Камінь-Каширські рятувальники розпочали перевірку захисних споруд у районі

У Камінь-Каширському районі рятувальники спільно з працівниками Національної поліції розпочали обстеження об'єктів фонду цивільного захисту.
Про це інформує сайт ДСНС Каменя-Каширського.
«Головна мета — перевірити, чи належним чином утримуються захисні споруди та укриття. Ця ініціатива є вкрай важливою,оскільки від стану цих об'єктів залежить безпека мешканців у разі надзвичайних ситуацій. Перевірка допоможе виявити можливі недоліки та забезпечити їх усунення для готовність укриттів до використання», - йдеться у дописі.






Читайте також:
- Район.IN.UA
На Волині обстежили понад тисячу захисних споруд цивільного захисту
- Шацьк
Роман Романюк поставив завдання головам громад щодо захисту критичної інфраструктури
- Рівне
У Рівному оновили карту укриттів: знайдіть найближче до вашого дому
- Херсон
Майже пів мільйона гривень збитків громаді – на Херсонщині судитимуть інженера технічного нагляду
- Стара Вижівка
У Смідинській громаді чоловіків запрошують на будівництво захисних споруд на Дніпропетровщині та Донеччині