Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дороги немає. Є ями

12:40 12.05.2016
2148

Обіцяний ремонт на дорозі державного значення, що проходить через села Брониця та Пнівне, досі не розпочали

Пам'ятається, нещодавно Микола Янчук, начальник Старовижівського райавтодору, який опікується ремонтом доріг і в нашому районі, розповідав журналістам про те, що що служба автомобільних доріг Волинської області профінансує роботи по утриманню доріг Камінь-Каширського району в сумі 2,3 мільйона гривень. Про це велася мова майже місяць тому. Але не знаємо як хто, та Район.Камінь-Каширський чомусь не помітив, щоб відтоді дорожники із запалом взялися до роботи. Принаймні стан доріг у нас не дуже то покращився.

Зокрема водіям, яким доводиться їздити у напрямку села Пнівне, вже уривається терпець. Адже цей шлях, зокрема поблизу сіл Кримне, Брониця настільки розбитий, що їзда ним не лише викликає нецензурну лексику, а й суттєво б'є по кишені: після кількох «схоплених» вибоїн ходову авто слід ремонтувати.

Оцініть ями на дорозі Камінь-Каширський – Пнівне. Та запропонуйте увазі читачів Району.Камінь-Каширський фото шляхів, якими їздите ви. А, можливо, десь дорожники таки спрацювали на відмінно?

Читайте також «Передбачаються мільйонні видатки на ремонти доріг в районі»

Загрузка...
Коментарі

Ідіотам

19:26 12.05.2016

Пригадайте, за кого проголосувало Пнівне та Брониця? За БПП-Солідарність - Суса, Пася ,Манукалиху та інших колишніх ригіаналів..Жріть тепер свій асфальт самі...

Андрій

22:36 13.05.2016

Проголосували за тих хто більше заплатив, а тепер будуть нити шо їм так погано. Продалися і мовчіть тепер. А доріг нам мабуть ще довго небачити. Якби при будівництві дороги не розкрали і не відмили бабло то можливо дорога булаб і до цього часу, але це не з нашою владою і людьми.

Загрузка...
16 квітня
Сьогодні
Вчора
14.04.2021
13.04.2021
12.04.2021