На Камінь-Каширщині з’явиться перша ОТГ

04 Серпня 2018, 10:04
4946

Волинська обласна адміністрація дала позитивний висновок щодо створення Гуто-Боровенської ОТГ.

Про це Район.Камінь-Каширський повідомила радник з питань децентралізації Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан.

Мова ведеться про об’єднання сіл Олениненської, Великообзирської, Верхівської, Гуто-Боровенської, Боровненської сільських рад з центром у Гуті-Боровенській.

Відповідно до перспективного плану ці сільські ради разом із Полицівською та Піщанською мали б увійти до Полицівської ОТГ. Та оскільки Полицівська сільська рада не проявляла ініціативи її проявила Гуто-Боровенська.

Пропозицію гуто-боровенців об’єднатися обговорили на громадських слуханнях. І жителі сіл Олениненської, Великообзирської, Верхівської, Боровненської сільрад погодилися на це.

«Тепер майбутня ОТГ подала пропозицію на розгляд обласної ради внести зміни у перспективний план. Все відбувається в межах чинного законодавства, оскільки представники структурних підрозділів Волинської ОДА перевірили правильність поданих документів. Розумію занепокоєння жителів Полицівськоі громади, які втратили шанс на об`єднання з центром в Полицях. В них була ця можливість, починаючи з 2015 року. Вірю, що перша громада буде позитивним прикладом для жителів усього району. І головне питання полягає не в тому де центр, а чи готові жителі працювати і змінювати своє життя. Дякую за негативні відгуки на моїй сторінці жителям Полицівськоі громади. Приємно, що почали цікавитись цим питанням. Маю надію, що з часом їх життя зміниться на краще і вони позитивно сприйматимуть його» ─ зазначила Оксана Урбан.

 

