Полиці: у місцевого жителя вилучли закваску та самогонний апарат

05 Квітня 2018, 13:03
6979

У вівторок, 3 квітня, у жителя села Полиці Камінь-Каширського району працівники сектору реагування патрульної поліції Камінь-Каширського відділу поліції виявили самогонний апарат.

Проце у Фейсбук повідомляє Камінь-Каширський відділ поліції.

У 53-річного поличанина правоохоронці знайшли самогонний апарат та близько 150 літрів самогонної закваски.
Самогонна закваска була знищена на місці, а апарат для його виготовлення – вилучений.

Відносно господаря правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

1

 

 

 

Коментарі
05 Квітня 2018, 16:34
кого покарають простого мужика з села
05 Квітня 2018, 17:57
ТАК РОБИТИ НЕ МОЖНА ?????????????????????????????????????????????????
05 Квітня 2018, 19:28
Ви тільки можите покарати простого дядька а в центрі міста не можите навести порядок з вас правохоронці люди сміються
05 Квітня 2018, 20:26
У 30% громадян району е самогонні апарати,а пити ту бурду,яку пропонують у магазинах за космічними цінами небезпечно-- від неі можна "дуба врізати".Хороший самогін здоров"ю не шкодить.
05 Квітня 2018, 21:43
Шкодить не тільки здоров"ю а й розуму
05 Квітня 2018, 23:51
У Видерту треба щоб навідались поліція по точках.
06 Квітня 2018, 02:28
І не тільки у Видерту. У Камені-Каширському незаконною торгівлею спертними напоями займаються чимало людей. Але чомусь поліція знаючи про ці точки нічого не робить для того щоб їх покарати. Чому?
06 Квітня 2018, 03:13
Що це за циліндричний девайс? Ресивер?
06 Квітня 2018, 13:13
У селі Добре сам дільничний Вадим Антонюк кришує цей бізнес і всі мовчать,а тут до якогось дядьки вцепились...
06 Квітня 2018, 23:33
Ага , бражний накопітєль
21 Квітня 2018, 02:06
Дядько для своіх потреб самогон гнав,десь зорати поле ,посіяти-в селі без того неможливо-а ви поліцаі наказувати В Камінь заідеш, торгують тим самогоном на кожному куті,а фальсифікатом в кожному генделику- і це як добрий день
22 Квітня 2018, 18:24
Так ,має місце в Камені продаж цього фальсифікату- я вам скажу відверто ,по 35 грн водяру можете купити шановний у маг Зрума по перше травня,у маг Рябііка/б банк надра/ ,клюковку по 60 грн в 5 куті на площі /доречі поставку робить бивший мєнт Марчук/,а самогону по 35 грн в любому ларьку на базарі--------Пий досхочу шановний-тільки не упивайся
30 Квітня 2018, 11:32
У Зрума, доречі, не має ліцензії на продаж алкоголю і цигарок, продають з під прилавка для місцевих п'яничок. І ні поліції, ні податковій діла до того не має!
01 Травня 2018, 11:48
Там в Зрума все проплачено і схвачено, скільки не звонили в податкову реакціі ноль, тай продавав би людську горілку ,ато травить людей тим сурагатом