У Камінь-Каширському районі відбулось засідання протиепізоотичної комісії

19 Березня 2023, 11:47
У Камінь-Каширському районі відбулось засідання протиепізоотичної комісії 128
У Камінь-Каширському районі відбулось засідання протиепізоотичної комісії

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік провів засідання протиепізоотичної комісії, яке скликали через виявлення в районі випадків захворювання тварин на сказ.

Про це інформує пресслужба Рда.

Зокрема, осередки недуги зафіксовані на теренах Камінь-Каширської (мертва лисиця на території одного з обійсть) і Прилісненської громад (кішка), що підтвердили результати лабораторних експертиз.

Начальник Камінь-Каширського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Анатолій Неродик поінформував щодо відповідних дій згідно з передбаченим планом.

За словами Анатолія Спиридоновича, у вогнищах захворювань встановлений карантин, який завершиться через 2 місяці, за умови відсутності нових випадків сказу. В зазначених карантинних зонах оперативно виконаний весь комплекс необхідних заходів, аби ліквідувати та унеможливити поширення цієї недуги.

«Наразі представники ветслужби здійснюють профілактичну роботу шляхом обстеження домогосподарств, а разом із тим – щеплення домашніх тварин. Позаяк, це – один із найефективніших методів боротьби з небезпечним захворюванням. Тим паче, що в районі вакцина наявна в достатній кількості. Тож громадянам слід бути уважними! Спостерігаєте нетипову поведінку домашніх улюбленців – негайно повідомляйте ветеринарну службу!», - йдеться у дописі.

Коментар
31/03/2023 Четвер
30.03.2023
29.03.2023