус бути скромним, бо скромність - це повага до чужої заздрості та невпевненості у собі...
25 Листопада 2017, 02:49
Пане Хрін, яка невпевненість? Ми ж не пацани вже. А одягати два рази в житті маринарку,-на весілля та в домовині, як більшість, то не є фест.
25 Листопада 2017, 11:42
Краватка - це не маринарка!
25 Листопада 2017, 13:19
Я ж камінський, тому діалектизми знаю. За Польщі на краватку говорили нотайза, а маринарка-це піджак, жакет. А вісьмиклинний кашкет (шєпка) як по-камінськи буде?
26 Листопада 2017, 19:28
конхвєдєратка - нє?