Камінь-Каширська громада презентувала досвід проєктного управління на всеукраїнському семінарі

10 Липня 2024, 11:55
Надія Савчук 268
Надія Савчук

Фахівчиня міської ради Надія Савчук поділилася  досвідом використання цифрових програм у реалізації міжнародних проєктів. 

Про це написали на сайті Камінь-Каширської громади. 

У вівторок, 9 липня, на запрошення Програми «U-LEAD з Європою» начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук  взяла участь в ролі спікера на семінарі «Управління проєктами» з презентацією «Використання програм для ефективного управління проєктами». 

Під час заходу виступали експерти Програми «U-LEAD з Європою» Тетяна Татарчук, Олег Кулініч та Петро Гоцалюк.

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук поділилася  досвідом використання цифрових програм на всіх стадіях підготовки, впровадження, архівування та звітування реалізації проєктів. Адже Надія Савчук управляла міжнародними проєктами.

Вона є авторкою 23 проєктів переможців на загальну суму 97,7 млн. грн. В рамках їх впровадження провели капітальний ремонт 7 шкіл, 5 будинків культури, 3 пам’яток архітектури, вуличне освітлення у 10 населених пунктах, ремонт дорожнього покриття у 8 населених пунктах, придбали 6 одиниць спеціалізованої техніки, комп’ютерну техніку тощо.

Спікер також розповіла, як здійснюється промоція Камінь-Каширської громади під час міжнародного співробітництва.

Семінар був організований для представників територіальних громад з усієї України.

Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024