У Камені-Каширському знову говоритимуть про об'єднання громад

22 Лютого 2018, 15:28
3153

У п’ятницю, 23 лютого, у Камені-Каширському відбудеться обговорення питання щодо утворення об’єднаних територіальних громад у районі.

Зустріч із представниками громад Камінь-Каширщини проведуть фахівці Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування. 

Зі спеціалістами вестиметься мова щодо питань децентралізації, плюсів та мінусів реформи.

На захід запрошені керівники району, громад, депутати районної, міської та сільських рад.

Участь у обговоренні можуть взяти всі бажаючі подискутувати на цю тему.

Зустріч відбудеться у приміщенні сесійної зали районної ради. Почато о 10.00.

 

 

Коментарі
22 Лютого 2018, 18:52
Щоб усвідомити оптимальний варіант для утворення ОТГ, варто добряче все обдумати та зважити. Одним з суттєвих моментів на цих виборах є потреба абстрагуватися від потенційних можливостей нинішніх конкретних керівників сільрад. Адже ці організаційні кроки робляться не на один десяток літ і лідер буде змінюватися, відтак основним критерієм є можливість об'єднуватися з тими селами, які у взаємодопомозі одне з другим дадуть найкращий результат. Бо ситуативно у слабкому селі може саме зараз працювати справді ініціативна та толкова людина, але пройде час і залишаться тільки географічні (логістичні), економічні (якість землі, лісу, води тощо) та соціальні фактори, що впливатимуть на добробут громади. Іншими словами, потрібно думати не тільки про нинішній стан села чи групи сіл, які склалися внаслідок суб'єктивного фактора, але й можливості на перспективу. Хоча роль особи в історії ніхто не відміняв...))
22 Лютого 2018, 23:47
а ти хоч сам зрозумів, що написав?
23 Лютого 2018, 01:18
Каменю-Каширському причіп у вигляді сіл непотрібен !
23 Лютого 2018, 02:09
Чому піднімають такі глобальні питання, а за простим закордонним паспортом простіше змотатись до Ковеля, Луцька чи Володимира ніж тут. Самий неоціненний паспортний стіл в області, а їх бачте турбує Гондурас. Баламути, людям щось зробіть, а не за кріслами скачете.
23 Лютого 2018, 12:40
Вікінгу респект - ці речі треба пояснювати людям, і щоб нинішні очільники не включали амбіцій (емоцій), не тягнули кожен ковдру на себе. Мислити треба про перспективу
23 Лютого 2018, 19:35
Дякую за те, що дивитесь у перспективу та чуєте суттєві зауваги щодо ОТГ. На жаль, значна частина нашого поліського люду не те, що не хоче хоча б трішки задуматись про завтрашній/позавтрашній день, вона навіть не розуміє вже готового і написаного, як ото коментатор 21:47 22.02.2018. Саме такі люди завжди йдуть на вибори, вони найбільш галасливі і їм вдається "просунути" свою ідею сьогоднішнього дня. А це - а як же я буду жити, як не буде чого вкрасти у лісі, а навіщо мені платна медицина, коли може бути безплатна, а для чого мені працювати на "когось" (бізнесмена, державу, кооператив тощо) в Україні, краще я поїду у Польщу, до москаля чи деінде. Так мислить "човник" на кордоні, тягаючи сюди-туди конрабасик, так мислить бурштинщик, так думає крадій лісу, так уявляє життя лікар, якому сьогодні кладуть гроші за операцію у кишеню. Їм жодних перемін непотрібно, бо у всьому винуватий Київ/Президент(незалежно від його прізвища)/ нардепи/губернатор/голова РДА,райради і сусід, трясця його матері...
23 Лютого 2018, 20:12
Каменю-Каширському причіп у вигляді сіл непотрібен ! Села Камень-Каширськ годують........................................................................................................
23 Лютого 2018, 22:36
І в який спосіб села Камінь-Каширський годують ?
24 Лютого 2018, 11:20
В який спосіб? Із сіл беруть участки в Камені за хабарі - от і "годують" ! ))
25 Лютого 2018, 13:34
Пропав як коментатор самобутній чолов"яга з вулиці ексРадянської Камінь-Каденчук і всім байдуже. Хрін трансформувався в Шляхту, але через написання есе до збірників наукових праць тут рідко з"являється.
25 Лютого 2018, 16:57
тільки виникає цікавий топік, його замість того, щоб підтримувати, редакція сайту опускає вниз і він зникає. сайт на порядок нижчий по актуальності за Вісті Каменя. Там було зручно, що популярні обговорення довго були доступні, тут куча водички і нічого конкретно. Хоча очевидно яку лінію гне редакція.
03 Березня 2018, 11:22
Я в місті все життя живу і землі не можу взяти,а різним селюхам,які мають по селах паї гектарами видають...