«Копійочка» готує святкове відкриття магазину в Камені-Каширському

31 Липня 2018, 13:01
У Камені-Каширському відкриється магазин «Копійочка» 13969
У Камені-Каширському відкриється магазин «Копійочка»

У середу, 1 серпня, мережа магазинів потрібних речей №1 «Копійочка» готує святкове відкриття першого магазину в місті Камінь-Каширський.

Жителів та гостей міста чекає захопливе свято. Усі, хто завітає на відкриття, матимуть можливість виграти цінні призи та весело провести час.

 

4

 

Мережа «Копійочка» динамічно розвивається, відкриваючи нові магазини у різних регіонах. Асортимент товару з кожним днем росте, а ціни приємно дивують покупців. 1 серпня відбудеться відкриття першого магазину у м. Камінь-Каширський за адресою: вул. Шевченка, 22. На відкриття, «Копійочка» підготувала шоу програму для всіх охочих. Дітей розважатимуть веселі аніматори, а дорослі матимуть змогу спробувати себе у цікавих конкурсах. 

 

5

 

Покупці, які на протязі дня здійснять покупку в магазині «Копійочка» на будь-яку суму, зможуть взяти участь у розіграші призів. Щоб отримати свій подарунок, необхідно бути присутнім на розіграші.

 

3

 

Мета мережі «Копійочка» – стати улюбленим місцем покупки для усієї сім’ї. Щоб кожен член родини міг легко знайти необхідні товари за привабливими цінами.

«Копійочка» – одна з найбільших мереж магазинів на Західній Україні. Перший магазин було відкрито у 2010 році, а сьогодні налічується вже понад 140 магазинів у Волинській, Тернопільській, Рівненській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Дніпропетровській Хмельницькій та Закарпатській областях.

До зустрічі в «Копійочці»!

 

Коментарі
31 Липня 2018, 17:30
Взагалі то копійочкою в нас в Камінь Каширську кличуть попрошайку який ходив і просив в центрі біля краю " дай пару капєєк"і спав на газонах біля адміністрації цого літа не видно його чомусь
31 Липня 2018, 18:08
це напевно він напросив копеек і відкрив магазин
31 Липня 2018, 18:25
Краще б продуктовий нормальний відкрили!!Черговий обман простого народу ..Ми не настільки багаті ,щоб купувати дешеве ..це ми вже десь проходили!Панове ,МІСЦЕВІ !!!підприємці !!!Місту потрібен нормальний продуктовий!!!!!
31 Липня 2018, 20:49
Це Саша-маятник і просить він уже не копійки, а гривні.
31 Липня 2018, 20:51
"святкове відкриття першого магазину в місті": то скільки Їх буде в Камінь-Каширську?
01 Серпня 2018, 04:32
а чому всі коментарі тупо сміються з Саши той шо ходить біля нашого краю добре шо ви дуже багаті .І взагалі з таких людей неможна сміятись в людей проблема а ви зажирливі смієтесь
01 Серпня 2018, 12:14
Сміються не із сашика , а із назви магазіну ))Сашик колись так жебрав : "дай капєєчку ,дай капєєчку!.."
01 Серпня 2018, 12:32
скоро Ратнюк на автовокзалі продовольчий відкриє
02 Серпня 2018, 01:32
так радоваться ж нада!!))
02 Серпня 2018, 20:28
Значить так, сьогодні заходила в ту КОПІЙОЧКу...ну що я вам скажу.???Ціни завишені, товар не надто хороший.Але що вразило найбільше???7Організатори чи підприємці не подумали, що людям в їхньому магазині можна задихнутися, кондиціонерів там немає!!!!!!Люди, повітря безцінне, тому ,щоб купити якусь хрєнь, там мусиш дихати хто зна чим*(((((((((((((((((((((
03 Серпня 2018, 01:15
Ого ,які перебірливі ці ДАМИ ІЗ СЕЛА! Кондіціонєри їм подавай! А в селі на дорозі з під свого паркану коров'яче гімно не приберете , сонце припече - смердота весь день ! І нічого , не задихаєтесь ))
03 Серпня 2018, 13:51
Якщо говорити про магазини, послуги ,сервіс, то зайдіть туди і переконаєтесь, що там ЗАДУХА!!!!!!Невже приємно коли немає чим дихати?А коровяче гімно дорівнює вашому сміттю і недоробляним тротуарам, що в центрі.І тепер люди краще живуть, як ви в нібито місті.Але це містом назвати тепер не можна.
03 Серпня 2018, 20:06
До чого тут екскременти корови?
03 Серпня 2018, 21:03
бо в селі одне гімно , а в місті його насправді ще більше...Нещодавно ваш фотограф це показав...