Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Гібридний мир не повинен стати відповіддю на гібридну війну

10:17 20.02.2018
551

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала шукати нові рішення і стратегії для припинення гібридної війни Росії проти України, а також для уникнення запровадження гібридного миру.

Про це вона заявила, виступаючи під час панельної дискусії «Нові загрози вимагають нового лідерства», що проходила в рамках Мюнхенської безпекової конференції у Німеччині 16-18 лютого.

«Прагнення мого народу бути частиною Європи, бути частиною НАТО не пройшли безкарно. Росія почала проти нас війну. Було анексовано частину нашої території – Крим і окуповано частину нашої східної території – Донбас», – наголосила лідер «Батьківщини».

«Якби 10 років тому мені сказали, що на нас підуть війною, я б відповіла, що це божевілля. Але це сталося. У нас вбито понад 10 тисяч людей, зокрема тисячу жінок та дітей. Це велика трагедія», – сказала Юлія Тимошенко.

За її словами, Україна – це абсолютно мирна держава.

«І саме тому українці запитують, чому не діє Будапештський меморандум, який надав гарантії недоторканності нашої території і наших кордонів. Тоді Україна добровільно відмовилась від третього за потужністю ядерного потенціалу. Чому четвертий рік йде війна, гібридна війна? У цих умовах ми мусимо зробити все можливе для того, щоб відповіддю на гібридну війну не став гібридний мир», – заявила Тимошенко.

На її переконання, такий гібридний мир є недопустимим.

;
Коментарі

Читач

13:08 20.02.2018

Могла б вже пояснити, що вона розуміє під «гібридним миром». Але перед цим розповісти – наскільки і як «зміцніли» ЗСУ, ВМФ під час її правління. Скільки українських шкіл було відкрито в Криму та на Донбасі, тобто, наскільки було українізовано ці регіони. Скільки зрадників було виявлено і знешкоджено в СБУ, прокуратурі, ЗСУ. І взагалі, що вона конкретно зробила для наближення до ЄС та вступу в НАТО. Поки що, відомо про її дії з наближення до РФ та віддалення від ЄС, про її слова, мовляв, не на часі вступ в НАТО, про несамовиту перспективу торгівельних та загалом економічних відносин з Росією. Потім все звернули на Януковича. Так, він зек, але цей зек прийшов на все готове: на корупційні схеми, на майже злочинні відносини з путляндією.

Читачу

18:22 20.02.2018

У 2007 році Юля Тимошенко йшла на вибори з обіцянкою відмінити призив на строкову службу . У 2008 році, ставши прем'єром кабміну , Вона цю обіцянку виконала - призив на строкову службу був закритий!
Щодо цієї статі хочеться нагадати старий "бородатий" анєгдот про Вовочку ))
Вововчка підглядає через замкову щілину за своїми батьками , які в спальні займаються сексом . Через хвилину він відходить і каже сам про себе :
"І ЦІ ЛЮДИ ЗАБОРОНЯЛИ МЕНІ ДЛУБАТИСЬ ПАЛЬЦЕМ В НОСІ!....."

читачу

19:00 20.02.2018

Перший гібрид тритикале був отриманий вченим-селекціонером Писарєвим в 1941 році. Гібрид був отриманий від схрещування пшениці озимої з озимим житом. На базі цього гібрида були виведені всі інші види та сорти тритикале.

До читачу

19:14 20.02.2018

Про палець в носі - цікаво. Значно цікавіше, аніж про відміну строкової служби, бо ніхто її так тоді і не відмінив. Юля обіцяла створити професійну армію, бо знала, що чимало юнаків, а особливо їх мам не хотіли, аби їхні діточки йшли до війська. Юля знала на що і як давити. Мами за Юлю проголосували, а вона їх обдурила. Потім їй цим докоряв кандидат у Президенти Янукович, і обдурені мами, особливо на сході України, проголосували за Януковича. Натомість під час її першої і другої урядової каденції вона дуже активно почала щебетати про несамовиту миролюбність українського народу. Як і цього разу. І на підтвердження своїх тверджень – активно тринькати наліво, направо зброю. Тут їй і Ющенко непогано допомагав. Ще при Кучмі перестали літати військові літаки, а при Юлі з Ющенком солдати на присягу приходили з дерев’яними автоматами. Військових навчань не проводили роками. Якщо і дозволяли собі таку розкіш, то на батальйонному рівні, та й то щоб високе київське начальство потішити. Саме в той час вирішили, що у військових частинах Криму служитимуть виключно кримчани. У 2014 вони майже всі відмовились вийти на материкову частину України, а значна їх частина вступила до армії ворога.

Шляхта

21:32 20.02.2018

Якщо вести мову про Юлю та армію України, то вона чи не перша серед відомих політиків репетувала, що тільки контрактна армія врятує нашу державу, адже служитимуть ті хто цього бажає і близько від дому, зекономимо гроші тощо, мовляв, це європейський варіант. Але вона стидливо, а тепер зрозуміло чому , гібридно замовчувала, що котрактна форма служби має бути екстериторіальною. Тобто, східняки мали б служити у центральних та західних областях України, а західні - симетрично від них. Бо чим білша децентралізація, ти сильніша має бути унітарність України, тим більше враховуючи її відносно молодий вік та зазіхання сусідів на наші території. Образно кажучи - чим дрібніші клепки у бочці, ти сильніші мають бути ній обручі! А у гібридній (бо доцільність була перемішана зі злим наміром) пропозиції контрактності Армії ховався намір Росії сконцентрувати у Криму місцевих проросійських мешканців, до яких легко додати, і це було зроблено, "ихтамнетов" з Уфи, Псковського та Пензенського гарнізонів. Ця "контрактність" і нині не втрачає актуальності, оскільки це є децентралізацією/федералізацією, яку також паралельно пропагує відомий Кум зі своїм "Українським вибором". І таких заготовок, схожих до "контрактної" без екстериторіальності, у Юлі достатньо. Варто лишень нагадати, що основні стратегічні політтехнологи, "фахівці" - юристи, що нині ховаються у Росії, були у її фракції. Згадайте того ж Портнова, закони якого і нині успішно валять можливості уникати покарання корупціонерам, зрадникам, сепаратистам, бо ж ми, бачте, демократи... Імперія була і є далекоглядна та багата ресурсно, тому ще задовго до Майданів в Україні прораховувалися справжніми фахівцями спецслужб найрізноманітніші політичні сили, громадські рухи та "активісти" у них...

25 вересня
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин