Воїна з Волинської бригади ТрО нагородили «Хрестом хоробрих»

11 Лютого 2024, 11:26
Воїна з Волинської бригади ТрО нагородили «Хрестом хоробрих» 206
Воїна з Волинської бригади ТрО нагородили «Хрестом хоробрих»

Молодший сержант Олександр Токар, позивний «Бумер», командир першого стрілецького відділення третього стрілецького взводу другої стрілецької роти Камінь-Каширського батальйону Волинської бригади тероборони.

Про це повідомили у 100 бригаді ТРО 

Чоловікові 27 років, у цивільному житті він працював будівельником – проте вже у перші дні широкомасштабного вторгнення добровольцем став до лав ЗСУ.

Найбільшими захопленнями Олександра (навіть на війні!) залишаються історичні фільми та якісна українська музика. На рідній Волині на «Бумера» чекають з Перемогою кохана дружина Наталя та семирічний син Єгор.

25-27 грудня 2023 року ворог вдався до чергового масштабного штурму позицій Камінь-Каширського батальйону Волинської бригади тероборони, зокрема атакував позицію, старшим на якій був Олександр Токар. Попередньо провівши потужну артпідготовку, сотні орків за підтримки десятків одиниць бронетехніки посунули вперед… – Проте у підсумку мусіли ганебно відступити, втративши 14 одиниць бронетехніки, понад 60 осіб вбитими і понад 180 – пораненими.

 

За виявлену мужність та вміле керування особовим складом під час відбиття ворожого штурму молодший сержант Олександр Токар нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест хоробрих».   

Коментар
27/02/2024 Вівторок
27.02.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром