Молодику, який вдарив матір сокирою, обрали запобіжний захід

20 Квітня 2018, 19:30
5558

Учора, 19 квітня, 28-річний син вдарив матір сокирою, після чого намагався накласти на себе руки.

Зловмисника затримали, потерпілу госпіталізували.

Сьогодні, 20 квітня, Камінь-Каширський суд виніс рішення про запобіжний захід для чоловіка – тримання під вартою.

Триває досудове розслідування.

Як розповів для Район.Камінь-Каширський інспектор сектору моніторингу Камінь-Каширського відділу подіції Вадим Ліпич, слідчим наразі відомо, що син-зловмисник вдарив матір обухом сокири. Він наніс не менше двох ударів по тім’яній частині голови. Після цього вирішив покінчити життя самогубством – взяв ніж та кілька разів намагався встромити його собі в груди.

Поліцейські розповідають, що життю молодика нічого не загрожує. Ще вчора йому була надана відповідна медична допомога. Лікарі Камінь-Каширської ЦРЛ зашили рани, отримані під час спроби самогубства.

59-річна тяжко травмована жінка наразі перебуває у реанімаційному відділенні Волинської обласної лікарні.

До речі, зловмисник раніше уже був двічі судимий.

 


 

 

Коментарі
21 Квітня 2018, 11:34
Хтось тут раніше писав , що цей злочинець - "добрєйшей души чєлавєк" ???
21 Квітня 2018, 13:57
Так, так! А я наголошую ще раз, що його можуть захищати ті люди які самі спроможні на такий вчинок! Йому виправдання немає! Але ж я не здивуюся, що його просто відправлять в Липини на деякий час ніби на лікування «бо ж людина з жовтою карткою» , а потім випустять!
21 Квітня 2018, 16:34
Люди, якi ви Нелюди. Хiба ж вiн винен, що маэ таку хворобу. Його матерi треба було пiдтримувати сина з таким дiагнозом, а не пити i доводити. Вiн, можливо, i особливий, але коли такi люди живуть в спокiйному серидовищi, то i нiчого його не спровокуэ.
21 Квітня 2018, 17:45
Він не винен у тому, що має таку хворобу, але винен у тому, що був добряче п’яним і так поступив.
21 Квітня 2018, 18:55
Якби не хвороба, то i п'яний так не поступив би. В нього i так життя не легке, не треба закльовувати до кiнця. Будьте людьми!
21 Квітня 2018, 20:35
Знаю про одну так звану судимість Петі. Було це мабуть років 8 тому назад. Ішов він ввечері додому. Два ділових, приїхали до міста, випили і вирішили навчити малого, як родину любить. В результаті розмови, Петя зламав одному челюсть . І правильно зробив. Ібо не доколупуйтесь і неколупані будете.
21 Квітня 2018, 21:01
То ви його ще героєм зробіть!!!
21 Квітня 2018, 22:53
Ніхто його не робить героєм, і ця ситуація це страшно, але я знаю, як тяжко людям з таким діагнозом, і потрібно підтримати свою дитину, яка виросла без батька, а не пити безбожно і щоб він жив в такому середовищі, ще тут люди писали, чому він не з'їхав і не жив окремо, а як це можливо з "жовтою карткою"? І те, що він хороша людина, я теж можу сказати! Не нам судити хто тут прав, звісно мати постраждала, це жахливо, в мене б особисто рука не піднялася, але ми не були на його місці, і не треба осуджувати когось!
22 Квітня 2018, 02:49
Петька навіть і не уявляв на скільки він популярний в Камені.
22 Квітня 2018, 05:33
Як це без батька???? Якщо його батько живий і здоровий, навіть із його проблемами в поліції йому допомагав раніше!
23 Квітня 2018, 03:10
Його мама, сама довела, до того,щоб він зробив такий вчинок, він по життю сам добився усього в житті, "батько"від нього відмовився а мати алкоголік, син це все бачив щодня і в стані ефектутаке зробив,,
23 Квітня 2018, 03:17
Я його не буду хвалити і захищати за такий вчинок, але ми всі люди і ми робимо помилки в житті) на мою думку він хороший чоловік просто йому з батьками не повезло))) тому він вчинив так, не було у його житті підтримки і все)))
23 Квітня 2018, 03:22
У Пєті ніякої жовтої карточки нема, а якщо думає хтось що є,, поясніть що означає термін жовта карточка якщо ви такі розумні(((