Ірина Констанкевич одночасно і у ВР зареєструвалася, і побувала на останньому дзвонику у Камені-Каширському

31 Травня 2018, 09:26
2668

Народний депутат Ірина Констанкевич 25 травня зареєструвалась на ранковому засіданні Верховної Ради та в той же час привітала школярів зі святом Останнього дзвоника в Камені-Каширському Волинської області.

Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Про вітання школярів нардеп написала на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

“На урочистій лінійці в Камені-Каширському вітали випускників, найкращим вручали нагороди за здобутки у навчанні, творчості, науці, спорті – путівки на відпочинок у Буковелі”, – написала Констанкевич.


 

В той же день Ірина Констанкевич згідно електронної та письмової реєстрації була зареєстрована на ранковому пленарному засіданні ВР.

Про це свідчать дані на сайті ВР.


 

“Фігаро тут, фігаро там!”, – прокоментувала Громадянська мережа “ОПОРА” на своїй сторінці у Фейсбук дії нардепа Констанкевич та її колег, які також одночасно були на святі Останнього дзвоника та  “працювали” в парламенті.


 

Нагадаємо, згідно ЗУ “Про статус народного депутата” нардеп зобов’язаний особисто реєструватися під час пленарного засідання Верховної Ради України.

 

 

Коментарі
31 Травня 2018, 13:03
Брехня ніби і маленька, але все ж таки брехня. Як їй тепер вірити.
31 Травня 2018, 14:36
Якщо на прямий підкуп виборців на округ було кинуто декілька мільйонів гривень, то як їй можна вірити.
31 Травня 2018, 15:43
Ось такою брехнею і працює укроп
31 Травня 2018, 15:45
Цікаво як прокоментує ситуацію помічниця Констанкевич - Света з Карасина.
31 Травня 2018, 16:58
Макарівна, ауууууу!!!!! Це тільки верхівка того бруду, яким займається укроп. Правильно написав Шевчик параолімпієць на сторінці Сидорук Світлани - всю праву про укорп, яку він бачив коли був там. Правда, "чесна" і правилна Макарівна все акуратно стерла
31 Травня 2018, 18:52
Тож всім відомо, що всі дупутати які пройшли до різних рад були проплачені. Тож люди ви продалися і проголусували їжте зі смаком г...на. І не потрібно нарікати.
31 Травня 2018, 18:54
Додатково. Мається на увазі депутати від укропу
31 Травня 2018, 19:42
Таке враження що Вчитель то і є "один із старанних друзів", який сам має зависть.
31 Травня 2018, 19:57
Ну, Макарівну багато в чому можна звинувачувати і не розуміти. Багатьом залізла за шкуру. Але в злочинах і підкупах.... то вже зась!
31 Травня 2018, 20:52
Як не соромно на люди показуватися, а тим більше моралізувати з трибуни чи а інтернеті. Бридко.
31 Травня 2018, 21:01
А брати 600 грн. було не бридко?
31 Травня 2018, 23:45
В мене 40 чоловік було проплачено,через пароолімпійця--але тільки по 400гриваків дав----відать 200грн собі присвоів--от сучара--ті люди більще не будуть свій голос відавати за брехливих/ДОСВІДОС/
01 Червня 2018, 00:49
То голосуйе за поросюків, гаврилюків, савченок і тимошонок
01 Червня 2018, 20:43
А чому мовчить і не коментує Макарівна?
02 Червня 2018, 00:19
А мені УКРОП подобається. Ви багато знаєте нардепів, які стільки роблять для людей як Констанкевич? Чи багато з зали парламенту приїжджає у села?
02 Червня 2018, 01:42
Правильно робить Макарівна, що не реагує на примітивні особистісні та бездоказові обливання брудом її як жінки та місцевого політика. Я також часто критикую УКРОП, але виключно через політичну позицію цієї псевдопатріотичної олігархічної фінансово-політичної групи, однак ніколи не опускаюсь до особистісних оцінок її представників, особливо на місцях. Макарівна, тим паче на початках, не знала і не могла знати про сутність та деталі утворення цієї політсили Корбаном за гроші Коломойського, та й на на початку війни з Росією ці "козаки" все ж таки боронили Лівобережну Україну чи свій бізнес від окупанта. Іншими словами, якщо хтось має щось суттєве сказати про політичну силу, має факти корупції у ній - пишіть, а банально обзивати жінку, яка, сподіваюсь, щиро хоче перемін на рідному Поліссі, - низько і підступно. Ось тут Адміну, як на мене, є можливість та підстави прополоти низькопробні коментарі, що не вкладаються у рамки вимог публічного ЗМІ.