Ветерани МВС поскаржилися голові Камінь-Каширської РДА на відсутність надбавок до пенсії

05 Грудня 2017, 14:20
2555 Джерело: kamadm.gov.ua

На прийом до голови райдержадміністрації Валерія Дунайчука прибули сьогодні, 5 грудня, шестеро представників асоціації ветеранів МВС у Камінь-Каширському районі.

Вони озвучили проблему приведення пенсій колишніх працівників органів внутрішніх справ України (міліції) у відповідність до чинного грошового забезпечення поліцейських, – сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації. 

Як пояснили ветерани МВС, із 1 січня 2016 року вони не отримують відповідних надбавок до пенсії, згідно із Законами України від 09.04.1992 р. № 2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», від 23.12.2015 р. № 900 «Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей», який набув чинності 29.12.2015 р., а також відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 р. № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції».

Присутні, зокрема, зазначили, що у червні місяці цього року вони зверталися із офіційним листом до народного депутата України Ірини Констанкевич, однак відповіді так і не отримали.

– Наша акція не протестна, ми просто прийшли висловити свою позицію. Важливо, що ми маємо підтримку голови райдержадміністрації, – зауважив один із колишніх працівників органів внутрішніх справ району.

У свою чергу, керівник виконавчої гілки влади краю відповів:

– Вашу позицію я розумію. Звісно районна влада триматиме на контролі дане питання. Однак, враховуючи те, що проблема – не тільки нашого регіону, а загальнодержавного рівня, раджу вам повторно написати лист до народного депутата, аби вона лобіювала її вирішення у напрямку виконання відповідних законодавчих змін.

 


 

