Частину пилорам перевірили - суттєвих порушень не виявили

04 Квітня 2018, 12:47
3011

В області діє 782 пилорам, з них 348 вже перевірили.

Про це повідомлялося під час оперативної наради в ОДА, пише «Вголос».

За словами в.о. начальника поліції Волині Сергія Козака, нині в області діє 782 пилорам у Любомльському, Ратнівському, Камінь-Каширському районах. Уже перевірили 348 із них. Суттєвих порушень не виявили.

Варто зауважити, що торік відкрили 203 кримінальні провадження за незаконні вирубки лісу. Найбільше порушень виявили в Ківерцівському районі.

 

 

Коментарі
04 Квітня 2018, 18:17
"В області діє 782 пилорам, з них 348 вже перевірили" - а скільки в нашому районі перевірили?
04 Квітня 2018, 22:13
Цікаво, де знаходиться завод, який випускає ці стрічкопильні верстати? Вивчивши продуктивність цього заводу, можна більш-менш звести кінці.
05 Квітня 2018, 01:35
І скільки взяли за перевірку?
05 Квітня 2018, 02:41
Скільки всього в Камінь-Каширському районі. Потім на тих що перевіряли усі працівники зареєстровані? Дивлюся на план перевірок Управління Держпраці на 2018 рік. По районах заплановані 5 ФОП до 5.0.2018р. у тому числі 2-є з нашого району. Хтось тепер говорить про те, що 348 пилорам перевірили порушень не виявили. ХТо їх питається перевіряв? Щоб Їх перевірити у тому числі з питань трудового законодавства і не тільки скоріше всього то слід на уряд подати списки та вимогу чи просьбу як там хто бажає про проведення позапланових перевірок, а там і рішення самого урядового органу. Щоб ввести позапланові перевірики в план це скільки слід перед тим мати переписок, сам бог знає. Тепер говорять:" діє 782 пилорам, з них 348 вже перевірили". Одним словом брехня і тільки.
05 Квітня 2018, 03:29
"до 5.0.2018р.": ло 5.03.2018р.
05 Квітня 2018, 03:34
Говорить Голова РДА:"Складається ситуація, що у нас є люди, які знають та відстоюють власні права, проте відверто забувають про свої обов’язки. Наприклад, про те, що слід належно оформити найману працю на своїх підприємствах та сплатити необхідні податки. Так не повинно бути.". То дійсно як у ці ситуації бути, якщо по в області маємо 782 пилорами з яких 348 перевірено й крім того на цей рік фактично у план перевірок Управління Держпраці не введено ні одна перевірка з питань трудового законодавства.
05 Квітня 2018, 16:38
каденчук тебе поперли з інспектора з праці через твою не професійність,не треба тут включати професіонала
06 Квітня 2018, 00:17
"тебе поперли з інспектора з праці через твою не професійність": де той інспектор з яким я міг би позмагатися у професійності? Дві-три перевірки на рік в районі ось і вся професійність інспекції праці. Крім того постійні справи кримінального характеру відносно осіб які там залишилися? То питається хто був на той час професійним, той кого як Ви гововорите:"тебе поперли" чи ті які періодично мають кримінальні статті корупційного характеру. Для мене навіть смішно читати подібні звинувачення.