У Камені-Каширському рідним загиблих воїнів з «князівської» бригади вручили відзнаки «Князівський хрест Героя»

24 Травня 2024, 22:00
Україна 304
Україна

Масштабний меморіальний захід відбувся сьогодні, 24 травня, в Центрі культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради. 

Про це інформує сайт РДА.

Рідні загиблих краян, воїнів 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, отримали пам'ятні відзнаки «Князівський хрест Героя».

Серед присутніх – члени родин полеглих Героїв Камінь-Каширського району, військові, духовенство, керівництво органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У заході взяла участь начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук.

«Державний Гімн України, хвилина мовчання, поіменне вшанування тих, хто поліг у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність рідної землі, – така атмосфера панувала в залі. Нагороди, які посмертно присвоєні князівським воїнам, вручив заступник командира 14-ї бригади. Вічна пам'ять загиблим! Слава Україні! Героям слава!», - йдеться у дописі.

Довідково: 10 грудня 2014 року спільною директивою Міністра оборони України та Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України – створено 14-ту окрему механізовану бригаду. З початку свого заснування вона виконувала найскладніші бойові завдання у складі сил, залучених до проведення Антитерористичної операції на Донбасі. На момент широкомасштабного вторгнення окупаційних військ рф бригада перебувала на одному із загальновійськових полігонів і завершувала етап злагодження. Київщина, Житомирщина, Миколаївщина, Донеччина, Харківщина – це мапа її бойового шляху. Наразі бригада продовжує виконання завдань на одному з найгарячіших напрямків, наближаючи спільну перемогу з кожним днем, попри втому, погодні умови, негаразди, діючи за межами людських можливостей, знаючи що за їхніми спинами – рідні, країна та свобода.

Коментар
24/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024