Коментарі
04 Серпня 2018, 16:58
Що таке Полиці? Полиці це географічний центр цього утворення яке утворилося між іншим без наших на це бажань ось вже більш як п"ятдесят рокіів назад. Це поперше. По- друге Полиці це Полицівське сільське споживче товариство яке здійснює свою господарську, торгівельну діяльність у Полицях та навколишніх сільських радах. У При цьому звичайно керівництво розставляє своїх працівників у той спосіб який за звичаєм сьогоднішього Дня та закону вони тримаються до сьогодні і впродовж вже тривалого більш як п"ятдесят років. Вони поміняють свій статут, поміняють своє керівництво на догоду інших сгромадян які проживають в інших сільських радах, ні недумаю. Полиці це - Полицівське лісництво державного підприємства Спецлісгоспу. Їдеш звідусіль від здається чотирьох доріг і читаєш на показниках - Полицівське лісництво у центрі якого приймають рішення про забезпечення охорони лісових насаджень, відпуск лісодеревини, дров, побічних лісових культур. Тому до Полиць їхали , їдуть і надіюся що будуть їхати звідусіль за вирішенням своїх нагальних справ у сфері як в майбутньому опалити свої домівки, отримати дозвіл на лісодеревину та інше що пов"язано з лісом. Потім від Полиць та посадових осіб лісництва йдуть вирішення справ, що стосується збереження лісу, дичини та інші фактори що впливають на стосунки громадян й подекуди приймаються рішення звичайно не на догоду іншим громадянам з інших сільських рад, оскільки такі рішення неможуть бути лояльними такими, що сприяють приязним стосункам по-між громадянами та центром яке приймає це рішення. Це однозначно. Полиці це сільскогосподарське КСП. Це неймовірно але у Полицях до цього часу завдяки трудівниці Марії Іванівни можливо в деякій мірі формально але все-таки існує сільськогосподаський кооперати який так і називається КСП "Полицівське", здійснює свою роботу на Полицівських землях. В деякій мірі воно навіть ще не розпайоване. Це вже даруйте сто процентів не можу сказати але воно існує і з Ним багато чого можна зробити, працювати. Воно творить свою історію до цього часу і з ним не можна рахуватися. Потім звичайно школа, культура, медицина та інше яке вказує нам на ті підстави про те, що Полиці це натуральний центр сільського буття. Але чому питається до Полиць не приєдналися інші коли все добре. Про те чому хтось говорить що має бути добре коли ось протягом більш як п"ятдесяти років Полиці здійснюють свою імперативну діяльність центрального органу сільського майже самоврядування у формальній площині. Тому попри центральної формальної площини маємо насправді сьогодні відцентрову "тягу" коли як зазвичай Полицями не задоволені навколишні сільскі ради оскільки до сьогоднішього Дня до Полиць їхали вирішувати свої справи і подекуди не на їхню користь. Але як інакше? Думається що в Гуті Бровенській буде інакше? До Полиць їздитимуть як і раніше оскільки не думаю що на догоду політичним вибрикам Статут обох підприємств будуть змінювати, адже Статути Полицівського ССТ та державного Спецлісгоспу й орієнтовані на Полиці. Тому в К-Каширському районі між іншим й поділені центри ОТГ в основному по розташуванню сільських споживчих товарист та лісництв як державних (Держлісгосп та бувшого міжколгоспного) ДержлісСпецлісгоспу. Тепер питається чого керівництво району не знало цих фактів. Знає. Радіти у цій ситуації не варто оскільки це рішення зовсім неправильне, орієнтоване тільки на кілька осіб і тільки. У тому місті завжди будуть відцентрові впливи на ситуацію і Ви нікого не примусите до цього штучного утворення. Чому питається таке сталося, а очевидно що вже керівникам ця ситуація задовбала і Вони раді вже на будь-який формат але це тільки говорить про їхню кваліфікацію як неналежних управлінців. Дуже шкода але маємо те, що маємо і Ви в тому числі.
04 Серпня 2018, 17:06
Чому це пані Урбан говорить що Полиці втратили перспективу організації ОТГ. За законодавством у Полиць є найбільше шансів оскільки Вони сьогодні слава богу в перспективному плані. До них приєднайся Піщанська сільська рада і Вони мають право подавати на затвердження в ОДА, тим більше, що Полиці та Піщани мають найбільшу чисельність, показники бюджетів один на першому інший на другому місті з усіх рівних. Найголовніше це те, що вони спроможні у Них процвітаючий бізнес але ось яким чином ламають через коліно формальні центри самоврядування які вже більш як п"ятдесят років поспіль виконують свою формальну роботу.
04 Серпня 2018, 17:15
"Пропозицію гуто-боровенців об’єднатися обговорили на громадських слуханнях" яких громадських слуханнях? Бажане за дійсне.
04 Серпня 2018, 19:35
Дякуємо Кості МАрчуку за те шо всо порішав і внас буде ОТГ!!!!!УРА УРА мільйони ,ми вас чекаємо.!!!!Костя ФОРРЕВЕР.
04 Серпня 2018, 19:37
До речі Пташник теж не підтримує Урбан, бо все сфабриковано.
04 Серпня 2018, 20:13
А хто такий Пташник ????
05 Серпня 2018, 01:40
Впєрьод!!гурра! Пташніка на голову гутоборовенської ОТГ!!
05 Серпня 2018, 12:11
Костя Марчук пробашляв вже всьо ...тепер буде собі князьком в Гуті Боровенській
05 Серпня 2018, 14:45
Костя не дурак,знає в тому вигоду -там поклади бурштина чималеньки,ще лісу хватає, кумів має буде з ким бухати і нинішня головиха ніщо, візьме за секретарку в разі обрання
06 Серпня 2018, 01:03
Якраз то шо нада для Кості))
06 Серпня 2018, 16:04
Створення такої ОТГ без центру в Полицях це зверх цинізму та безвідповідальності оскільки за бортом залишаються дві сільских ради які потім будуть проситися до Камінь-Каширської ОТГ. Звичайно Полиці Камінь-Каширськиому доведеться прийняти але у такому разі Нуйно та Залісся також будуть проситися до Камінь-Каширська й тут патова ситуація оскільки якщо прийняти останніїх Сошично залишаються без потужної підтримки й тому скоріше всього що ті села які педалюють до Тойкута очевидно що таким чином дійсно підуть до нього, а потім і саме Сошично також зверне увагу до Тойкута. Потім мінус для району майже вісім тисяч населення він вже не витримає й район по своїй суті вже не матиме перспектив на Повіт це точно. Ось чому створення Гуто Боровенської ОТГ це безповідальний крок і ініціаторам цього створення та у першу чергу нашій владі яка сидить й жує свої соплі, а надто Мер Камінь-Каширська. і в тому числі.
