У трьох громадах Камінь-Каширського району можливе навчання в очному режимі

16 Серпня 2022, 10:06
Фото ілюстративне 860
Фото ілюстративне

У Сошичненській, Прилісненські та Маневицькій громадах за умови належно облаштованих укриттів навчання проходитиме в очному режимі.

Про це йдеться на сайті Камінь-Каширської РДА.

Низку питань, які стосуються життєдіяльності району в умовах воєнного стану, розглянули під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Захід відбувся під керівництвом начальниці районної військової адміністрації Ольги Ващук.

– До нового навчального року залишається пів місяця. На часі – готовність закладів освіти до його початку та створення безпечного освітнього середовища, – розпочала Ольга Петрівна. – Згідно з рішенням Ради оборони області, яке провів минулого тижня начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, в територіальних громадах, котрі розташовані в 50-кілометровій зоні від кордону з білорусією, навчання відбуватиметься лише в дистанційному режимі. Щодо нашого району – то це першочергово Любешівська та Камінь-Каширська громади. Натомість частково режим офлайн буде можливий там, де дозволяє загальна безпекова ситуація, а саме на теренах Маневицької, Сошичненської та Прилісненської громад, зокрема в тих закладах, у яких створені належні умови для підтримки навчального середовища.

Зі змістовною інформаційною довідкою про стан підготовки укриттів у закладах освіти виступив начальник Камінь-Каширського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області Віталій Деркач. За його словами, наразі триває завершальний процес обстеження захисних споруд відповідно до вимог, що передбачають безпечне перебування дітей у випадку повітряної тривоги. Керівникам закладів надані рекомендації та приписи для усунення виявлених недоліків.

– Тому за умови належно облаштованих укриттів, навчання проходитиме в очному режимі. Це стосується тільки Маневицької, Сошичненської та Прилісненської громад, – додав Віталій Миколайович. – Разом із тим, рекомендуємо дирекції та класним керівникам шкіл проводити тренувальні евакуації та уроки безпеки.

Окрім освітніх закладів, аналогічне питання розглянули й щодо медичних установ.

– Закликаю відповідально поставитися до облаштування захисних споруд із дотриманням вимог, позаяк йдеться про головне – безпеку всіх і кожного. Пропоную комісійно зібратися ще раз, аби підсумувати виконану роботу, – резюмувала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук.

Коментар
Код блоку:
07/10/2022 П'ятниця
07.10.2022
06.10.2022