На фронті загинув боєць із Камінь-Каширського району

23 Червня 2022, 08:55
На війні загинув житель Камінь-Каширського району 1156
На війні загинув житель Камінь-Каширського району
Керівниця Камінь-Каширського району Ольга Ващук у щоденному звернені повідомила про загибель на війні жителя краю та висловила співчуття рідним воїна.
Разом з тим вона подякувала усім державним службовцям району за їхню працю, привітавши із Днем державної служби України.
«120-та доба війни. Район знову має втрату. В боях проти російського агресора загинув житель села Великий КуріньБорис Марчик. Вічна пам'ять Герою! Глибокі співчуття рідним воїна!
Українські захисники ціною надзусиль щодень наближають перемогу. Разом із тим, представники кожної професії чи галузі роблять свій внесок у всенародну справу. Висловлюю вдячність усім державним службовцям нашого району! До вашої діяльності завжди прикута пильна суспільна увага, а особливо зараз, коли потрібно оперативно реагувати на запити та потреби, диктовані воєнним станом. Соціальна сфера, гуманітарні питання, адмінпослуги, економічний розвиток – усюди необхідні ваші фахові консультації та допомога. Сьогодні ми єдина команда. З повагою до вас і вашої праці, колеги. З Днем державної служби України!", – йдеться у звернені начальниці Камінь-Каширської РВА.
Ольга Ващук також зауважила, що кордони в межах району цілі – ситуація стабільна, забезпечений повний її контроль. І вкотре подякувала захисникам за їх службу:
"Тримаємося! Віримо у власні сили, пишаємося мужністю наших воїнів, упевнені в перемозі України".
Коментар
05/07/2022 Понеділок
04.07.2022