На Камінь-Каширщині «батьківщинівці» передали пасхальні гостинці дітям-сиротам

10 Квітня 2018, 15:23
Під час передачі гостинців 4374
Під час передачі гостинців

У переддень Воскресіння Христового активісти Камінь-Каширського районного партосередку ВО «Батьківщина» відвідали дітей-сиріт, які живуть із опікунами в селах Пнівне, Волиця, Соснівка та Фаринки.

«Великдень – це час робити добрі справи, особливо для дітей, які через різні життєві обставини втратили найрідніших людей. Сиротам потрібна не тільки повсякденна опіка, а й увага та турбота дорослих. Справжньою радістю для них стали солодкі великодні подарунки, які вручили їм напередодні великого свята», – розповів голова Камінь-Каширського районного партосередку Роман Завадович.

За його словами, у рамках програми «Підтримай партійця» батьківщинівці привітали активістів, які особливо багато зробили для розвитку партійного осередку. Зокрема, на Великдень зустрілися з керівниками первинних партосередків сіл Раків Ліс та Нові Червища. Вони подякували голові «Батьківщини» Волині Валерію Бондаруку та його заступнику Андрію Собуцькому за матеріальну допомогу та підтримку в складних життєвих обставинах.

Коментарі
10 Квітня 2018, 18:54
Недовго осталося:"складних життєвих обставинах" прийде нова економічна політика, нове розуміння зовнішньополітичної обстановки україни - одним словом нова мітла й заживемо по-новому.
11 Квітня 2018, 00:04
А ці все засівають!
12 Квітня 2018, 11:20
"Со всех сторон страны раздаются стоны детей сирот" це фраза з "12 стільців". Політичний піар проводити на дітях-сиротах це занадто. В ідеалі справжній благодійник - анонім. Тут ми бачимо до чого докотилися деякі партії. Запам'ятаймо ці хитрі обличчя, маніпуляторів людськими почуттями.
12 Квітня 2018, 11:35
А що ж їх запам'ятовувати? Перше і головне &quot;обличчя&quot; цієї партії - це Юлія Тимошенко . Вона головний маніпулятор . Саме вона впендюрила першим номером свого виборчого списку гопніцу-льотчіцу Надю Савченко , щоб нею прикритись як &quot;мученицею і гєроїнею&quot; . І бидлорат-лохторат повірив - прагаласував !<br/> А на цих піарних фото з пнівенськими сиротами теж два партійних &quot;ліца&quot; - Роман Заводович (зять Романа Чечотки) та Рома Птачик .
12 Квітня 2018, 17:44
Може назвете кілька останніх благодійних анонімних не публічних акцій в районі не хитрі ви наші, заворушилися бач...
13 Квітня 2018, 00:32
на те вони анонімні, щоб їх не афішувати на публіку, Ромцю ))))) а так - піар і не більше)))) краще напиши, що в пакунках?
13 Квітня 2018, 00:43
А чому зараз не спасаєте свою колишню діпутатку надю савченку? Чому не стоїте біля універмагу із плакатами &quot;Волю Надії Савченко!&quot; ?? Вона ж у сізо вже не в москві , а в києві ...
13 Квітня 2018, 01:25
а чому не в сесійній залі???
13 Квітня 2018, 12:24
На другому фото товстенький &quot;батьківщинівець&quot; схоже собі заднє місце почухує. Ай фотограф момент підловив!
13 Квітня 2018, 13:14
напевно, крім того, як почухувати і писати різні провокативні наклепи й дописи, ви більш ні на що й не здатні, не важко здогадатися хто ви постійним поціновувачам цього сайту і адміністраторам, яким такими коментами ви зовсім не робите доброї слави, та й Бог з вами...
14 Квітня 2018, 02:21
Тут був комент, зміст якого, що гріхи не забуваються і люд знає про злочинне походження статків наших жителів без назк та набу, а модератор його витер. Укриття інформації про злочин також злочин. Підказую - Чечотка був звільнений згідно акту КРУ, зовсім не політичної організації, за що здогадайтесь самі.<br/> А Рома хай розповість як накопичив на автобуси, та на ділянки, а ми посміємось. Далі буде.
14 Квітня 2018, 04:15
та вгамуйся ти вже, якщо маєш хоч трішки здорового глузду, бо заслинив, як тільки міг
14 Квітня 2018, 11:56
Ця проплачена за немалі гроші стаття-політична рекламка &quot;Батьківщини&quot; має назву &quot;На Камінь-Каширщині «батьківщинівці» передали пасхальні гостинці дітям-сиротам&quot; .<br/>В кінці статті написали :&quot;Зокрема, на Великдень зустрілися з керівниками первинних партосередків сіл Раків Ліс та Нові Червища. Вони подякували голові «Батьківщини» Волині Валерію Бондаруку та його заступнику Андрію Собуцькому за матеріальну допомогу та підтримку в складних життєвих обставинах.&quot; Це теж сироти??
15 Квітня 2018, 17:28
проплачене твоє слюнопливство в якому ти вже плаваєш в складних життєвих обставинах і вони , судячи з твоєї реакції будуть збільшуватися ))), напиши краще в якій секті перебуваєш???
15 Квітня 2018, 19:12
Гостинці з емблемою батьківщини це дешевий піар і не більше. Спекулюють уже на сиротах. Совісті немає. Нудить від вас.
15 Квітня 2018, 19:34
від вас також і від ваших проплачених постійних пліток на цьому сайті