Йодіс-Концентрат – це захист від хвороб, гарантія здоров’я і довголіття

31 Травня 2016, 09:32
14772

Сервісний центр Міжнародного

СТ  «Йодіс-К» у м. Камені-Каширському

запрошує всіх, хто дбає

про власне здоровя, приєднатися до

сотень камінь-каширців,

тисяч волинян,

десятків тисяч українців,

сотень тисяч людей понад 40 країн світу!

 

Отримайте можливість зберегти і повернути втрачене здоровя,

зміцнити імунітет, нейтралізувати негативний екологічний вплив, в т.ч. дію радіації за допомогою справжньої «живої води»

сенсаційного продукту нового покоління  «ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ»,

що не має аналогів у світі!

Ефективність та безпечність доведена:

 -  Інститутом ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка АМН України

-   Інститутом екогігієни і токсикології ім. Л.І.Медведя

-   Інститутом радіології та радіаційної медицини

-  Національним медичним університетом ім. О. О. Богомольця МОЗ України

та підтверджена 4 золотими і 1 срібною медаллю на Міжнародних виставках як найкращої  інноваційної  води  з лікувальними властивостями.

Продукт рекомендований МОЗ України для споживання дітьми дошкільного і шкільного віку з метою профілактики дефіциту йоду (Додаток до Висновку санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/49526 від 01.11.2005 р.).

 

ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ:

- відновлює функції щитовидної залози;

- повністю нейтралізує дію радіації;

- виводить з організму продукти розпаду, канцерогени і радіонукліди;

- виводить гайморові і бронхіальної-легеневі відкладення;

- підвищує гемоглобін, покращує засвоюваність кальцію;

- нормалізує всі метаболічні процеси;

- знімає гінекологічні патології;

- стабілізує артеріальний тиск, цукор в крові;

- знімає м'язові болі,  болі в суглобах і кістках;

- відновлює функції шлунково-кишкового тракту;

- підвищує імунітет, поліпшує пам'ять, зір, слух, статеві функції;

- підвищує працездатність, поліпшує самопочуття;

- сприяє укріпленню і відновленню волосся і нігтів;

- знімає синдром хронічної втоми;

- сприяє загоєнню ран різного походження;

- ліквідує вірусно-бактерійні патології;

- підвищує фізичний та інтелектуальний розвиток дітей  та багато іншого.

 

Найбільш небезпечні захворювання, викликані  недостатністю йоду в організмі: чоловіче і жіноче безпліддя, викидні, передчасні пологи, глухонімота, розумова відсталість (недостатність йоду понижує розумові здібності навіть у зрілому віці), гострі психічні захворювання, кретинізм.

Організм, в якому вміст йоду нижче критичної відмітки, - сприятливе середовище для важких недугів.

Не зволікайте! Захистіть свою родину від наростаючих екологічних небезпек, наслідків йододефіциту та невиліковних хвороб!

Рекомендовано для щоденного вживання всім, хто хоче бути здоровим!

Детальніше про продукт «ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ» та відгуки споживачів Камінь-Каширського району дивіться тут

НАША АДРЕСА:

м. Камінь-Каширський, вул. 1 Травня, 1 (2-ий поверх). Сервісний центр «Йодіс-концентрат» (центр міста, біля магазину «Агросвіт», колишній магазин «Колобок»).

Контакти: 068-788-02-88, 050-146-78-14.            Офіційний сайт: jodis-k.com

e-mail: [email protected]

У vk.com та facebook: Людмила Блінова


 

ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ – ЦЕ ВАША ПЕРЕПУСТКА У ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ,

ЗАХИСТ ВІД ХВОРОБ,  ГАРАНТІЯ ЗДОРОВ’Я І ДОВГОЛІТТЯ !!!

