Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Органів місцевого самоврядування просять популяризувати військову службу

14:00 12.04.2016
855

Мотивацією до залучення до служби за контрактом може стати матеріальне забезпечення військовослужбовців

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої наради з керівниками району за участю міського та сільських голів. У президії – голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук і голова районної ради Віктор Сус, -- повідомляє офіційний сайт Камінь-Каширської райдержадміністрації.

Відтак розпочали обговорення з розгляду питання підготовчої роботи щодо призову громадян на строкову військову службу, укомплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом.

Зокрема, як інформував заступник військового комісара – начальник відділення комплектування та призову Камінь-Каширського районного військового комісаріату Валентин Приймак, прикрим є той факт, що серед жителів району чимало таких, які ухиляються від виконання військового обов’язку. Зважаючи на це, він звернувся до посадових осіб органів місцевого самоврядування взяти під особистий контроль оповіщення призовників на строкову військову службу та проведення відповідної роботи, спрямованої на популяризацію військової служби.

Не менша увага учасників наради була приділена заходам стосовно забезпечення укомплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Проте, за словами заступника військового комісара по мобілізаційній підготовці районного військового комісаріату Івана Химчика, показники виконання поставленого завдання бажають бути кращими. Тим паче, що сьогодні найбільше акцентують на матеріальному забезпеченні військовослужбовців, то непогана мотивація.

Коментарі
13 листопада
Сьогодні
Вчора
11.11.2018
10.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
07.11.2018
06.11.2018
05.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин