Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На будівництво школи у Стобихівці можуть виділити мільйон із обласного бюджету

16:48 08.02.2018
980

Депутати Волинської облради підтримали запит голови Камінь-Каширської районної адміністрації Валерія Дунайчука про виділення одного мільйона гривень на будівництво школи у селі Стобихівка.

Про це повідомляє сайт РДА.

У четвер, 8 лютого, голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук взяв участь у засіданні 18-ї сесії обласної ради.

У рамках засідання найвищого представницького органу краю Валерій Савович озвучив депутатський запит:

– До мене, як депутата Волинської обласної ради, звернувся батьківський комітет села Стобихівка з питанням будівництва загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на 350 учнівських місць.

Також Валерій Дунайчук поінформував присутніх, що благодійний фонд «Стобихівський пролісок» вже зібрав близько півмільйона гривень на зазначені вище потреби.

– Просимо передбачити при розподілі вільних залишків з обласного бюджету кошти в сумі одного мільйона гривень для початку будівництва цього об’єкту, – резюмував він. – Такі ж питання стосуюються закінчення будівництва дитячих навчальних закладів у селах Добре та Бузаки і загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Оленине.

Обранці громади підтримали депутатський запит.

;
Коментарі

див. на сайті батов г ф

22:10 08.02.2018

**************************Річниця демонтажу стели героїв ЛВПУ********************************
В Луцькому ВПУ теж спрогнозований результат конкурсної комісії для кандидата в.в.романюка - бо він найбільше після * освоєння коштів від європроектів * ! ! ! ОБОРЗЕЛЬ ! ! ! Безкарність для розпоясаних шарамижників : хабарників , подільників , п*яниць , рукоприкладників , ЗеКа , поліських і москальських шкіл злодійства... Завдячуючи чиновникам першої величини в Україні ,- " остонній шеф з дурокторії училища " з Ко зальотних безгранично ((((((( ОБОРЗЄЛІ )))))))))
0
Наближається річниця демонтажу училищної стели = ДУРОКТОРІЯ = "Вони будували, грабували та знищували училище". Цікавими були фрагменти історії того "меморіального комплексу".: Один з портретів емігрував в унітаз учнівського туалету. В інтернеті писали "замироточив після прийняття сечових ванн". У відповідь на обличчі другого портрету з"явився ескіз солідного чоловічого достоїнства. У третього "виросли" вуса типу "а ля фюрер".... Дехто з працівників училища називав це творіння сучасності дошкою пошани ідіотів. (Звичайно це не стосується перших директорів училища, які будували училище.) І, очевидно, небезпідставно. Щоденні систематичні грабежі училища училищними дуректоріями спільно з керівниками управління освіти, торгівля керівними училищними посадами зробили свою підлу справу. Від славного колись професійно - технічного навчального закладу, який постійно перебував на передових позиціях в області, сьогодні залишилась бліда тінь. На жаль! ... Свідомо знищують училище ...

18 серпня
Вчора
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
09.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин