У Камені-Каширському провели шашковий турнір на підтримку ЗСУ

02 Серпня 2022, 13:19
Грали в шашки задля підтримки ЗСУ 1289
Грали в шашки задля підтримки ЗСУ

У місті Камені-Каширському міський центр ФЗН «Спорт для всіх» спільно з громадською організацією СК «Фортеця» провів відкриті благодійні Турніри з шашок та шахів на підтримку Збройних Сил України під гаслом: «Наближаємо Перемогу разом!».

Про це повідомляє Сергій Панасюк.

Основною метою турнірів являлось долучення до збору коштів на придбання необхідного військового спорядження воїнам Камінь-Каширської громади, що на Сході України в передових рядах Збройних Сил України дають мужню відсіч російським окупантам.

Приємно констатувати, що взяти участь в інтелектуальних турнірах зголосилось разом 16 чоловік, як з райцентру, так і з сіл Камінь-Каширської громади: Осівці, Полиці, Воєгоща, Хотешів та Личини Сошичненської ТГ.

В шашковому турнірі в «абсолютній підгрупі» сильнішими виявились:

  • І місце - Павлов Олександр (с.Личини);
  • ІІ місце - Балик Василь (с.Полиці);
  • ІІІ місце - Митчик Василь (с.Осівці).

В турнірі з шахів в «загальному заліку» перемогу святкували:

  • І місце - Петров Ігор(м.К-Каширський);
  • ІІ місце - Придатко Сергій - військовослужбовець ЗСУ (с.Хотешів);
  • ІІІ місце - Ус Сергій (м.К-Каширський).

Серед жінок вершину слави підкорила Палаткіна Ірина з міста Каменя-Каширського.

Всі учасники отримали дипломи за відповідно зайняті місця, а призери – собисті спортивні медалі відповідних ґатунків.

В ході проведення шашкового та шахового турнірів учасниками, суддями та вболівальниками спільно було зібрано 4 505 гривень.

Учасники, судді та вболівальники на шаховому та шашковому турнірах окремо хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять про всіх загиблих захисників нашої держави та виконали Державний Гімн України.

Директор Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Панасюк та президент СК «Фортеця» Сергій Ус нагородили переможців спортивними відзнаками та дякували всім учасникам й вболівальникам благодійних турнірів «Наближаємо Перемогу разом» за участь у зборі коштів на підтримку Збройних Сил України.

Коментар
23/09/2023 Субота
23.09.2023
22.09.2023