Випускники Бузаківського ліцею зібрали кошти на дрони для військових розвідників

09 Липня 2024, 19:37
Випускники Бузаківського ліцею зібрали кошти на дрони для захисників 496
Випускники Бузаківського ліцею зібрали кошти на дрони для захисників

Учні 11-А класу ЗЗСО «Бузаківський ліцей» Камінь-Каширської міської ради провели лагодійний збір на підтримку захисників.

Як повідомляють на шкільній фейсбуксторінці, спільним зусиллям випускників, учнів, батьків та колективу місцевого ліцею вдалося зібрати 51 000 гривень.

Зокрема, 29 070 гривень випускники зібрали під час благодійного випускного. А решту 21 930 гривень накопичили завдяки зусиллям шкільної спільноти (учнів, їх батьків та колективу ліцею).

«Кошти були перераховані волонтерській організації "kamin_fpv", яка також долучилася до збору, і цими днями передала 7 восьмидюймових FPV дронів (вантажопідйомність 2,2 кг) власного виробництва нашому односельчанину Юрію Панасюку та його побратимам, бійцям підрозділу розвідки реактивної артилерії 100 окремої механізованої бригади», – йдеться у повідомленні школи села Бузаки.

Організатори збору коштів відзначили, що саме завдяки об'єднанню зусиль громади вдалося надати таку вагому допомогу захисникам. Вони зауважили, що безпілотники є критично важливими для аеророзвідки в умовах сучасної війни та допоможуть військовим ефективніше відстежувати й уражати ворожі цілі вздовж лінії фронту.

«Завзятість, вдячність, свідома позиція – риси непереможної нації. Дякуємо кожному, хто долучився! Разом до перемоги! Слава ЗСУ!», – пишуть на строрінці закладу освіти.

Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024