Мільйони гривень виділили на будівництво доріг Камінь-Каширського району

17 Серпня 2018, 11:01
Мільйони гривень виділили на будівництво доріг Камінь-Каширського району 7915
Мільйони гривень виділили на будівництво доріг Камінь-Каширського району

У Камінь-Каширському районі відремонтують дороги завдяки субвенції з державного бюджету.

На Волині затвердили перелік об'єктів, фінансування яких у 2018 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Кошти розраховані на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Про це стало відомо з розпорядження голови Волинської ОДА №534 від 14 серпня 2018 року.

Згідно документу, на на дороги буде витрачено 393 мільйони 913 тисяч гривень. З цих коштів, 363 мільйони 713 тисяч гривень піде на автомобільні шляхи місцевого значення, 302 тисячі гривень – на вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах.

Кошти розподілили на будівництво та реконструкцію доріг по районах області. Зокрема, Камінь-Каширський отримає 14 мільйонів 25 тисяч гривень на дороги за марштрутом Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська.

Коментарі
17 Серпня 2018, 14:26
А до Верхів колись щось капне?
17 Серпня 2018, 14:32
Навряд чи воно десь трохи капне, розсунуть по кишенях, трохи десь ляпнуть щоб людям очі замилити і почнуть знов нити що нема грошей.
17 Серпня 2018, 14:42
Це ще раз доказує, що Полиці мають бути центральним осібним центром ОТГ для навколишніх сільських населених пунктів. Може хтось порозкине мозгами й подивиться на дорогу через ліс та інші виклики нарешті, манна небесна не впаде з неба - кому скільки виділено. Чекати й не перечекати. А якщо ЇЇ не вибируть то що знову будете пасти задніх. Полиці між іншим відбудовувалися центром у тому місці протягом більше п"ятдесяти років, а Ви хочете за кілька років змінити усю ситуаці, як шулер у карти. Працювати слід, а не надіятися на прохідних.
17 Серпня 2018, 15:22
&quot;Це ще раз доказує, що Полиці мають бути центральним осібним центром ОТГ для навколишніх сільських населених пунктів.&quot; - пізно! поїзд пішов! -&quot;Полицівська ОТГ, яка передбачалася перспективним планом у складі Олениненської, Великообзирської, Верхівської, Гуто-Боровенської, Боровненської, Піщанської та Полицівської сільських рад, вже не відбудеться. Бо Олениненська, Великообзирська, Верхівська, Гуто-Боровенська, Боровненська увійшли до Гуто-Боровенської ОТГ. .......Зрештою, як стало відомо на початку серпня, обласна адміністрація уже дала свій позитивний висновок щодо створення Гуто-Боровенської ОТГ поза перспективним планом. І за інформацією Волинського ЦРМС, на розгляд Центральної виборчої комісії подано документи щодо призначення позачергових виборів в об’єднаних територіальних громадах, серед яких зокрема і перша на Камінь-Каширщині.<br/>Таким чином нині майбутнє Гуто-Боровенської ОТГ – в руках Центральної виборчої комісії. &quot;-За матеріалами газети &quot;Полісся&quot;
17 Серпня 2018, 17:07
А в камінь каширському всі вулиці будуть ремонтувати. Чи це тільки як завжди обіцянки. Центр трошки підремонтують. А далі ні. Гроші виділили то і зробіть дороги .
17 Серпня 2018, 17:32
Три ямки залатають і грошей як не було.
17 Серпня 2018, 22:50
Та тіштеся тим ОТГ на здоровя!!!!!!ПРавильно в статті сказано, що спочатку отримаєте бонус, а потім все буде по чесному.!!!!! ОСь і побачимо.А верхам нехай КАСтянтін МАРЧУК дорогу будує з сільським головою.
18 Серпня 2018, 00:10
363+302=393 ????????????????
18 Серпня 2018, 01:13
363 там пише мільйона, а 302 тисячі
18 Серпня 2018, 01:43
Нарешті бідолахи хрошeй отримають.Пора вжe машини міняти.
18 Серпня 2018, 01:43
Нарешті бідолахи хрошeй отримають.Пора вжe машини міняти.
18 Серпня 2018, 02:10
на Меліораторів вже &quot;полатали&quot;.Щоб іх так &quot;латало&quot;,смолу з чайника ллють на чудо асфальт.Навесні буде та ж сама яма.Тільки гроші відмивають СКО...И.
18 Серпня 2018, 02:42
Все .........
18 Серпня 2018, 13:34
Так в тому ж році виділяли гроші на полицьку дорогу.Ні дороги,ні грошей.Ці 14млн вже другий рік по кругу ходять...
18 Серпня 2018, 16:52
ігорю 22,13 363 713 000+302 000=393 913 000 ????????????????
18 Серпня 2018, 22:07
Згідно документу, на дороги буде витрачено 393 мільйони 913 тисяч гривень. З цих коштів, 363 мільйони 713 тисяч гривень піде на автомобільні шляхи місцевого значення, 302 тисячі гривень – на вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах.Ніяк не в&quot;яжеться 363713000+302000=364млн.15тис.,а куди подінуть 29млн.898тися.?????? Який &quot;хороший&quot;документ,можна вкрасти майже 30млн. одним розчерком пера.
19 Серпня 2018, 23:24
О як зачепило аудиторію. Вам же ясно написали &quot; На дороги буде витрачено 393 мільйони&quot; Вам ніхто не обіцяє ці дороги робити. Де ви бачили що буде відремонтовано стільки-то квадратних кілометрів? Просто витрачено. Можливо просто накопають нових ям, в які закопають ці мільйони.
20 Серпня 2018, 03:15
як прослідкувати віконання робіт або підготовки? Зараз осінь а там навіть і не починалися роботи..... Люди не давайте там робити ремонт в дощ і сніг.....
20 Серпня 2018, 18:40
Ти дурачок якщо не дасте робити в цьому році то получиш болта з лівою різьбою
23 Серпня 2018, 10:27
А що хіба на тій дорозі знову ямки .??? Мені кажеться що літом туди виїзжали . В ту сторону памятаю що їхали , а от назад не зовсім . Напевно була вже добра дорога .