Камінь-каширські прокурори вживають заходів для захисту ботанічного заказника

22 Червня 2022, 19:49
Зозулин льон звичайний росте у ботанічному заказнику «Софіянівський» 384
Зозулин льон звичайний росте у ботанічному заказнику «Софіянівський»

Лісгосп Камінь-Каширського району не подбав про розроблення та затвердження меж заказника загальнодержавного значення «Софіянівський».

Про це повідомляє Волинськаобласна прокуратура.

Камінь-Каширська окружна прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду із позовом в інтересах держави, аби визнати протиправною бездіяльність Державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» та зобовязати вчинити дії задля винесення та закріплення на місцевості меж ботанічного заказника загальнодержавного значення «Софіянівський».

Прокурори з'ясували, що заказник площею понад 87 га знаходиться у користуванні Маневицького лісового господарства, проте, всупереч вимогам законодавства, землевпорядна документація на об’єкт природно-заповідного фонду досі не розроблялася та не затверджувалася, межі заказника не встановлювалися.

Через відсутність встановлених меж ботанічного заказника в натурі існує реальна загроза вибуття із власності держави особливо цінних земель, що належать до природно-заповідного фонду.

У суді прокурори наполягатимуть на необхідності вжиття заходів задля винесення меж заказника та закріплення їх на місцевості.

 

Коментар
05/07/2022 Понеділок
04.07.2022