07 Серпня 2018, 14:06
Як не старалась Макаровна зі своїм укроом пробити отг у Сошичне, у неї нічого не вийшло, а от у Кості все вийшло . може Констанкевич варто поміняти помічника, програв укроп
08 Серпня 2018, 02:41
"у Кості все вийшло": чого Ви думаєте що у нього вийшло, а у Макарівни не вийшло?. Очевидно Ви робите висновок з тих повідомлень що надруковані у цьому повідомлені. Не буду лишній раз повторюватися але ось:"Костя не дурак,знає в тому вигоду -там поклади бурштина чималеньки,ще лісу хватає, кумів має буде з ким бухати і нинішня головиха ніщо, візьме за секретарку в разі обрання" і далі щось до того подібне. Про те відносно Макарівни Ви самі вже читали не раз і не два, звичайно. В Фейсбуці, на цих сторінках сотні раз, але у Неї не вийшло. Тому шановний у тисячу разів краще я волів би поруч з цим, що не вийшло ніж таке як у Нього, вийшло, оскільки треба розуміти своєю бабехою що тут твориться та якими засобами. Але якщо твоя голова на те й розрахована як у Нього, вийшло то тобі з Ним і жити, а потім не матюкайся знову на владу як й раніше яка заснована була то на гречці та на і інших "гарчих" прикладах.
08 Серпня 2018, 11:55
Шановний, а ви очевидно забули ,в чому &quot;секрет успіху&quot; Укропу на усіх виборах на наших поліщуцьких теренах? Хіба Укроп має якусь непересічну ідеологію ? <br/>Костя використав ті ж самі методи , що й Укроп: бабло і обіцянки .
08 Серпня 2018, 11:56
Далеко на своєму укропському піарі Макарівна не заїхала..вказали її місце разом з &quot;каменем&quot;. Гарно у ФБ написала Урбан, поставила на місце провокатора Юру Каденчука
08 Серпня 2018, 13:31
Порівнювати Сидорук з Марчуком то це як небо і земля. По -перше пан ніколи не працював в державних, самоврядуванні органах але тільки ізнес-інтереси. Тому бізнес-інтереси звичайно переносяться на державні, самоврядуання органи і зрозуміло чим це закінчується. По-друге Сидорук для нашої спільноти постійно ула відкрита. Кожний свій крок вона пише в соціальних мережах. Я якось пробував з нею сперечатися, виходило завжди на паритет оскільки людина адекватна. З Марчуком сперечатися собі на шкоду і взагалі і суперечки як такої не виходить оскільки людина має тільки кількох друзів які активно користуються його впливом на бюджет району. Це людина не може вважатися соціальною. бізнес передусім. Потім Сидорук активна у своїй партії, Марчук записався в &quot;Батьківщину&quot; але наприклад остання акція на яку я звернув увагу - це &quot;роздача&quot; подарунків партійцям, його там не бачили. Навпаки людина яка працює у Польщі тільки лишня хвилинка поїхала з цією акцією в К-Каширський і вона раніше працювала простою листоношею. Що говорити про Марчука - він закрита людина. Про мене якщо пішла мова, то дійсно я &quot;провокатор&quot; але я намагаюсь розбудити земляків з летаргічного сну. Роблю це вже довгий час.
08 Серпня 2018, 15:57
Юра ти спочатку себе з летаргічного сну розбути
08 Серпня 2018, 16:10
Врешті-решт не в Марчукові справа як в людині, оскільки як людина він можливо й нормальний, компанійський, добрий господар свого дому, батько для своїх дітей та таке інше. Крім того я його знаю вже давно, він мене знає. Потім навіть наші діти вчилися в одному класі й до цього часу в нормальних стосунках і навіть у свій час мені пред&quot;являли претензії що я не виконаю свою роботу оскільки я з Ним дуже знайомий. Не у цьому справа. Типаж подібних людей ось проблема нашого краю. Вони звикли свої проблеми вирішувати підкупом та переговорами і в тому числі в правохоронних органах. Якщо йому вдастя вирішати проблеми того краю на який він оієнтується то йому прапор у руки але поки я сумніваюся оскільки подібні громадяни не працють на суспільство, вони працюють для себе. Останні події змусять пана Марчука звернутися до партії &quot;Батьківщина&quot; й Ми побачимо в деякій мірі його активації. на політичному фронті. Ось нехай пробує. Я знаю що він може але якщо він буде орієнтуватися на свою кишеню то рано чи пізно все розсипиться. тільки шкода того часу оскільки постраждають люди які десятиліттями до цього часу розбудовували свої соціумзв&quot;язки безпосередньо з цетром у Полицях. Ламати тепер усе це як Вам така перспектива? Потім не тільки Полиці зламаються але й зламаються потім і Сошично.
08 Серпня 2018, 16:31
Так Полицям і треба.
08 Серпня 2018, 17:24
&quot;Так Полицям і треба.&quot;: ось про це я й свого часу тут писав. Навколишні сільки ради не тільки мають відцентрову тягу за більш як півстолітній період. Чому таке проходить це вже інша справа. Тут одним словом не обрисуєш оскільки за більш півстолітній період маємо чимало причин але врешті-решт для того щоб розвиватися у перспективах ОТГ мають бути центри притягнення людських, бізнесових, соціальних відносин. За рік чи два такого не розбудуєш. Поки Ми бачимо, що робота орієнтується на відцентровій тязі але влада має розуміти ці проблеми оскільки ОТГ розбудовується не на один десяток років.
08 Серпня 2018, 22:46
&quot; ...пан ніколи не працював в державних, самоврядуванні органах але тільки бізнес-інтереси.&quot;- це правда,і в гуті 100% його цікавить бурштин,але головою він не буде,головою Костік пропихатиме Оліферчука М.І.- боровненського голову ,який і критиме всі їхні махінації.Оце ті дві людини які і заварили кашу з утворенням ОТГ з центром у Гуті.На тих формальних слуханях були щитані людкове і цим вони скористалися,а ще підкупили великобзирців і верхівців пообіцявши їм золоті гори.Прокиньтеся ,як каже Камінь від сну,бо цей крок є справді не виправданий, а швидше за все використаний момент у своїх інересах.Особливо прокинутись пора поличанам,бо буде те чого вони не ждали!