Правоохоронці вилучили автомобілі, які фігурували у справі ДТП в Камені-Каширському

05 Червня 2018, 14:55
8698

Учора, 4 червня, в рамках вказаного кримінального провадження працівники Камінь-Каширського відділу поліції спільно із приданими силами із сусідніх відділів і відділень поліції та із спецпризначенцями управління корпусу оперативно-раптової дії ГУНП провели санкціоновані обшуки, під час яких вилучили два автомобілі «Audi-А6». 

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області

У березні цього року посеред ночі 23-річний житель села Воєгоща кермуючи автомобілем Ауді-А6 врізався в електроопору по вулиці Воля у місті Камінь-Каширський.

Внаслідок автопригоди ніхто не постраждав.

На місце події для документування факту ДТП прибули співробітники сектору реагування патрульної поліції місцевого відділу поліції.

Під час оформлення матеріалів за скоєння  адмінправопорушень за ст. 130 та 124 КУпАП правопорушник і його приятелі всупереч законним діям та вимогам поліцейських чинили опір. Шарпали поліцейських за формений одяг, штовхали, блокували рух поліцейським та самовільно, за допомогою іншого автомобіля відбуксирували транспортний  засіб на якому було вчинено ДТП.

Протиправні дії правопорушників не дали можливості поліцейським доставити авто на спецмайданчик відділу поліції.

 


 

Слідчі Камінь-Каширського відділу поліції за фактом  вчинення опору поліцейським під час виконання ними службових обов’язків відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.342 Кримінального кодексу України. 

Санкція статті передбачає, зокрема, позбавлення волі на строк до двох років.

 

3

 

Учора, 4 червня, в рамках вказаного кримінального провадження працівники Камінь-Каширського відділу поліції спільно із приданими силами із сусідніх відділів і відділень поліції та із спецпризначенцями управління корпусу оперативно-раптової дії ГУНП провели санкціоновані обшуки в домогосподарствах фігурантів справи, під час яких вилучили два автомобілі «Audi-А6».

На одному із них була вчинена ДТП, а іншим зловмисники перекривали рух поліцейським.  

Досудове розслідування триває. У його ході будуть з’ясовані усі деталі правопорушення.   

 

1


 

Коментарі
05 Червня 2018, 19:15
Це те авто, що супровожувало ходу за сімейні цінності,сигналило як навіжене,не пропускало супроводжуючий поліцейський автомобіль???
05 Червня 2018, 22:05
А де там була електроопора?
06 Червня 2018, 02:21
&quot;...працівники Камінь-Каширського відділу поліції спільно із приданими силами із сусідніх відділів і відділень поліції та із спецпризначенцями управління корпусу оперативно-раптової дії ГУНП провели санкціоновані обшуки...&quot;<br/>Я сам військовий і читаючи набір так х висловів, подумав що в районі була проведена якась спеціальна операція. А виявилося, що просто пошарпали поліцейських. <br/>У мене постає питання до райвідділу поліції: &quot;Навіщо вам видалм табельну зброю?&quot; чи вам видали зброю, але звбули дати інструкції по її застосуванню. Так ви прочитайте усі іеструкції і дайте відпір отим &quot;невгамонним хулігінам&quot; ... а ще трохи і прийдеться проходите чергове АТО в районі по затриманні обідчиків наших поліцейських.
06 Червня 2018, 02:23
Вибачаюся за помилки. Просто пишу з телефону.
06 Червня 2018, 03:27
А поліція взагалі боїться в Броницю їхати до цих людей без спеців бо них винесуть звідти. Вони лиш можуть невинних старших людей штраф писати які вдень можуть світло забути включити. А спочатку із собою розберуться а тоді вже і машини забирають.
06 Червня 2018, 03:36
Журналісти половину неправди пишуть,написали що машини просрочені,вони недавно загнані,і хай пишуть правду що не законно вилучили.
06 Червня 2018, 13:39
дада проплачені здня день жарку знов пітсипатимо ментам
06 Червня 2018, 15:58
Ти мудак не понтуйся - бо Бусько твій тобі не допоможе ...
06 Червня 2018, 15:59
Ооо напевно буде ще більший беспридел після такого......
06 Червня 2018, 16:09
нащот буська вийого краще не чіпайте сьогодні в камені дороги завтра будуть катлавани
06 Червня 2018, 16:34
З якими бидляками поряд , прихотиться жити!!! жах!!!
06 Червня 2018, 21:36
Не нада ля-ля! Можна подумати, що він за свої гроші дороги ремонтує... асфальт кладе і плювачку пригнав! Всі затрати місто за гроші платників податків йому компенсує сповна!
06 Червня 2018, 21:52
дивись, щоб потім після твоїх вибриків твої сокамерники твоїй дупі жарко не зробили!!!
06 Червня 2018, 21:56
Слухай, назвися правильно - не газетою, а туалетнимм папером! Ти молодець, так і далі тримай. Кожен твій тупий висер - це плюс 10 відсотків до антиреклами Буську. Тиждень-два твоїх коментів і за нього точно вже більше ніхто не проголосує!
06 Червня 2018, 22:59
що це за бидлам? хтось може чітко пояснити? ніц же не зрозуміло, бо все до купи накидали-і штундів, і буська. і баюри...
06 Червня 2018, 23:59
Що ж тут не ясно? Штундівска соплячня бикує на єробляхах в центрі Каменя , раніше- збиває людей , Бусько і якесь марчєло-хуєло їх кришують ,проплачують чихам...<br/>картіна маслом!!
07 Червня 2018, 01:40
Бусько-це організатор деревообробного виробництва, чи якийсь &quot;рішала&quot;?
07 Червня 2018, 02:09
Вся площа в Камені під відеоспостереженям---і що не зрозуміло хто кришує ту бидлоту-валютчик почуває як в себе в дома і всі решта гонщики і перевізники
07 Червня 2018, 04:29
Тепер свої недобитки зможете побачити хіба серед металобрухту
07 Червня 2018, 11:04
так, це той Бусько ))<br/>І організатор деревообробного виробництва , і &quot;рішала&quot;
07 Червня 2018, 17:37
А це хіба у штундів машини вилучили? Бачив катаються як нічого не було...
07 Червня 2018, 19:26
Купи собі і ти будеш кататися
07 Червня 2018, 21:43
Відібрати в штунд бляшані недобитки і здати в металобрухт!
08 Червня 2018, 15:48
Нам сьогодні прикро від того ,що діти віруючх батьків так себе поводили . Їхні дії ніхто ніхто не оправдовує , буде дана належна оцінка і я думаю зробляться правильні виводи Дії парцівників поліції були правильними . Бог є на стороні порядку . законослухняності
08 Червня 2018, 20:21
Що має на увазі той хитрун, що все звів до шнунд, а його послідовники до брудної лайки?
08 Червня 2018, 20:23
На українця ти явно не схожий напевно хохол ні культури ні етики і слів нормальних нема в лексиконі
09 Червня 2018, 02:25
Люди-люди , що з Вами сталось!?????? В очі скажіть, а не л‘єте бруд, сховавшись за різними цифрами. Хлопець з району золото виграв, всім пофіг, а тут ми можемо. Кінчені, підлі, не буде в нас майбутнього, люди один одного ненавидять, а ще якщо хтось більш успішнішій , то якби могли б то заплювали би по за очі, а при зустрічі будуть за кілометр бігти аби привітатись!!!! Одумайтесь!!!!!
11 Червня 2018, 04:06
Я взагалі не розумію. Це були машини не штунд, а якщо хтось такий розумний і штунд так ненавидить то не хай подивиться на сім’ї їхні як вони живуть.