Мешканка села Грудки плете неймовірні трендові крісла-гойдалки

19 Вересня 2023, 15:00
Тетяна Михалік з Грудок — креативна майстриня, яка самотужки освоїла мистецтво плетіння гамаків-шатро 1117
Тетяна Михалік з Грудок — креативна майстриня, яка самотужки освоїла мистецтво плетіння гамаків-шатро

Тетяна Михалік з Грудок — креативна майстриня, яка самотужки освоїла мистецтво плетіння гамаків-шатро, крісел-гойдалок в техніці макраме. У такий спосіб створила десятки авторських робіт, що припали до душі багатьох поціновувачів її таланту.

Сьогодні такий аксесуар є свіжою тенденцією в інтер’єрі будинку, тераси чи саду, який, безумовно, стане родзинкою, бо відповідає тренду на практичність, вирізняється оригінальністю, а головне — виготовлений своїми руками. До прикладу, гамак на кільцях слугуватиме не лише атрибутом відпочинку, але й доповнить вуличний дизайн території, присадибної ділянки. Тоді як крісло-шатро чи гойдалка прикрасять вітальню або стануть зручною опцією на терасі в період теплих літніх вечорів, пише газета «Полісся».

Гачкування цікавило майстриню з дитинства, але після плетіння серветок, іграшок, килимів та одягу інструмент закинула, так би мовити, до ліпших часів. 

Однак потяг до прекрасного взяв гору, тож в душі рукодільниці відродилася творчість, потяг до виготовлення функціональних інтер’єрних предметів. 

Почерпнувши цікаві ідеї з інтернету, Тетяна поєднала естетику з практичністю і… готово. Її вироби набирають мегапопулярності попри те, що створює вона їх всього лише декілька місяців.

«У світі дизайну інтер’єру ніщо не залишається незмінним. Іноді лише один предмет здатний змінити весь простір навколо нас. Усе частіше люди звертають увагу на використання екологічно чистих і довговічних та надійних речей, як у даному випадку в’язаних крісел. Гамаковий шнур, з якого вони виготовлені, не витягується, добре тримає форму, м’який на дотик. Плетиво не боїться вологи, не вигоряє на сонці, підходить для відпочинку в кімнаті, саду та терасі. При оформленні дитячих кімнат стилізую виріб під колишню неньку-гойдалку і він слугує як колиска для маленьких діток. Перша моя робота була не така досконала, як нинішні, проте купили її досить швидко, побачивши фото в інтернеті. Хай там як, але результат кропіткої праці — це продукт в єдиному екземплярі, тож має бути досконалим та неповторним. Нині я покращила техніку плетіння виробів та втілюю в життя найцікавіші ідеї, що у підсумку створюють атмосферу тепла і затишку в оселі чи присадибній ділянці замовників», — розповіла умілиця.

Таке текстильне крісло може кріпитися до стелі, а можна його натягувати на спеціальну металеву стійку. Воно зручно фіксується навіть у приміщеннях, де вмонтовані натяжні стелі. Доповненням до крісла-гойдалки може бути також в’язана гачком подушка.

Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024