Очільниця Камінь-Каширської РВА повідомила про ситуацію в районі станом на 23 серпня

Щоденне звернення очільниці Камінь-Каширської районної військової адміністрації Ольги Ващук до краян.
Текст звернення публікується 23 серпня на сайті голови Камінь-Каширської РДА.
Подаємо його без змін:
ва кольори твої, Україно... Синьо-жовтий прапор.
Символ усіх історичних етапів та звершень. Пройдених і тих, що на часі.
Втілення єдності, свободи, незалежності.
Сьогодні він найбільш упізнаваний. Сьогодні він – прояв боротьби та підтримки, яку відчуває наша держава від усього вільного світу.
Де майорить синьо-жовтий стяг – там дім. Тому українці ніколи не допустять чужих кольорів на своїй землі. Продовжуємо захищати рідні знамена.
День Державного Прапора – це про гордість і про тих, хто є її причиною: хто охороняє наш кордон, хто тримає фронт, хто наближає перемогу щоденною працею, хто волонтерить, хто завдяки своїм здобуткам гордо розгортає національний оберіг.
Зрошений кров'ю, але освячений вірою. Нехай завше прикрашає мирну небесну блакить. Бо там – наші Герої. Вони за це боролися. Боремося! Переможемо!
Читайте також:
- Еко
На прикордонному пункті «Ужгород» виросло нове покоління качок
- Історія
Полковника Андрія Мельника урочисто зустріли на українському кордоні
- Еко
«Живі коштовності» в багажнику: киянка намагалася незаконно ввезти через кордон партію коропів Кої на мільйон гривень
- Район.IN.UA
Єдиний гуманітарний коридор: омбудсман та іноземні дипломати відвідали кордон із Білоруссю на Волині
- Сарни
На Сарненщині судитимуть банду «провідників» за кордон