Що задекларував голова Камінь-Каширської райдержадміністрації

07 Квітня 2018, 13:50
5200

Кілька земельних ділянок, помешкання, «Таврія» та зарплата – що задекларував голова Камінь-Каширської РДА, депутат Волиньради Валерій Дунайчук.

У декларації Валерія Савовича за 2017 рік не зазначені грошові активи чи предмети розкоші.

Натомість там  вказано, що він має чотири земельні ділянки площею 2500, 9389, 1398 та 19000 метрів квадратних.

Голова РДА задекларував також житловий будинок (108 кв. м) і гараж (20 кв. м) у Личинах Камінь-Каширського району.

А ось квартирою (52 кв.м) у Камені-Каширському володіє його дружина Тетяна Дунайчук. Вона також має земельну ділянку (1000 кв. м) та гараж (20 кв. м) у місті.

Із 2003 року на депутата зареєстрований автомобіль ЗАЗ 11028 1995 року випуску.

За 2017 рік Валерій Дунайчук отримав 180,358 тисячі гривень заробітної плати.

Тетяна Дунайчук минулого року одержала 121,463 тисячі гривень доходу: 121,097 тисячі гривень заробітної плати у Камінь-Каширському відділенні ДУ «ВОЛЦ МОЗ України» та 366 гривень додаткового блага. 

 

Коментарі
07 Квітня 2018, 22:31
А що корисного для району він зробив?
08 Квітня 2018, 00:14
а хто тут особо корисного щось зробив для району?!
08 Квітня 2018, 01:27
Зробіть туалета деревяного хоча б...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08 Квітня 2018, 03:52
Так є ж готове приміщення в підвалі дома сполечного, діло в прийнятті рішення, тільки кому до того туалета справа. Також є туалет там же на першому поверсі, яким ніхто не користується з боку Ритуала, ціна питання зробити окремий вхід, чи треба вам все місто заставити нужниками. Туалет в Дружбі, Тарантеллі, Піццерії, Пабові скільки ще треба? Чи не саме туалетизоване місто в Європі, а комусь все мало. Куди б не прийшла людина по справах скрізь ці місця є. В білому домі є, центрі зайнятості є, може біля кафе "Літнє" поставити біотуалетів зо три. Хтось напружує атмосферу надуманими проблемами. Зобов"язати підприємців та установи проінформувати громадян цивілізованим способом інша справа.
08 Квітня 2018, 04:01
Можливо декілька біотуалетів і не завадило б в місцях скупчення людей, але це зайвий головний біль комунальникам та тягар на місцевий бюджет, хоча якщо ключі від туалетів будуть у Бобка та подібних хвацьких хлопів то місту це піде на користь.
08 Квітня 2018, 13:48
У Дунайчука - біля 15 000 грн зарплати за 2017 рік , у дружини - близько 10000 грн . <br/>За ЩО , за які &quot;заслуги&quot; ??
08 Квітня 2018, 15:47
Недурак знае що бабло коштуе.
08 Квітня 2018, 18:07
Агов , проснись зараз в директорів шкіл зарплати вище 10 тисяч
08 Квітня 2018, 18:35
Якби якась кількість приїжджих людей заходила до вашого туалету хоча б на присадибній ділянці не говорячи про туалет в вашому будинку я хотівби побачити як ви з радістю всіх приймалиб ,я недумаю що власники будуть раді вашій пропозиції щоб люди ходили в їхні туалети
09 Квітня 2018, 13:31
ДУ «ВОЛЦ МОЗ України&quot; майже неіснуюча контора і абсолютно непотрібна.. <br/>А директор школи має отимувати не 10000 грн , 10000 $
09 Квітня 2018, 13:53
&quot;Тетяна Дунайчук минулого року одержала 121,463 тисячі гривень доходу: 121,097 тисячі гривень заробітної плати у Камінь-Каширському відділенні ДУ «ВОЛЦ МОЗ України» &quot; - зайшов на сайт цього Камінь-Каширського відділення ДУ «ВОЛЦ МОЗ України» . В штаті лише 2 особи: КУЗНЕЦОВА<br/>Галина Сергіївна ( завідувач відділу , Камінь-Каширський та Ратнівський райони) та ГЛИНЯНКО<br/>Віктор Миколайович ( завідувач лабораторного відділення) . А де ж Тетяна Дунайчук?? На якій посаді там працює і отримує 10000 грн зарлати в місяць???
10 Квітня 2018, 17:19
Валерію Савовичу в санепідемстанціі робити, там більшу користь принісби ройону,ту сферу геть занедбали і ще Бондаря в придачу , то може хоть туалет громадський в Камені появиться
10 Квітня 2018, 17:37
для чого на міський бюджет проблеми району навішувати, ще й з перспективою комерційного використання. Треба клумбу між краєм та будинком культури з аукціона продати, з призначенням під гром.туал., і гроші для міста і питання зніметься. Чому голова земельної комісії займається дерибаном, а про народ не думає. Хай сядуть з Каденчуком і намалюють куди людям до вітру ходити.
10 Квітня 2018, 21:52
Поки ви тут перевіряєте совкове прокляття &quot;що ти жив на одну зарплату&quot; батюшка Стефан попередив про бунт (буду будувати без дозволу і крапка), а ще сказав, що причини знищення Іллінського храму не підвладні розуму (з 25-хвилинного діалогу з прихожанами на Великдень).
11 Квітня 2018, 02:35
&quot;батюшка Стефан попередив про бунт (буду будувати без дозволу і крапка), &quot; - стефан дрозд вже геть акуєл?<br/> Мотиви спалення цієї 300-літньої церкви - як кажуть &quot;наліцо&quot; . дрозди хочуть мати свою власну церкву???
11 Квітня 2018, 02:37
&quot; Чому голова земельної комісії займається дерибаном, а про народ не думає. &quot; - а хто є головою земельної комісії і яким дерибаном він займається?
15 Квітня 2018, 13:09
Живе собі чоловічок , нічим не примітний і не видатний ..Потім - бац!! - стає одним із &quot;високих&quot; чиновників районного чи обласного масштабу . З цього ж часу в нього та його дружини (або тещі , майже ніщих батьків-пєнсіонєрів) з'являютья кілька немаленьких земельних ділянок в місті , будинки , тощо ... Хоча для району цей чинуша ніц не зробив ... тілько клянчив ну явно завищені суми грошиків на будівництво шкіл ,садків ,медпунктів в тому районі , за який несе відповідальність і отримує 15000 грн заплати щомісяця...<br/>Совпадєніє ??? - Нє думаю!!