Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Камінь-Каширщині не можуть узгодити формат об’єднання

09:55 28.02.2018
1268

У Камінь-Каширському районі не можуть узгодити формат об’єднання.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Як розповіла у коментарі радник з децентралізації Оксана Урбан, згідно з перспективним планом, у районі мало б утворити п’ять об’єднаних територіальних громад, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Третина депутатів Камінь-Каширської міської ради ініціювали процедуру об’єднання із довколишніми селами.

З огляду на це міський голова згідно з Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та відповідно дл ч. 3 ст. 5 цього Закону протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції забезпечує вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення.

Громадське обговорення - це зазвичай публічний захід або низка заходів, на якому присутні зацікавлені члени територіальної громади.

;
Коментарі

Міський голова

22:48 28.02.2018

А далі Закон "Про добровільне обєднання громад" глаголить -"ПОРЯДОК проведення громадьських обговорень з питань передбачених цим Законом визначається сільською,селищною,міською радою" Про що і було прийнято рішення міської ради. Як можна проводити громадьське обговорення,як не визначено порядок цього обговорення!!!!

ХХХ

14:29 01.03.2018

В кожному селі голови повинні були провести роз'яснювальну роботу щодо створення,існування і рентабельності ОТГ.Вони цього не зробили!!!!Народ мало обізнаний в реформі!

Фіма

09:42 02.03.2018

Да то, ерунда! Я вам говорю, ніхто нікому нічого не винен. Кожен повинен робити своє діло. Кому треба реформа, хай і роз'яснює чи проводять своє об'єднання відповідно плану - розрахунків, рентабельності . Все якось у нас не як у нормальних людей. Кожен хоче відповідальність на чиїсь плечі згрузити.
Старий анекдот на цю тему:
— Рабинович, вы когда-нибудь секс втроем пробовали?
— Нет, а что?
— А попробовать хотите? Тогда — бегом домой, может, еще успеете!

Камінь

09:05 04.03.2018

"У Камінь-Каширському районі не можуть узгодити формат об’єднання.": вірніше не можуть знайти людину яка змогла б провести цю процедуру оскільки на кого не вкажеш перстом, не підходить міському голові. Але якщо пригадати так звану процедуру громадського обговорення декомунізації вулиць та провулків у місті яку ООООбіцяли городянам то що вже говорити про це обговорення. ЇЇ не було і її не буде оскільки за важливим фактом громадського обговорення декомунізації мала йти процедура громадського обговорення більш важливих питань як ось така. Але міський голова говорить тепер, що порядку обговорення немає. То дійсно якщо немає порядку у місті то його з цим головою і не буде. Цей порядок мав би бути напрацьований роками або хоч би останніми демократичними перетвореннями в державі та в місті зокрема але МИ його не маємо оскільки міський голова міг це зробити але не зробив, хоч би в порядку громадського обговорення декомунізації.

Камінь

08:39 05.03.2018

Нічого екстравагантного не відбувається оскільки об"єднуються за запропонованою владою схемою. Але й цей шлях як видно на око тяжко для них пройти. Це кроки першокласника який тільки-тільки намагається читати, писати та ходити самостійно до школи без тата та мами. Тут у цьому випадку слід подумати на доречність пітримати намагання Воєгощанского люду до об"єднання з Камінь-Каширським інакше історичний поступ цього села прорветься і Камінь-Каширьский втратить доброго сусіда яким Воєгоще було віками для Камінь-Каширська. Я за те, щоб Воєгоще було в складі К-Каширської ОТГ.

17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
09.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин