Камінь-Каширський: син вдарив сокирою матір та хотів покінчити життя самогубством

20 Квітня 2018, 14:33
8368

У Камені-Каширському 28-річний чоловік вдарив сокирою 59-річну матір та хотів вчинити суїцид.

Зловмисника затримали, потерпілу госпіталізували, - повідомили у прес-службі поліції Волині. 

Пригода трапилася вранці. Під час сварки 28-річний син вдарив матір сокирою, після чого намагався накласти на себе руки.

Жінку з тілесними ушкодженнями госпіталізували в реанімацію районної лікарні.

Правопорушника поліція затримала в порядку ст. 208 КПК України. Знаряддя злочину вилучили.

«Затриманому оголосили про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Мова йде про замах на умисне вбивство. 

Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі», – повідомив Валентин Чих, начальник Камінь-Каширського відділу поліції.


Підозрюваному будуть обирати міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

Коментарі
20 Квітня 2018, 17:57
Хто цей нелюд?
20 Квітня 2018, 18:10
Петя добра людина.знаю його 20років.останнім часом мати зловживала спиртним,йому було стидно.мати його не слухала.
20 Квітня 2018, 18:31
Це в голову не вкладається... За те що мама не слухала сокирою бити потрібно?? Якщо всі так робитимуть тоді що?? Сам він алкаш...
20 Квітня 2018, 19:06
Мда... Отак і розходяться чутки. Народне радіо. Новину пишуть люди які з КК нічого спільного не мають, а потім налазять коментатори які просто роблять висновки суто на основі статті. Петю знають всі в місті, і адекватні люди точно підтвердять, що він дуже добра людина. Знають і як його мати бухала(!), і крала в нього гроші.
20 Квітня 2018, 19:25
Він добрєцшої душі людина.
20 Квітня 2018, 19:47
тяжка доля в хлопця (хто знає той зрозуміє). це не виправдання але мати і бабка мабуть довели до "ручки".
20 Квітня 2018, 20:43
Немає таких підстав у світі, які б дозволяли синові чинити самосуд над матір'ю! Навіть мати, яка дала життя дитині, вигодувала її і то не має права позбавляти подарованого життя... Недаремно той П. пробував накласти на себе руки!
20 Квітня 2018, 21:13
Як звати маму або на якій вулиці живуть?
20 Квітня 2018, 21:30
Злі язики як завжди присутні. Ніхто не знає як це сталось, знаю що Пєтя добра людина, його довели дві алкашки в хаті от і все
20 Квітня 2018, 23:02
Добрий-поганий, алкоголік-непитущий-це не факти, а сокира на тім'ячку факт.
21 Квітня 2018, 01:27
Всім коментаторам, які вміють звинувачувати. Як вам не соромно осуджувати матір та бабцю, яких ви не знаєте. В себе в сім"ях розберіться, я думаю ви знаєте до кого я звертаюсь.......... Сталась біда, Петра можете підтримувати, але ганьбити постраждалих вам має бути соромно.
21 Квітня 2018, 02:06
так ці "постраждалі" і довели його до такого вчинку, журналюги тільки і вміють що писати голосні заголовки. Ніхто не пише що він все признав
21 Квітня 2018, 02:09
Нехай яким добрячим другом він для вас не буде, це його не оправдовує!!! У нас не велике місто та всеодно є дуже багато випадків того, що батьки зловживають алкоголем, і також допікають, різні ситуації бувають при тих п’янках, але ніде такого не писано, щоб син замахувався на матір! Нехай що ми повинні їм бути вдячні за те, що ми є на цьому світі, навіть якщо і в його житті не все добре як би хотілося то це не привід зживати матір з світу! Як вона так його допікала як пишуть і крала гроші, то він здоровий бик, не влаштовує таке життя міняй на краще, іди працюй і знімай квартиру, а не до такого докотитися!
21 Квітня 2018, 09:38
Краще всього судити зi сторони. Головна проблема нашого мiста-це люди, якi не слiдкують зв власними домiвками i сiм'ями, а от коли в iнших бiда, так ще й порадiють, обговорять i кожен свого добавить. Люди, де ваше спiвчуття i розумiння до ближнього. Якби ви прожили його життям, чи життям його матерi, тодi б тiльки могли судити. Чому вiн таке зробив, чому його мати випивала, на це все э причини, не з доброго життя це точно. Давайте кожен почне з себе i перестаньте осуджувати. Ми нiколи не знаэм, що з нами завтра може статись.
