Котуш: у житловому будинку сталася пожежа

08 Березня 2018, 20:34
5653

У четвер, 8 березня, о 13:53 на пункт зв'язку 8 ДПРЧ поступило повідомлення про пожежу.

Горів житловий будинок у селі Котуш, – повідомляє Камінь-Каширський РВ УДСНС України у Волинській області.

На місце події направлено черговий караул пожежно-рятувальної частини міста Каменя-Каширського та МПО села Щедрогір.

Пожежу локалізовано о 14:35 та повністю ліквідовано о 15:20.

Причина пожежі встановлюється.

 

1

1

 

 

Коментарі
09 Березня 2018, 12:26
Пожежники їхали 40хв. з моменту виклику. У 13:53 був зроблений вже другий виклик. З хати нічого не залишилося!!!як би пожежники хоча б на 5 хв.раніше приїхали...
09 Березня 2018, 12:29
Це дуже довго для пожежної машини ....ще й з малою кількістю води!!!! Мій чоловік завіз хлопця,якому пальці відрізало на пилорамі у Камені за 23хв.жигулем копійкою....
09 Березня 2018, 12:31
Але що ж тут дивуватися,коли Іллінську церкву(в Камені) не змогли, на місці,загасити... ПОЗОР!!!НАЩО ВЗАГАЛІ ТАКА СЛУЖБА!!!
09 Березня 2018, 12:35
Перед цією пожежею недавно була ще одна,у Котуші,теж житловий будинок,але там ніхто не жив(на щастя)... пожежники приїхали і спершу, замість того,щоб гасити вогонь,фоткались...для історії напевно;) ВИ СПЕРШУ ПОЖЕЖУ ПОГАСІТЬ,А ПОТІМ ВЖЕ СЕЛФІ РОБІТЬ ДЛЯ ЗВІТУ!!!
09 Березня 2018, 12:36
Або беріть людину з собою,яка вас буде фоткати під час процесу!
09 Березня 2018, 17:07
ЗІЛ-131 (чи як там у них цистерна) то не "копійка" тай дороги ж у нас які. Нова хата згоріла - це жах. Побудована на зароблені тяжкою працею... Церкву з хатою не порівняєш. Можна тільки проаналізувати кузню кадрів-вища освіта: Львів, Черкаси, Харків, а середня спеціальна - Вінниця. Основний мотиватор для вступників військова форма з радянськими погонами, фуражки-аеродроми (писк військової моди совка). А для дорослих-постійне робоче місце в депресивних районах, де багато безробітних. Така комбінація мотиваторів (форма совка та робота,там, де її нема для більшості працездатного люду) явно не на користь особистісного розвитку фахівців пожежної справи.
09 Березня 2018, 22:02
З Котуша В Камінь за 23хв-СУМНІВАЮСЬ.
10 Березня 2018, 14:29
40 хв в котуш ахахахах тут 40 хв на початок (з сторони міста) Раків Ліса
10 Березня 2018, 21:40
За 20 хвилин від машини по тій дорозі лишаться тільки колеса, і ті в кюветі...)))
10 Березня 2018, 21:44
Цікаво що ти робила на пожежі до приїзду пожежників, скільки відер води принесла і чи допомогла гасити
10 Березня 2018, 21:46
фоткають вони коли є "спеціальна людина", чи йому треба на спину написати фоткаю пожежу.
10 Березня 2018, 21:52
Дійсно цікаво чи люди до приїзду тушили пожар і чи багато людей зійшлося. Напевно ні, а на пожежників наговорюєте. Я недавно був у Хотешові, то годину з Каменя їхав тою конченою дорогою, а то ще до Котуша, а там ще "краща".
12 Березня 2018, 11:32
Порятунок потерпілого є справою рук власне передусім самого потерпілого! Оля, де ваша місцева сільська пожежна охорона? Нема? А чого? Бо ви на неї зажали гроші? Чи, може, знову за совковою ментальністю чекаєте, що за вас це питання вирішить хтось з гори?
12 Березня 2018, 11:56
Йов-йов! "Полєгче!" До Котуша з Каменя майже 30 км. )))) Половина шляху - розбита гравійка з ямами! Сама гірша дорога у самому Хотешові, лише через це село треба так хвилин з 10 стрибати до Котуша!