Отримав важке поранення: на Волинь «на щиті» везуть тіло Героя Ігоря Кальчика

26 Серпня 2023, 10:09
Вічна пам'ять 1189
Вічна пам'ять

У Любешівську громаду Камінь-Каширського району привезуть тіло 48-річного Героя Ігоря Кальчика.

 

 

Герой назавжди повернеться додому у п’ятницю, 26 серпня. Про це повідомили у Любешівській громаді.

Нагадаємо, серце Героя зупинилося 24 серпня, внаслідок тяжкого поранення, отриманого 13 серпня 2023 року під час бойових дій з росіянами на території Донецької області. Для вшанування Героя мешканці Седлищ, Нових Березич та Любешівської Волі можуть вийти на центральну дорогу у своїх селах. 

Далі авто рухатиметься за таким маршрутом:

по Любешеву – вулиця Незалежності, біля адмінприміщення - поворот на вулицю Свободи, далі за заправкою -  на вулицю Паркову (колишня Пушкіна)  до будинку в с. Зарудчі , де проживав військовий. Чин відспівування Героя відбудеться у місцевому храмі, поховання - на зарудчівському кладовищі.

 

 

«Просимо жителів громади зустріти Героя живим коридором та з гідністю вшанувати нашого земляка, який захищав Україну та кожного з нас. Хто має Державний Прапор України, візьміть із собою», - повідомили у громаді.

Коментар
22/04/2025 Вівторок
22.04.2025
21.04.2025

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися