Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Баланс влади має бути за будь-якої форми правління, – Юлія Тимошенко

13:30 16.04.2018
499

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в прямому ефірі Радіо НВ, відповідаючи на запитання про те, яка форма правління потрібна Україні. За словами політика, у світі є країни з президентською формою правління (США і Франція) та з парламентською (Німеччина, Великобританія, Японія) – усі вони абсолютно успішні.

«Питання не в тому, яка форма правління краща. Форма правління, яку сприймає народ, має бути правильно організована, повинен існувати баланс, гармонія, контроль за владою і відповідальність», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що в Україні існує інша проблема – за 26 років незалежності обговорення змін до Конституції, вибору форми правління держави здійснюється не з позиції створення гармонійної, працюючої та ефективної моделі, а з позиції – «хто, коли і як під себе це підлаштує».

Друга проблема Конституції України, на думку лідера «Батьківщини», полягає в тому, що вона ніколи не йшла від суспільства, ніколи не народжувалася як система компромісів між громадянами України, вона завжди «спускалася» зверху від кримінально-організованих кланових політичних структур.

«Настав час, коли масова співпраця та інтелектуальна синергія стає трендом розвитку світу. Якщо Україна зможе під час виборів перезавантажити владу, якщо Конституція стане суспільним договором між владою та громадянами, тоді в такому документі буде сенс», – пояснила лідер партії.

Юлія Тимошенко також заявила, що нова команда, яка прийде після президентських виборів, об’єднає суспільство та політикум заради ухвалення нової Конституції. У цьому документі все буде збудовано таким чином, щоб жодна влада більше не була безкарною і не знущалася над країною і людьми, додала вона.

Водночас народний депутат зазначила, що нова Конституція має передбачати рівність всіх перед законом.

«Проблема в тому, що кожен президент, кожен прем’єр-міністр, генпрокурор при владі вважається безкарним. Якщо ми побудуємо правильну систему правосуддя, тоді всі будуть рівні перед законом і не потрібна буде спеціальна процедура імпічменту для президента – його має судити незалежний суд», – сказала політик.

Окрім того, Юлія Тимошенко також заявила, що кожен, хто забрав у держави хоча б копійку, має за це відповісти: «Я бачу в цьому своє завдання».

;
Коментарі

Шляхта

19:57 17.04.2018

Юля за тобою майбутнє України.

Шляхта - *Шляхті*

21:36 17.04.2018

Невже у Вас зовсім немає совісті? Ми ж не раз толерантно вели мову на цю тему! Користуватися чужим ніком, особливо для дрібного шкідництва - низько та підленько... Щодо Юлі, то я також, вочевидь, буду змушений писати на всіх штахетах цього сайту "Юлі- волю!", оскільки сваволя адміну на інакшу думку про цю політичну леді тут не сприймається - коментар видаляється впродовж 5-10 хв. Чи це пряма підтримка цієї політичної сили, чи просто цензура - я не розумію!

Читач

08:33 18.04.2018

Нава каманда нічого доброго для країни не зробить, бо складається з нафталінових палітиків. Каманда буде завертати в минуле. А па-другє, в часи, коли при Ющенкекові Янукович був прем’єром ця сама Юля намагалась переконати «зека» внести до Канституциі ізмєнєнія, якими переробити Україну на парламентську республіку. Тепер про таке гаворить Аваков, бо його сина розслідує НАБУ, і УКРОП. І Юля тоді, і Аваков з УКРОПом тепер хочуть щоб президента обирав не народ, а Верховна Рада. Представте. До ВРУ проходить проплачена більшість, більшість обирає свого президента, якій підписує усе, що прийняла проплачена більшість. Тепер, який той президент не є, але має можливість загальмувати проведення законопроекту, який принаймні суперечить Конституції.

Шляхта

10:03 18.04.2018

Вже на виході розслідування про фінансування минулих президентських виборів Юлі та Саркозі грошима диктатора Муаммара Каддафі. Якщо це підтвердиться офіційно, то шило з мішка вилізе вже не тільки в Україні, але й на міжнародній арені...

23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин