Мати загиблого Героя України Миколи Цюрика отримала посмертну нагороду сина

08 Червня 2023, 14:29
Мати загиблого Героя України Миколи Цюрика отримала посмертну нагороду сина 538
Мати загиблого Героя України Миколи Цюрика отримала посмертну нагороду сина

Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно присвоєно солдату Миколі Цюрику 20 квітня 2022 року. 

У вівторок, 6 червня 2023 року, Глава держави Володимир Зеленський вручив нагороду матері загиблого краянина Ганні Іванівні. Церемонія відбулася в Білій залі Героїв України Маріїнського палацу в Києві, - про це інформує сайт РДА.

Президент висловив подяку кожному українському воїну, їхнім родинам, усім, хто дбає про наших захисників, українське суспільство й державу та наголосив: 

«Коли ворог веде таку агресію, коли застосовує таку геноцидну тактику, лише спільною силою всього нашого народу можна зупинити ворога. І ми обов’язково зупинимо Росію. Ми виженемо її з нашої землі та вшануємо волею України памʼять кожного й кожної, хто віддав своє життя за Україну, памʼять усіх наших героїв різних часів, які однаково мріяли, щоб українці жили вільно».

Довідка:

Микола Цюрик із міста Каменя-Каширського. З початку збройної агресії росії проти України у 2014-му добровільно став до лав захисників рідної землі. Після демобілізації повернувся додому, був зарахований до оперативного резерву першої черги.

24 лютого 2022 року, у день повномасштабного російського вторгнення, без вагань знову приєднався до великої справи оборонців Батьківщини.

12 березня 2022-го Микола Цюрик загинув у результаті ворожого обстрілу. Світла пам’ять Герою! Вічна шана його подвигам!

Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024