21 Квітня 2018, 11:20
Шкода Петра. Дуже добрий хлопчина. Можливо нервовий зрив. Дасть Бог, з матір'ю буде все добре, і це буде привід як для неї так і для нього переосмислити своє життя. Дуже шкода, що сталася така трагедія.
21 Квітня 2018, 11:37
"Шкода Петра. Дуже добрий хлопчина. Можливо нервовий зрив." - а те ,що в нього вже дві судимості - це теж "нервовий зрив" чи рецидив??
21 Квітня 2018, 12:12
Не нервовий зрив, а « жовта картка» давайте будемо відвертими! І скажіть який має бути у вас люди розум, якщо на те, що син на матір сокиру піднімає ви кажете « нервовий зрив» , «його довели» , «він добрячий» !!! Ніщо!!! Ніщо його не виправдає!!! Кожен має відповідати за свої вчинки, а якщо у його не все в порядку з нервами, а у його явно не все впорядку, то хай пройде лікування і з здоровим глуздом все-таки відбуде покарання!
21 Квітня 2018, 12:52
Цікаво, а які ознаки доброти у цього петі? Може цигану копійку дати, старенькій торбинку піднесе, друзям гроші позичить, прийде бульбу садити, в генделик запросить, в поліції візьме все на себе та відсидить за себе і за того хлопця? Тут навмисно взяті деякі ознаки доброти, чи може в нього є базові (справжні) ознаки доброти?
21 Квітня 2018, 13:25
На мою думку його може захищати тільки та людина яка може так само повести себе! В мене слів не вистачає! (((
21 Квітня 2018, 14:08
Це трагедія не тільки цієї сім'ї, незалежно від обставин, які її спричинили. Скоріше всього причиною стали не якісь спонтанні речі чи нервовий зрив, ця трагедія, цей нелюдський вчинок, коли син підняв сокиру на матір, зріла роками і вибухнула у критичний момент. Жодного виправдання, навіть стан афекту не може бути пом'якшенням покарання, оскільки на фоні двох судимостей перейдена червона межа людяності. Психічно здорова людина може щонайбільше нагніватися на маму, якою б вона не була, але підняти руку, тим паче сокиру може тільки варвар або психопат! Я не суддя Петрові, але таким є моє бачення ситуації... Спроба суїциду чи його імітація свідчить про усвідомлення ним всієї трагічності свого вчинку...
21 Квітня 2018, 17:31
<p>...- а не дать ли вам пи...ды?</p>
21 Квітня 2018, 17:41
Просто як би він був у тверезому стані, то мені здається цього не сталося б!
21 Квітня 2018, 17:43
ДНР- ну Незнаю-Незнаю, а от розуму вам добавити не мішало б!
21 Квітня 2018, 19:02
Захищають одні сина,другі матір.Я знаю одне , винні вони обоє ,тому що в сім'ї любили випити,а горілка це - зло.
21 Квітня 2018, 22:53
Ніхто його не робить героєм, і ця ситуація це страшно, але я знаю, як тяжко людям з таким діагнозом, і потрібно підтримати свою дитину, яка виросла без батька, а не пити безбожно і щоб він жив в такому середовищі, ще тут люди писали, чому він не з'їхав і не жив окремо, а як це можливо з "жовтою карткою"? І те, що він хороша людина, я теж можу сказати! Не нам судити хто тут прав, звісно мати постраждала, це жахливо, в мене б особисто рука не піднялася, але ми не були на його місці, і не треба осуджувати когось!
21 Квітня 2018, 23:37
пишуть нова волинь що він перебував психічній лікарні це не правда він був на роботі на іх в суд подати на клевету
22 Квітня 2018, 01:27
Рєбята під моїм ніком «Вокер» прошу більше не підписуватись від мого імені.
22 Квітня 2018, 05:36
В його батька немає? Та ви що??? Може адресу сказати? Його батько йому раніше допомагав уникнути покарання!!!
22 Квітня 2018, 17:39
Шановна(ий) "...." щось ти тут дуже активний, висловився i хватить. Займись своiми справами i життям. Ато вже тут всiх задовбав.
23 Квітня 2018, 03:46
Хлопця шкода реально)) хотілось би, мені, щоб його помилували і дали по мінімуму умовне)) бо тюрма ламає людей)) молодий хлопчина він і так багато чого пережив)) а за судимості його не потрібно вам говорити ви нічого не знаєте) а друзям його усім ганьба геть усі від вернулись від його
15 Травня 2018, 02:45
Хай хто мемі що не говорить поліція винна Петька сам дзвонив 2 рази, і сам просив приїжайте бо буде біда, а вони сукі не приїхали)) от так у нас в Камені і живуть люди, приїхалиб і все булоб окк))