Коментарі
05 Грудня 2017, 17:55
Такі вимоги до влади узгоджені, адже мітинги та зустрічі ветеранів МВС з виконавчими органами пройшли й в інших регіонах України. Те, що це відбувалось в один день з виступом Саакашвілі з даху (на броньовику) та ударом Парасюка у чергову "голову" правоохоронця - совпадєніє. Принаймі, я так думаю...
05 Грудня 2017, 18:31
Про яку відсутність надбавок до пенсії ви пишете??????Це ніякі не надбавки, а заслужені кошти.Вся справа в тому,що пенсіонерам Збройних Сил,міліціянтам,емнесникам ніхто пенсій не перераховував з 2008року і обіцянки влади залишились лиш на папері,тому що в бюджеті на 2018рік коштів на перерахунок пенсій не закладено.З 1січня 2018року збільшуеться грошове забезпечення військовослужбовців в 4-4,5 рази,а військовим пенсіонерам знову показують дулю...Хто тепер захоче іти на службу і прослуживши 30 років,віддавши своі кращі роки життя лишитись бомжем на старості???Вся біда в тому,що всі так звані "реформи" роблять люди,які не служили Украіні, а тільки грабують Неньку останні 27 років----розенки,гройсмани,патрошенки.А до дунайчука з такими питаннями можна не звертатись, він нічого не вирішуе, бо кабмін з гідрантом не виконуе Закони Украіни
05 Грудня 2017, 19:31
"...віддавши своі кращі роки життя..." шановний назвіть хоч одного роботягу, хто не віддав ці роки. Робота ваша була нешанована маргіналами, але не важка, хіба, що специфіка її відбилась на світогляді та особливостях психіки. А дехто не лише кращі роки, а й здоров"я віддає та те ж бідує.
05 Грудня 2017, 20:02
"Вашу позицію я розумію. Звісно районна влада триматиме на контролі дане питання.": прийняв і допобачення або краще прощайте.
05 Грудня 2017, 20:16
Вже й державним службовцям-пенсіонерам варто заявити про свої злидні, адже передбачається мінімалка в понад 4 тис. грн, а пенсія у нас вдвічі менша.
05 Грудня 2017, 21:06
Рано чи пізно усі громадяни будуть прирівняні до однієї групи - громадянин який дожив до 62 -65-67 року йде на заслужений якщо ще поживеш крім цього два-п"ять років. Радянська система йде у небуття натомість пенсію отримуватимуть чим більшу чим більша заробітна плата ось і все. Тому намагання тих громадян згадати своє минуле в радянській ієрархії розподілу благ розіб"ється в скалу як і намагання саме цих людей бодай що небуть випросити у влади. Шкода тільки що на усіх невистачить посад вартівника оскільки більше нічого вони й невміють робити як стерегти суспільне майно.
05 Грудня 2017, 23:35
Міліціянти, у принципі, правильно порушують питання, оскільки навіть в останні роки, мабуть для підняття популярності, нинішня влада прийняла ряд рішень про збільшення пенсій цій категорії службовців у погонах. Тут дехто каже, що не така аж &quot;виснажлива й пильна&quot; робота була у ментів, та й не голодували вони ні на дорогах, ні при БХСС та в інших підрозділах. Однак, не так і багато хотіло йти на ці хлібні місця, бо таки дійсно, перепрошую, та псяча робота з відповідним контингентом не всім була до снаги. Ну і ще одне, ще у жодній країні людям в погонах на пенсії не доводилось бомжувати, бо інакше завтра ми всі будемо чухати собі місце, яке не свербить. Схожа ситуація і з держслужбовцями, які працювали з обмеженнями (не приватизовуй, не бізнесуй, будь чесним і т.п.), але з гарантованою більш-менш гідною та індексованою пенсією, - біля 80% від посадового окладу на відповідній посаді нині. І що? Виходить, хто не крав - той лох! Тільки не треба всіх гамузом гнати до одної купи, мовляв, ніхто з них не бідує, хапнули своє. Живий приклад у Камені Валерій Бортнійчук, як їздив 20 років тому на рибалку на мотоциклі батька, так мабуть і досі не жирує, хоча сидить кілька десятиліть на мішках з грішми. Або інші держслужбовці з району, окрім перших керівників, те ж саме - годують свині, садять бульбу тощо. Якщо дехто вважає, що вимоги до кваліфікації колишніх держслужбовців були такі ж, як до нинішніх - він глибоко помиляється. Тепер без індексації держслужбовці фактично лишились без пенсії, її вкрали і виплачують лишень &quot;пособие&quot;, аби не вмерли з голоду. Зрозуміло, що війна, що в державі біда, але ж пан районний судія, якого так і не поставили на коліна через сотні штучно легалізованих через суд нерозмитнених автівок та інші речі, зокрема й чорнобильські пенсії, отримує сьогодні пенсію 23 тис. грн. і зарплати не менше. А ще ж з неба щось та впаде, прости мене Господи, не твоїх рук це справа. Хіба у судді на так багато разів була важча робота, аніж у міліціянта чи держслужбовця - пенсіонера? <br/>А яку зарплату нині отримують керівники міністерств, відомств, виконавча служба, ті ж судді та прокурори - часто більше мільйона грн. (Укрзалізниця) у місяць, сотні тисяч - Верховний, Конституційний Суди тощо. Це такі зарплати, що б не було спокуси красти та корумпуватись. І що - допомагає їм це помазання? Для них війни нема? Чи вже, варто визнати, їм конче потрібно хоча б тисяч 50 грн на місяць , аби обслужити, обігріти і утримати ті маєтки, що понаживали в до, - і післялюстраційний період. Тому мусимо з розумінням віднестися до вимог міліціонерів, які розпочали боротьбу за виживання на старвік. За ними мають вирівнятися у межах можливого пенсії й іншим категоріям службовців, які мають вже більше 20 літ державної служби Україні, інакше утримання людей, котрі практично ніде не працювали офіційно, і тих, хто щоранку лопотів на службу зрівняється і це поставить хрест на державності України. Нічого нема дорожчого, аніж дешевий вчитель, лікар і службовець... А дорогий з числа молоді при такому відношенні на таку роботу і таке відношення - більше ніколи не піде!
06 Грудня 2017, 01:56
Та не упріли ті менти, навіть з &quot;контингентом&quot;. Щодо ніхто не рвався туди, то ви спотворюєте історію, бо очих бити байдики в міліції за совка було достатньо та й нині не бракує. Були різні способи, наприклад, в молоді роки Тетянчука право надавалось передовикам виробництва, чим він і скористався, самі ледачкуваті та більше нездатні діти номенклатури туди як мухи на мед перлись тощо.
06 Грудня 2017, 03:47
Про байдики на службі може говорити лише та людина,яка ніколи не служила.Мова ведеться не про одних ментів,а про те,що кабмін з гідрантом не виконуе Закони Украіни.А на рахунок Тетянчука,то його син пішов з того дурдому(системи МВС) ще 20 років тому і заробляе кошти власними руками,разом зі своім сином і він не чекав від держави подачки у вигляді пенсіі.
06 Грудня 2017, 10:06
Байдики &quot;б'ють&quot; пожежники, навіть анекдотів з того приводу купу придумано, але ж також великої черги охочих якшо-шо немає, бо ризикувати життям під час пожежі нема дурних. А от про лежнів-науковців, до котрих ви себе відносите, то цілі легенди ходять...)) Зрештою, закони про пенсійне забезпечення міліції, держслужбовців приймала держава Україна, це навіть не при овочевому легітимному Президенті, і в Конституції записано, що погіршення соціального захисту громадян недопустиме - то Революція гідності, так виходить, лома під підвалини держави заклала??? Чи як розуміти?
06 Грудня 2017, 12:07
Блін розворушив ледацюг.
06 Грудня 2017, 15:16
&quot;погіршення соціального захисту громадян недопустиме&quot;: так Їм і ніхто погіршення не зробив менше платити ніхто не платить. Тільки одначе інднексації як і усім ніхто не нараховує. Хто ж знав що долар сьогодні по вісім, а завтра по тридцять. Але якщо ходити і тільки випрошувати то доходишся до білих мух.
07 Грудня 2017, 01:01
Всі люди шанують свою працю, якої професії вони не були б. Тому правильно роблять.