У Камені-Каширському згорів торговий заклад

21 Листопада 2017, 21:55
9904

Сьогодні вранці, 21 листопада, у Камені-Каширському по вулиці Воля сталася пожежа.

Близько 6-ої години жителі міста виявили загорання торгового приміщення, яке належало Камінь-Каширському міському споживчому товариству.

На місце події виїхали працівники 8 державної пожежної частини. Ними було залучено 3 пожежні автоцистерни та пізніше МПО сіл Воєгоща та Видерта.

О 7:35 вогонь приборкали.

На жаль, врятувати споруду не вдалося.

Як повідомляють працівники Камінь-Каширського РВ УДСНС, вогонь знищив дах магазину, торгове обладнання, товар, внутрішнє оздоблення, пошкодив стіни.

На місці події працювала слідчо-оперативна група та працівники випробувальної лабораторії аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС у Волинській області.

Попередньо комісією встановлено причину пожежі – коротке замикання. 

 

1


1

4

 

Коментарі
21 Листопада 2017, 23:58
Рано чи пізно кладовище дає про себе знати.
22 Листопада 2017, 01:40
Детальніше
22 Листопада 2017, 02:25
Жодного разу не був у тій непривабливій будівлі. Пане Камінь, чим там торгували? Якщо не зраджує пам"ять,то перед розвалом совка її там зліпили?
22 Листопада 2017, 03:04
Говорять що на тому місці було давнє кладовище. Я ще сам пам"ятаю що позаду стояв хрест.
22 Листопада 2017, 10:26
Не «загорання», а «займання». Не «торговий», а «торгівельний». Не «торговий заклад», «заклад» більш відповідає «навчальному закладу», а «установа». А було сказати просто і українською – «згоріла крамниця».
22 Листопада 2017, 11:06
Хрест ще й досі стоїть біля згорілої будівлі...
22 Листопада 2017, 11:36
Тішуся, що на сайті є читачі, котрі вболівають за сяку-таку грамотність оприлюднених статей чи повідомлень. Разом з тим вважаю, що слово "установа" для цієї крамнички чи магазину не зовсім підходить. Адже "установа" - це орган певного управління, контролю, нагляду тощо або будинок, приміщення, де знаходяться дані структури. А от причиною пожежі є не тільки торгівля на території кладовища, але й притаманна нашим людям безпечність та розхлябаність. У колись у цьому наспіх зліпленому магазинчику продавці, вочевидь, мали електрообігрівача потужністю 1-2 Квт, котрий на старій електропроводці сушив і випалював ізоляцію. Коли вже замкнуло, то іскри-двох завжди вистачає, аби полум'я зробило свою чорну справу. Зайдіть у закамарки до будь-якого зі схожих закладів і ви побачите там таке, що не у всякій голові вкладається...
22 Листопада 2017, 11:52
У "журналіста" Ліпича грамотно виходить тільки пасквілі писати на районну раду
22 Листопада 2017, 12:08
Пане Камінь про могилки на Волі я не гірше вас знаю, бо ще давніший цвинтар був там де жив покійний "Слон", а нині магазин "Воля". Мені хтось поясне, чим там торгували? За кіоском навпроти вітку завше сидить зграя запухлих від алкоголю чолов"яг, зв"язок був?.
22 Листопада 2017, 12:18
Версія пана Хріна раціональна і скорше за все так і було. Однак ми так і не знаємо офіційну версію спалення Іллінського храму, може випускникам Говорущака нагадати трикутник Лавуазьє? (горюча речовина-джерело займання-окислювач)
22 Листопада 2017, 15:16
"Пане Камінь про могилки на Волі я не гірше вас знаю": отож бо що я також подумав про Вас у першу чергу, Ви змовчали але на тому місті де Ви говорите то це вже перебір оскільки на тому місці стояла хата яку викупили про те можливо у більш давній час оскільки у тому місці велике підвищення. Цей магазин, що згорів певно що продадуть оскільки він за тією схемою ніякої користі не давав.
22 Листопада 2017, 16:00
Камінь, який перебір, якщо я знаю навіть вуличне прізвисько покійного власника хати, а далі за ним жив з наступний власник з прізвиськом Грека і його хата теж на давньому цвинтарі, приблизно 19 століття.
22 Листопада 2017, 20:20
У магазині була всяка всячина від хліба до горілки від черпака до чунів і кінчаючи вінками
22 Листопада 2017, 20:28
Дякую Варці, бо Камінь знатурився та все про могилки гне. З мене кава та солодоші.
22 Листопада 2017, 22:11
Подяками з коментів ситий не будеш
23 Листопада 2017, 00:21
Це вже в кого який світогляд, тут нема чого та кого.