Камінь-Каширщина: оголосили конкурс на посади директорів двох шкіл

25 Липня 2018, 16:43
Камінь-Каширщина: оголосили конкурс на посади директорів двох шкіл 6334
Камінь-Каширщина: оголосили конкурс на посади директорів двох шкіл

Камінь-Каширська районна рада оголосила конкурс на посади директора ЗОШ І-ІІ села Мостище та директора ЗОШ І-ІІІ села Карасин.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті Камінь-Каширської РДА.

«Конкурс оголошено відповідно до вимог законодавства. Наразі у цих навчальних закладах є лише виконуючі обов’язки директора, - пояснює начальник відділу освіти Віктор Пась».

Тож із 25 липня по 14 серпня проходитиме прийом документів для участі у конкурсному відборі.

Претенденти на посаду повинні бути педагогічними працівниками, мати вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо кваліфікаційного рівня спеціаліста та стаж роботи не менше трьох років за фахом.

Зарплату майбутнім директорам обіцяють згідно тарифної сітки.

А відбудеться конкурсний відбір 16 серпня.

 

 

Коментарі
25 Липня 2018, 23:12
Да а чьом ви гаварітє????
26 Липня 2018, 00:37
Хто входить в конкурсну комісію????????Часом не Пась,Сус і Дунайчук + Монукалиха! Тоді документи можна не подавати.
26 Липня 2018, 00:52
В кращих традиціях країни розвинутого соціалізму. Для чого конкурс, переможці якого відомі наперед ????
26 Липня 2018, 02:47
Директорів потрібно міняти частіше, зараз набирає обертів нова програма навчання і напевно потрібно замінити декілька директорів відразу для порівняння...
26 Липня 2018, 03:36
Набір слів
26 Липня 2018, 03:43
Директор, то є непроста людина, яка керує жіночками. Там не допускається жодного зайвого слова. Ця умова дуже і дуже непроста (тримати язик за зубами та головно хвалити кобіт).
26 Липня 2018, 20:32
Ще в Тоболах треба поміняти .Розмотати те кільце!
26 Липня 2018, 21:10
До ляля-він (вона) показує, хто вдома господар, як на мене. І правильно робить.
26 Липня 2018, 22:58
Це районна рада(В.Сус) -господар?Не смішіть мій паравоз!Конвульсії перед смертю,хочуть узаконити тих хто керує школами на даний час,от і спохватились ,щоб не без них це пройшло.
26 Липня 2018, 23:33
Читаю ваші коментарі і думаю,які ж у нас є заздрісні люди..добийтеся в житті самі чого небудь, щоб потім інших критикувати.
27 Липня 2018, 01:10
Справа не в заздрості ,а в заанганжованості старої радянської системи в особах керівництва нашого району!
27 Липня 2018, 01:35
А коли в Мостищах директора призначали теж конкурс був чи начальник відразу свою жону призначив??????
27 Липня 2018, 03:03
Кажуть , що померла директорка Камінської школи №2 Куницька Галина Василівна..<br/>Це правда ?<br/>Дуже жаль , якщо правда..
27 Липня 2018, 13:46
Це правда,дійсно померла.
05 Серпня 2018, 04:36
Такого директора як Галина Василівна уже не буде...людини яка віддавала всю себе...я не знаю хто краще може іі замінити.....дуже сумуємо..вічна пам ять..наша хороша іидорога