Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко: Кланова модель управління країною тримається на мажоритарних округах

14:23 18.05.2018
393

Вибори до Верховної Ради України мають відбуватися за пропорційним принципом і фракція «Батьківщина» голосуватиме за Виборчий кодекс, яким пропонується відмовитися від змішаної системи виборів.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко повідомила в прямому ефірі телеканалу «ICTV».

Політик пояснила, що шанс зламати олігархічну модель управління країною є лише за умови впровадження виборів за партійними списками: «Треба прибрати ганебну мажоритарну складову з однієї причини – кланова модель правління країною тримається саме на цих мажоритарних округах».

Голова партії зазначила, що нині є чинною змішана система виборів, коли 50% складу парламенту формується за партійними списками, а 50% обирається на мажоритарних округах і нагадала, що повернення до неї відбулося за сприяння Віктора Януковича.

«На мажоритарних округах обирається конкретний депутат. За те, щоб пройти до ВР, він вкладає від 1 до 3 мільйона доларів. Мажоритарні депутати приходять у парламент , щоб відбити те, що вклали на окрузі. Так йдуть представники кланів і протягують лобістські закони задля наживи», – зауважила парламентарій.

Юлія Тимошенко також вказала на вади ідеї зниження прохідного бар’єру для партій до 2%: клани можуть перегрупуватися, щоб через штучні партії, створені перед виборами, зайти до парламенту. І країна втратить шанс викорінити їх із влади, додала вона.

«Зараз, як ніколи, ми підійшли до межі, коли можна зламати кланову систему», – наголосила лідер «Батьківщини» і попередила, що партія боротиметься проти фальсифікацій на кожній дільниці.

«За 26 років ми, на жаль, так і не розірвали цей зв’язок махрової корупції, використання країни через політику. У нас є шанс. І «Батьківщина» серед тих, хто хоче цю систему змінити», – підсумувала політик.

;
Коментарі

Насамперед

19:05 18.05.2018

Насамперед треба викорінити з влади тоталітарну секту батьківщина

Шляхта

23:09 18.05.2018

Ну так, а як же ЮВТ відмовиться від партійних списків? Вже два роки на всіх каналах, на всіх сайтах і майже на всіх стовпах рекламується "незаперечне" лідерство партії "Батьківщина", вкладено стільки бабла у соціологію, а тут якась громада раптом захоче висунути кандидатом свою людину від територіальної громади чи повіту на мажоритарному окрузі? І що тоді з цим всім робити Юлі накажете? Кого виставляти в округах, якщо люди знають тільки Юлю, Власенка і Соболєва? Голова цієї партії у районі, якщо добре напружить чоло, то хіба ще пригадає бабу Кужель та діда Кириленка, а, правда, ще ж Немиря, який їздить за перекладача з Юлею по закордонах і це вже, майже, всі... Всі ці "багнети" можна перерахувати на пальцях однієї руки. А от у список, можна при такому "шокуючому" рейтингу, як є на реклямувках, вписати не один десяток будь-кого. Ту ж Надю Савченко, Андрія Портнова, якого народила як політика Юля, команду правників від цього кремлівського юриста, що вмонтували свого часу у Батьківщину для демонтажу судової системи України московські політтехнологи ( Олійник, Писаренко, Пилипенко & К*) та інших. Саме ці людиі колись так само тихо були вписані у її партійний список. А хіба тільки вони? Юля - це останній шанс старих сил вплинути на відторгнення України від Росії, тому вона, для діла, змушена часто говорити у цілому правильні речі, але на практиці завжди залишає одну дві "штахетини" у законодавчому заборі прибитими лишень на один цв'яшок зверху, аби при потребі можна було мати свою шпарину. Тому, її місце в опозиції, там вона себе чує як риба у воді, все вміє, все знає, лишень не літає... Ну і скурвитись справжній владі при такій "охороні", повірте, тяжко ))

Хрін

22:54 19.05.2018

Правильні кроки для викорінення політичної корупції

Хрін -хроніку (22:54 19.05.2018)

14:38 20.05.2018

Юлеботи використовують нікнейми активних коментаторів сайту для підтримки баби Юлі у її брехливій лебединій пісні на останніх для неї виборах. Ці "штучки" їй не допоможуть, нарід, який користується інтернетом, це не сільська бабуся - домогосподарка, він вміє відрізнити зерно від юлиної полови та ще здалеку бачить її оманливі методи! Тільки ембіцил, або московит буде агітувати за Юлю після її реверансів на українсько-польському кордоні по просуванню Міхуїла Саакашвалі в Україну для диверсійної роботи проти нехай і не найкращого, але чинного Президента держави в час війни з Росією. Коментатор Шляхта у своєму коментарі також навів достатньо переконливих аргументів щодо неспроможності Юлі та її політсили очолити президентську владу в Україні на наступних виборах. Тому не варто тобі, нещаснику, тратити силу та користуватися юлеботськими методами і ще більше обшмаровувати свою улюбленицю дьогтем, оскільки справжні прихильники справжнього та гідного кандидата у Президенти України у такий "вошивий" спосіб не роблять йому ведмежої послуги. Краще повторюйте Юлині мантри і може хоч когось недалекого та короткозорого вдасться прихилити до її команди.

19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин