Обласна рада виділила кошти на будівництво школи у Стобихівці

02 Червня 2018, 13:00
5131

Депутати обласної ради підтримали зміни до обласного бюджету на 2018 рік, в рамках яких передбачалося виділення коштів на будівництво школи у селі Стобихівка.

Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради.

Відтак, відповідно до прийнятого рішення, бюджету Камінь-Каширського району виділять субвенцію з обласного бюджету.

Кошти  у сумі 3 мільйони гривень будуть направлені для виконання робіт на об’єкті „Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 350 учнівських місць в селі Стобихівка Камінь-Каширського району”.

 

 

Коментарі
02 Червня 2018, 21:20
"Борітеся - поборете, Вам Бог помагає!", і, вочевидь, троха, - відомий Пастор!
02 Червня 2018, 22:05
А мо' - за Сєню? Господь їх відає, думаю - шепнуть пресвітеру хто з "татусів" долучився до цієї святої справи найбільше...
03 Червня 2018, 01:40
Молодці! Добрі іщирі люди,завжди готові допомогти всім хто цього потребує! А їх вчинки і старання потрібно підтримати,а не засуджувати. А віримо ми всі в одного Бога! «штунде»-це година(та яку вони присвячують Богові) і ніяких образ люди цієї віри за такі слова відчувають. Шановні стобихівці, пишайтеся тим,що так про вас пишуть,хоч і погано—це все заздрощі,значить ви цікаві людям!
03 Червня 2018, 05:04
Фасад оригінальний, але форма вікон така, що не забезпечуватиме належний коефіцієнт природної освітленості в класах, а це вже порушення щодо санітарії навчального процесу.
03 Червня 2018, 09:08
Молодці, що моляться Богу, але не чемні, що масово для особистого збагачення, бо не йдеться про виживання від голодної смерті, крадуть державний ліс! Пасувало б укласти такий собі суспільний договір з віруючими людьми Стобихівки - держава будує школу за рахунок бюджету, а вони у свою чергу не крадуть державний ліс! Це було б по-партнерськи!
03 Червня 2018, 14:23
Якщо говорити про крадіжки лісу, то треба не пришивати кобилі хвіст, спираючи все на тих, хто не п"є горілки (віруючих), а навпаки розібратися з тими, хто її п"є відрами по рестораціях?
03 Червня 2018, 20:00
Шляхта що Сєня вам в борщ нас..в? Чи може непідкорився? А стобихівці дуже гарні, дружні, віруючі люди...
03 Червня 2018, 21:28
вот вам Батьки й відповіли . Краще б вони не відкривали рота.
03 Червня 2018, 21:43
А що хіба люди намалювали для школи вікна ? можливо їх намалювали розумні люди—проектанти. Як ви на це скажете 777?
03 Червня 2018, 22:29
Щодо лісу,то не винні ті що беруть,а винні ті що дають!
03 Червня 2018, 23:06
А хіба я щось про Сєню сказав погане, що одразу про борщ завели мову? Пастор з Арсенієм не вороги, тому й таке припущення прозвучало. Та й про стобихівців нічого поганого я ніколи не казав. Інша справа, що місцеві крадії лісу їх не прикрашають, але це зовсім інша тема, вони не завше тим займалися...
03 Червня 2018, 23:24
На мою думку батьки мають право турбуватися про безпеку своїх дітей... А щодо лісу на це є влада, бачите порушення звертайтесь.
05 Червня 2018, 18:41
Де ви ту владу бачите? Лісову - нема, самі у долі, тому й мовчать нищечком! Може сільська влада є на місці? Нема, оскільки більше кількох десятків незареєстрованих пилорам, а це тверда впевненість у її відсутності! Районної також не бачу, бо не наводять рорядку ні в лісі, ні в полі, ні серед людей, ні поміж собою! Анархісти -канібали, інакше не скажеш, бо крадуть у своїх дітей та онуків...