У Камені-Каширському пройшла хода за сімейні цінності

01 Червня 2018, 09:09
5571

У понеділок, 28 травня, сотні жителів Каменя-Каширського взяли участь у ході за традиційні сімейні цінності.

Також на заході були представники політичних партій та релігійних організацій.

Організували цю громадську акцію члени Церкви ЄХБ "Христа Спасителя" міста Каменя-Каширського за сприяння міської ради. 

Учасники ходи проголошували гасла: "Шлюб - союз чоловіка та жінки", "Здорова родина - щаслива Україна".

Як розповідають організатори, провели такий захід, аби привернути увагу громадськості та влади до сім'ї, як найважливішої інституції суспільства.

Отже, пройшла хода за здорову щасливу сім’ю, за тверезих чоловіків та жінок із центру міста і закінчилась у міському парку, де розпочався фестиваль сім’ї.





1

 

Коментарі
01 Червня 2018, 17:26
Як при союзі)))
02 Червня 2018, 00:17
Шо як при союзі
02 Червня 2018, 01:37
А може пацику з району подобається під різнокольровими знаменами Таких точно при союзі на площу не випускали
02 Червня 2018, 02:38
Нне зрозумійте мене неправильно! Задум хороший, просто хто цікавиться історією можливо бачив старі світлини де наші батьки, діди ходили на подібні заходи з схожими транспорантами. Мені здається зайве, купа банерів і навіть жодного прапора з державною символікою!
02 Червня 2018, 12:18
Пацика самого тягне до союзної історії, з прапором.. А подія організована з новою, хорошою метою, і сама хода проведена не в закутку, а вздовж вулиць міста, на виду у громадян, із спонукаючою мотивацією. Кохаймося, бо ми того варті!
02 Червня 2018, 13:46
вовка на ході не видно,мабуть десь на задньому плані на фото???
02 Червня 2018, 15:25
А військо такою ходою чого не йдуть, чи хай православні служать, не розумію ,у війську купа роботи: і будівельникам, і механікам ,і зробиї не треба в руки брати. Чому від народження всі рівні ,а є рівніші, головний пастор очолює РНБО, зброю носить а своїм одновірцям не дозволяє служити -маразм!
02 Червня 2018, 16:25
ще раз пишу проти задуму нічого проти не маю, хороша і головне правильна ідея і т.д. просто муляють очі банери
02 Червня 2018, 16:30
Правильно мислиш. Не одноразово чув і сам бачив як "святі" п*яні за кермом їздять і заклади відвідують специфічні, а от всеодно не такі, як ми... Здається дотримуємось 12-ти заповідей, відвідуємо храми, молимось... короче висновок: Десь війна, а десь бардак...
03 Червня 2018, 01:49
"не такі як ми... " звичайно, що не такі як ви, бо на скрижалях було викарбувано 10 заповідей))
03 Червня 2018, 05:00
Та нічого тут такого особливого. Жінок ми всі любимо. Лише форма агітації Церкви ЄХБ досить оригінальна.
03 Червня 2018, 17:06
"Отже, пройшла хода за здорову щасливу сім’ю, за тверезих чоловіків та жінок із центру міста і закінчилась у міському парку,": добрий почин. Надіємося, що саме від представників цієї церкви по-менше стануть робити нон-стопи своїми євробляхами у центрі міста, а то чесно кажучи вже задовбали.
03 Червня 2018, 19:33
"Також на заході були представники політичних партій " - яких саме політичних партій і хто саме ?
04 Червня 2018, 00:17
Ну хто на бляхах нон-стопи робить на площі їхні чи наші трудно сказати, а от питання спроби поширення культури геїв повинна турбувати всіх християн незалежно чи ти православний , чи протестант , чи католик