Великий Обзир: двоє рибалок постраждали від удару струмом

09 Серпня 2018, 20:50
Великий Обзир: двоє рибалок постраждали від удару струму 8110
Великий Обзир: двоє рибалок постраждали від удару струму

Поблизу сіл Великий Обзир та Малий Обзир двоє рибалок через власну необережність були вражені струмом.

Як вдалося дізнатися журналістам Район.Камінь-Каширський, обидва потерпілі – жителі села Піщане. Вони рибалили на річці Стохід із вудочками.

Як припускають жителі села Великий Обзир, хлопці зачепилися за кабель високовольтної лінії вудилищем. Внаслідок чого отримали удар електричним струмом.

Від цього, як розповідають селяни, у їх населеному пункті навіть світло пропало.

"На місце події приїхали медики, електрики, поліція"  – розповідає сільський голова Василь Смолярчук.

Постраждалих доставили в реанімаційне відділення Маневицької ЦРЛ.

Правоохоронці наразі встановлюють обставини нещасного випадку.

Передрук без згоди редакції Район.Камінь-Каширський заборонено!

Коментарі
10 Серпня 2018, 02:09
Яінці з вудочками,це щось нове.Напевно з електровудочками
10 Серпня 2018, 12:31
З моїх даних ці рибалки ні за що не зачіплялися, вони рибалили електровудкою..
10 Серпня 2018, 14:46
"хлопці зачепилися за кабель високовольтної лінії вудилищем" це яка вудка потрібна була щоб можна було зачепитиця за високовольтні лінії??? І можна подумати що надсамою річкою Стохід є високовольтні лінії...??ну не смішіть людей... й так ясно що це електровудки...ненажеруться вже ніяк...
10 Серпня 2018, 14:47
Рибалка 2 Які твої дані, що сталося?
10 Серпня 2018, 14:49
Один з Піщаного, інший з Карпилівки
10 Серпня 2018, 14:55
Високовольтна лінія є над річкою. Два рибачка закинули проводи для електровудки. А про нещасний випадок подбали вже батько з циганським бароном і.... поліцмени. Тож не собаки їх у село обпечених привезли і говорити вміють, і бачили
10 Серпня 2018, 16:32
Лінія є над річкою, пожнісь 110 тисяч вольт. Вони зацепили провода лескою з блесною, леска була мокра.
10 Серпня 2018, 16:33
Які провода для електроутки? Що за брет?
10 Серпня 2018, 20:06
Що означає слово брет
10 Серпня 2018, 22:50
Мені вас учити рибу ловити, тобто бити? За викоримтання електровудки - штраф 30 000 мінімум, а так ще й люди добрі на ліки допоможуть. І ще..<br/> Волосінь не проводить струм, вона є ізоляційним матеріалом. Якось отако. Коли ви , яїнці, вже зі Стохода <br/>перестанете знущатися? Коли нажеретеся? Співчуваю хлопцям, бо тупі голови не знають, що творять. Але статті за бракон'єрство ніхто не відміняв.
10 Серпня 2018, 22:52
Мені вас учити рибу ловити, тобто бити? За викоримтання електровудки - штраф 30 000 мінімум, а так ще й люди добрі на ліки допоможуть. І ще..<br/> Волосінь не проводить струм, вона є ізоляційним матеріалом. Якось отако. Коли ви , яїнці, вже зі Стохода <br/>перестанете знущатися? Коли нажеретеся? Співчуваю хлопцям, бо тупі голови не знають, що творять. Але статті за бракон'єрство ніхто не відміняв.
11 Серпня 2018, 01:59
Риба як ви можете таке писати у вас совісті немає ніякокої заманеться,у людей горе а ви звоїми словами (нажертися)(тупі голови) це нормально якщо ви таке пишите то у вас розумна голова,хах потрібно думати те що пишите даже якщой вони неправі то яка вам різниця, длячого докоряьи людей Охаменьться люди побумайте для початку а тоді пишить
11 Серпня 2018, 02:12
Чомуж у мене немає совісті? Я, зазвичай, оперую фактами, а емоції залишаю осторонь. Співчуваю хлопцям, але треба думати про наслідки
11 Серпня 2018, 11:40
Риба думайте, що пишете)
11 Серпня 2018, 11:40
Риба думайте, що пишете)
11 Серпня 2018, 14:06
Що ви мелете всі не знаєте правди то не пишіть.
11 Серпня 2018, 14:10
Риба: ти взагалі думаєш що пишеш. Ви там були бачили? То тримайте свої здогадки при собі.
11 Серпня 2018, 14:21
Там риба клює на яїнських дурнів.
11 Серпня 2018, 17:00
Яка ти риба тупа
11 Серпня 2018, 17:07
Люди які пишуть що електроутка була, поясніть, я можна мотоциклом завести електроутку, акумулятор і човен? Мотоциклом без коляски.
11 Серпня 2018, 18:48
11111 ти тормоз приїдь в великий обзир і побачиш чи є там лінія на 110 тисячі вольт а тоді розявляй рота сплєтнічати дуже погано
11 Серпня 2018, 20:37
Піщане: я згідна
11 Серпня 2018, 20:40
І
11 Серпня 2018, 21:53
Люди не свариться, краще допоможіть хлопцям, їм потрібна донорська кров. Хто може допоможіть.
11 Серпня 2018, 21:53
Люди не свариться, краще допоможіть хлопцям, їм потрібна донорська кров. Хто може допоможіть.
11 Серпня 2018, 21:55
Номер сільського голови с. Піщанка +380673320211 Ростислав Павлович
11 Серпня 2018, 22:14
Номер сільського голови с. Піщане +380673320211Ростислав Павлович
12 Серпня 2018, 12:37
Акумулятор в них взірвався.
12 Серпня 2018, 14:44
Що ви мелете краще допоможіть зібрати донапську кров)
12 Серпня 2018, 14:45
Громадьська організація))) а яка причина винекниня катастрофи
12 Серпня 2018, 23:54
Допоможіть зібрати ати кошти на лікування хлопцям і зібрати донорську кров ....а не називаєте хлопців негарними словами... допоможіть хто чим може.
12 Серпня 2018, 23:55
Допоможіть зібрати кошти на лікування хлопцям і зібрати донорську кров ....а не називаєте хлопців негарними словами... допоможіть хто чим може.
13 Серпня 2018, 00:30
Я на ту лінію закидав разів пару, ще по молодості, нічого зі мною не сталось. Юзер Піщане, підзаткнув би ти трохи рот свій. Не суть важливо що і як, хлопців шкода. Про наслідки можливі не подумали, і тут пиздець підкрався з того боку, де не ждали...
13 Серпня 2018, 17:41
Аня, причина нещасного випадку, хлопці сядали на мотоцикл не склавше удочки (удочки 4-10м) зацепили удочки провода.
13 Серпня 2018, 17:43
555 що ти закидав на ту лінію?
13 Серпня 2018, 19:54
Та тут і так понятно що він закидав. Хах
13 Серпня 2018, 20:44
Люди, схаменіться, їм зараз потрібна допомога і підтримка, а не ваш осуд... Кожен з нас робить багато помилок і нехороших вчинків протягом життя... Осуджувати не вихід, хто зна що ще жде кожного з нас. Навіть, якщо ж хлопці і оступилися, то допоможіть, помоліться за їх здоров'я, а збирайте як за звичай &quot;сільські сплєтні&quot;
13 Серпня 2018, 22:41
Усім дибілам які винять цих не виних хлопців. Хіба коли люди б'ють електровудкою рибу вночі ставляють знаки про шалену напругу після такої ситуації ? .Чи ще хочете сказати що на проводах риба була і їм схотілось порибалити .Якщо сумніваєтесь запрошую подивитись і побачити все і траву вигорівшу де вони бідні горіли . Як вас тільки язик повертається таке говорити ви нічього не бачили . На їхньому місці міг бути кожен.Приїдьте і побачите ,яка там висота високовольтних проводів .І ще для &quot;нелюдів&quot; ви ненормальні коли люди в тяжкому стані ви їхній телефон крадете .. що маєте розводити ці дурні плітки то краще поможіть або взагалі закрийте свої роти і не знаючи правди не відкривайте!!!!
13 Серпня 2018, 23:20
Для дибілів які говорять того чого не знають. Цікаво вони рибу на проводах ловили ? Чи траву глушили ? Як вас люди повертається язик таке казати . Ви нічього не знаєте . Як би там не було вини ресовців скажіть ставляли б вночі через декілька днів знаки що там висока напруга. Можу вас завести на місце події і натовкти носом в обгорівшу траву де вони бідні качались і показати які обвислі ті провода високовольтної . І як не соромно вкрасти телефона у потерпілих людей ?Нелюди поверніть телефона!! В людей біда а ви ще й роти свої відкриваєте і брехню говорите ви там не були і їх не бачили .Краще допоможіть або взагалі не висовуйтесь
14 Серпня 2018, 12:08
&quot;11111 ти тормоз приїдь в великий обзир і побачиш чи є там лінія на 110 тисячі вольт а тоді розявляй рота сплєтнічати дуже погано&quot; - де ти бачило біля села лінію електропередачі на 110 тисяч (!!!) вольт???
14 Серпня 2018, 14:41
Над річкою проходить лінія 110тис вольт
15 Серпня 2018, 01:18
Їх шкода, але електро вудкою рибу бити не можна, як це їх двох відразу лупонуло струмом від лінії, обнімались чи що? Вибухнув акумулятор і обляпашо кислотою.
15 Серпня 2018, 11:06
Рибалка ти був на тому місці де це сталося? Ненаводь клевету на пацанів.
24 Серпня 2018, 00:30
є там в Обзирі така сімейка , яка вже не одноразово крали тел в людей і не повертали , незважаючи ні на які обставини...то сім*я Тьоркін, ото точно ,,нелюди&quot; якісь)
24 Серпня 2018, 00:52
Хто хоч трохи має елементарні поняття про лінії електропередач (ЛЕП) , то відомо ,що чим більша напруга на ЛЕП , то і більша висота від поверхні землі до проводів .якщо напруга (як тут пише один йолоп) 110 кв , то і висота має бути НЕ МЕНШЕ 10 м від землі! Якими вудками ловили рибу ці потерпілі ,якщо зачепили ЛЕП?????
27 Серпня 2018, 01:21
Хто такий хто розумний напписав таку брехню
27 Серпня 2018, 01:39
Я знаю хто такий написав ви сами їх крадете<br/>Я можу їм сказати хто цей наклеп написав
27 Серпня 2018, 01:45
За таку брехну піду в церкву поставю свічку(((що написали таку брехню)))Бог росудить де правда де нє
27 Серпня 2018, 11:09
Як вам нестримно люди допомогли їм а ви говортиван що вкрали телефон.це мабуть той хто пише і таке зробив
27 Серпня 2018, 12:30
Яка подяка людям за Доброї.Житель с.Великий Обзир по прізвисько тьоркін надав допомогу постраждалим хлопцям, який і сам переніс стрес.разом із ним односельчан який бачили біля церкви. які шукали медичну допомогу зараз отримали таку подяку, зробили них злодіями що поклали телефони але в даний час телефон віддали де стояв мотоцикл постраждалих.Як правильно було зробити надавати допомогу чи їх залишити.Просимо ваших відгуків.
28 Серпня 2018, 17:52
то правда що вони находили неодноразово телефони і не повертали, а якщо і повертали то за винагороду. а за допомогу тим хлопцям дуже вдячні. на мою думку кожен би допоміг в такій ситуації.
29 Серпня 2018, 21:22
толік непотрібно на людей таку лапу видати як вам нестримно. .
29 Серпня 2018, 21:27
У Вас немає ні стида ні сорому,і хто всю цю маячню пише вам ще до тих людей ДАЛЕКО і невидно.
30 Серпня 2018, 12:14
&quot;Логіка&quot; поїть і подивися яка там напруга, і як висять провода. Не пиши того що ти не знаєш.
30 Серпня 2018, 16:21
Я нікуди не поїТу . А щодо &quot;як висять провода.&quot; - то раджу звернутись до суду на Камінь-Каширську філію ПАТ «Волиньобленерго ізза того , що ЛЕП висять низько і рибаки зачіпляються вудками ,якщо їдуть на мотоциклі чи ловлять рибу під ЛЕП .<br/>Тоді побачиш , яка буде тобі відповідь
30 Серпня 2018, 22:44
а що правда в очі коле. а можливо то їм ще рости далеко і невидно.
31 Серпня 2018, 12:14
хабара насмішив
31 Серпня 2018, 12:51
Як може колоти мені то тобі у очі коле що навісні несидиться......
31 Серпня 2018, 18:30
Ви краще продайте свої ноутбуки чи компи і найміть репетиторів з УКРАЇНСЬКОЇ (РІДНОЇ!!!) МОВИ!!!!!! А тоді щось сюди &quot;пісяйте&quot;!!<br/>Дебіли безграмотні!!!
01 Вересня 2018, 12:28
І що то ви таке написали зрозуміти не можу.
01 Вересня 2018, 13:30
Неграмотне ти , ось тому тобі і незрозуміло