Камінь-Каширський: священика з 20-літтям служіння привітав Валерій Дунайчук

28 Червня 2018, 15:01
Камінь-Каширський: священика з 20-літтям служіння привітав Валерій Дунайчук 5469
Камінь-Каширський: священика з 20-літтям служіння привітав Валерій Дунайчук

Священик Володимир Мицко, настоятель Святомиколаївського храму міста Каменя-Каширського, відзначив 20-ліття праці у церкві та свого покликання.

«20 років тому Господь вибрав мене на служіння», написав він на своїй сторінці у Facebook.




1








1

З цієї нагоди священика привітав голова РДА Валерій Дунайчук.

«Дякую за вітання Валерій Дунайчук, це для мене не сподівано», – прокоментував Володимир Мицко.


1

Додамо, що священик є капеланом і допомагає бійцям ООС.

Коментарі
28 Червня 2018, 18:40
А що Дунайчук вже допрацювався,печатку відібрали /на грамоті відсутня/
28 Червня 2018, 19:38
А Юрій Михайлов теж волонтьорить ! І без капеланства всякого ..
29 Червня 2018, 07:58
Капелан має бути,я так думаю, з військовими.а не тихому, спокійному містечку.В нашому районі всі священних є волонтери.
29 Червня 2018, 18:58
Це добре, що о Юрій є рішучим.<br/>А до чого тут без всякого капеланства?<br/>І що до тихе містечко.<br/>Попроси когось з мисливців, не хай поможуть тобі отримати адреналінчику, ти відійди на метрів сто, і біжи а він по тобі хай пальне разів зо два , і ти друже будеш знати ,що таке ноль, і червона лінія. Тав таких мисливців повно і всі не з пукалками.<br/>Шуміка Олега запитай ,як воно блудити і майже на поле мінне виїхати , і в окопі коли гатять веселитись, і не на ту дорогу повернути у ночі.<br/>Тому краще помовчати.<br/>Капелан працює не тільки з макаранами і тушонкою, а з душами солдат, а це важливо, принаймі було для мене, коли я на промзоні в Авдіївці бульбашки пускав.
29 Червня 2018, 19:54
Ну з душами солдат Мицько працюэ не часто.
29 Червня 2018, 22:54
Це так Юрій Михайлов хєройствував?))
29 Червня 2018, 23:45
Ти знаєш Мицька Що можеш говорити за нього? З ким він працює, і де?<br/><br/>Ні це не за о Юрія, я його не знаю, я за своїх Луцьких капеланів, Падре, і Гіркіна, хто знає той не дасть збрехати