Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Парламент має запобігти приватизації української газотранспортної системи», - Юлія Тимошенко

14:03 01.03.2018
513

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що газотранспортна система України не має потрапити під приватизацію.

На цьому вона наголосила під час виступу з трибуни Верховної Ради.

Політик нагадала, що кілька скликань тому за ініціативою «Батьківщини» ухвалено закон про заборону «приватизації, корпоратизації та будь-яких маніпуляцій з ГТС», а нинішнім складом парламенту до цього закону в шахрайський спосіб внесені антидержавницькі зміни.

«Зараз голова НАК «Нафтогаз України» Коболєв розпочав процес, по суті, передачі ГТС без будь-яких грошей. 49% газотранспортної системи передається в концесію. Розглядаються способи передачі її практично у власність закордонної компанії.

Хто Коболєву дав право розпоряджатися майном народу? Хто дав право за зачиненими дверима сьогодні позбавляти Україну найціннішого активу, який в нас є? Чому парламент нічого не знає? Чому уряд за спиною парламенту щось робить?», – звернулася до колег парламентарій.

Щоб виправити ситуацію, «Батьківщина» готує відповідний законопроект проти будь-яких маніпуляцій з газотранспортною системою і закликає депутатів його підтримати.

Як зауважила Юлія Тимошенко, ГТС, якою володіє народ, а не політики, є частиною важливого ресурсного фонду для відновлення економіки держави.

«Вартість такого ресурсу майже 300 мільярдів євро. І цей ресурс повинен залишитись у власності народу України», - зазначає політик.

;
Коментарі

Шляхта

20:47 02.03.2018

О, нарешті включили коментарі, за що дякуємо низенько. Відтак, переношу свій коментар з іншого поля, оскільки цього не було!
Цікаво, а на скільки дорожчою для рекламодавця є політична реклама, якщо під нею заблокована процедура коментування, як це є під вчорашньою статтею Юлії Тимошенко про заборону приватизації української газотранспортної системи. Бо, якщо говорити по суті справи, то приватизація "труби" в період Януковича, коли росіяни в Україні приватизували все - від практично всіх нафтопереробних заводів до керівних посад силових міністерств та спецслужб, і тепер - це дві великих різниці. Передача у концесію європейцям українського газопроводу дасть можливість використовувати його за призначенням і отримувати гроші за транзит територією держави. Окрім того, транспортування газу у Європу Україною зв'язує руки Путіну для ведення повномасштабної війни, оскільки бойові дії з його боку - це руйнування цього транспортного потоку та не виконання зобов'язань. Саме для розчищення цієї проблеми, може хтось цього не знає, й будується Росією Північний потік -2, навколо якого нині стільки піни. А "Вартість такого ресурсу майже 300 мільярдів євро...", який має належати українському народу, як каже Юля, буде рівнятися цій цифрі тоді, коли "труба" жива і працює. А так це металолом та непосильний тягар на шию українцям, який потребує шалених грошей на утримання самої труби та інфраструктури навколо неї. Передача у концесію європейцям - це єдиний шлях порятунку цієї перлини, яка, найголовніше щодо транспортної артерії, сполучена з потужними українськими підземними природними газосховищами (СССР висмоктав звідти газ для потреб індустріалізації цієї країни - гіганта і забезпечував енергію майже всю цю країну до розробки сибірських покладів), і дає можливість акумулювати дешевий та надлишковий газ впродовж літа...
П.С. Залучення іноземних європейських інвесторів, передача частини "труби" в концесію значно зменшує можливості різних шахраїв нагріти руки біля цієї "золотої жили", котра донедавна, а мо' й тепер, кормила всіх Президентів по її обидва кінці...

За*бала

01:28 03.03.2018

Ліс перед носом крадуть, а в неї гази

25 вересня
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин