Перемога шашкістки та вдалі виступи у дартсі, тенісі, шахах: камінь-каширська команда – в лідерах обласних змагань

28 Листопада 2022, 11:07
В обласних змаганнях отримали друге загальнокомандне місце 294
В обласних змаганнях отримали друге загальнокомандне місце

Спортсмени Камінь-Каширської громади взяли участь в обласному чемпіонаті з настільного тенісу, дартсу, шахів та шашок.

Проце інформує на своїй фейсбук-сторінці Сергій Панасюк.

Загалом участь в змаганняхвзяло 16 команд (міських, селищних та сільських територіальних громад).

Наші спортсмени виступили досить вдало, здобувши практично у всіх видах призові місця.

Надзвичайно яскраво в змаганнях з шашок виступила Лілія Панасюк, посівши особисте І місце

Друге місце у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків посів Станіслав Мальчук з Видричів.

Його односельчанка Валерія Коваль виборола в цій же дисципліні серед жінок бойове ІІІ місце.

У командному заліку наші тенісисти також посіли ІІІ місце, поступившись лише колегам з Горохівської та Колодяжненської територіальних громад.

Показав другий результат в змаганнях з дартсу й Сергій Панасюк, а його колега по команді Оксана Кайда завоювала ІV сходинку в цій же дисципліні. І хоч показник Сергія зуміли повторити ще 2 спортсмени, наша команда посіла тут ІІ загальнокомандне місце, поступившись сумарно лише 1 балом /151 проти 152/ колегам з Любомльщини.

На почесній V сходинці турнірної таблиці завершив змагання з шахів серед чоловіків Сергій Ус з села Стобихва.