На околицях Каменя-Каширського «нагадили»

03 Лютого 2018, 12:43
4134

Якийсь нікчема викинув сміття на в’їзді у Камінь-Каширський, зокрема на перехресті вулиці Ватутіна та дороги на с. Клітицьк.

У соціальній мережі Facebook опублікували фото чималої купи сміття, вивезеного, вочевидь, із обійстя «дбайливого» господаря. А, можливо, і кількох.

 



 

Автор посту, в якому були викладені ці світлини, Sasha Kob висловив своє обурення з цього приводу:

«Це вул.Ватутіна, перехрестя на с.Клітицьк. До центру міста менше 1 км. ЯК??ЯК??МОЖНА ДО ТАКОГО ДОДУМАТИСЯ??! НАГАДИТИ ПОСЕРЕД ВЛАСНОГО МІСТА...»

Він також закликав свідомих жителів міста реагувати на подібне, м’яко кажучи, зухвальство окремих містян, щоб притягнути їх до відповідальності.

«Люди, хто буде бачити оцих нікчем, які це роблять – зробіть зауваження, зафіксуйте на відео, зателефонуйте до поліції. Заставимо разом невихованих людей робити правильно, адже стан нашого міста це обличчя їхніх жителів ....»

 

1

 

 

Коментарі
03 Лютого 2018, 17:06
Скотина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хоча худобу не стоіть ображати.Слів не вистачае ...
03 Лютого 2018, 19:47
Це мабуть зі Львова подарок від Садового.
03 Лютого 2018, 19:50
Там чеки є квитанції можна вичислити хто це зробив.
03 Лютого 2018, 20:09
Ну то поїдь подивись
03 Лютого 2018, 21:11
Одним з дієвих методів боротьби з отаким неподобством є організація місцевою владою пунктів, механізму збору сміття від населення. Це доволі не проста і дороговартісна штука, але в окремих населених пунктах Тернопільської, Закарпатської та ще деяких областей, можливо є десь і на Волині, люди на цьому роблять невеличкий бізнес через місцеві кооперативи. Звісно, влада дотує таких підприємців/волонтерів, адже потрібна солярка для трактора, оплата 1-2 вантажників та інші витрати. Частково сільради, які думають над цією проблемою, запроваджують невеличкі місцеві податки для кожного господарського двору тощо - адже сміттєві відходи є у всіх, відтак їх кудись дівають... Минулорічна толока у Камені, яку ініціювали протестантські громади, також досить ефективна затія, насамперед щодо морального боку цієї проблеми - не можна гадити у довкіллі, ти тут живеш і, вочевидь, вважаєш себе людиною... Одним словом, ми маємо думати над тим, аби бути схожими на цивілізоване суспільство, всі - і мешканці, і насамперед влада! Врешті - прибирання це робочі місця і територіальні громади мають шукати формулу розв'язання цієї проблеми!
03 Лютого 2018, 22:29
В К.Каширську є екологічний інспектором це його обовязок. Нехай нагавиці не протирае державні гроші не проїдае. Напише протокол більше робити так не буде.
04 Лютого 2018, 01:02
Євроінтеграція йде повним ходом) ще кілька років і будем в Європі))
04 Лютого 2018, 01:51
Було б дуже цікаво знати прізвище і телефон інспектора ,думаю впевнений телефон у нього був би гарячий,особливо перед святами!!!
04 Лютого 2018, 17:37
У нас за 50 м нагадили біля будинків своїж бо Єремеєв не поставив сміттєбаків...
04 Лютого 2018, 19:25
Ненза вирішив на дизельному паливі зекономити, чи -це типова поведінка людини, як ходить в невипраних шкарпетках?
04 Лютого 2018, 19:31
А про Васятку Д. коменти підчищаєте...
04 Лютого 2018, 19:43
Так Вася Домарецький ще дуркує під "еколога", чи вже в міжколгоспному лісгоспі ледарює?
05 Лютого 2018, 17:59
І те, і інше))