Коментарі
31 Травня 2016, 13:26
Ще такої брутальної і нахабної реклами у ЗМІ районного рівня я не зустрічав. Це ж виходить, що про цю панацею ніхто нічого не знає, не відає, а от сайт - відкрив таємницю про живу воду і молодильні яблука. Ясно, що за кошти рекламодавця. Та якби справді ті йодіси, йохімбе та інші мімби були помічними, то їх у першу чергу їли б народні обранці, олігархи, судді та інші українські "вершки" та перці. Навіть, якби на хвилю уявити, що такі засоби справді є, то невже їх в оригіналі привезли б до Каменя? Наївні люди, в аптеках ви не знайдете ліків із задекларованою кількістю діючої речовини, в промисловій ковбасі з середньою ціною майже нема м'яса, в бензині потрібного октанового числа і т.д. і т.п. А тут диво, на тобі поліщуку пігулку з йодом за твої грубі гроші і живи тут сто років, греби на городі бульбу, торгуй в Пассажі, шастай на заробітки до сусідніх країн та роби ночами собі подібних. А ми за це за твої гроші махнемо на Мальдіви чи Канари, якщо не попадемо на нари))) Йод українцям Полісся потрібен, він є в молодих горіхах, морській капусті, рибі. Зрештою, нанесення час від часу йодної сітки на тіло - ось і вся йодна профілактика, якщо організм сам по якійсь причині не набрав з щоденних продуктів харчування необхідної кількості йоду. Цей йодіс нагадав мені анекдот, коли євреї торгували помічними для розуму зернятками з яблук по гривні за штуку. Сара, купивши ці зерна і з'ївши їх, каже Абраму- слухай, так за гривню ж можна купити ціле яблуко, а там є 5-6 зерняток. На що Абрам їй відповів: бачиш, як ти порозумнішала, таки помічні ці зернятка...)))
31 Травня 2016, 16:51
Доброго дня, шановний Гіпократ! Ви праві, реклама за рахунок рекламодавця - такі правила. Те, що Ви небайдужі і першим відгукнулись та висловили свої міркування, можливо, подібні до міркувань багатьох людей, хто вперше почув про "Йодіс-концентрат", - це свідчить про Вашу активну життєву позицію. Приблизно такою ж є перша реакція більшості адекватних людей, адже продукту такого рівня вони ще не знали. Проблема йододефіциту –не нова і не обмежена лише Україною. Проте до цього часу вирішити її не могли, бо ще не було безпечного, нетоксичного йоду. ЙОДІС-КОНЦЕНТРАТ створений ще у 1987 році професором В.М.Мельниченком , через рік після Чорнобильської катастрофи. Він сам був ліквідатором і працював у складі наукової делегації в зоні враження 42 дні. Його колег, хто не повірив йому, уже немає на цьому світі. А ви згадайте через років пару ці мої слова – Мельниченко ще стане Нобелівським лауреатом, бо його винахід і внесок у справу збереження і відновлення здоров’я населення цілого світу важко переоцінити. А на рахунок депутатів… Заступник голови обласної ради Пирожик О.В. є споживачем цього продукту понад 10 років, такий же стаж у Л.Д.Кучми, якому видалили щитовидку і «посадили» на гормони. А Канари…Якби це не було настільки важливою справою ( в першу чергу моральна сторона), то через наростаючі борги за непогашені кредити хтось інший уже давно відмовився б від цієї справи. Продукт надходить від виробника прямими поставками за тими ж цінами – за принципами і правилами споживчого товариства, як кажуть «з рук в руки», і це найвірніший спосіб поширення продукції, без націнок і без підробок. А якби він був у аптеках, мабуть, була б велика спокуса його підробити…Зрештою, кожна людина у житті робить свій вибір – сприймати чи не сприймати, вірити чи не вірити, залишатися вірним традиційним поглядам чи стати на новий шлях. Йодіс – концентрат – не один із… Він просто такий один. А пробивати стіни не кожному під силу. Я все-таки, з вашого дозволу, спробую …
31 Травня 2016, 23:02
Дякую Вам за таку толерантну відповідь на мою, скажу прямо, таки зухвалу антирекламу тієї панацеї від професора Мельниченка. Зізнаюся щиро, що я не є вашим конкурентом чи заздрісником, не маю наукових підтверджень чи спростувань ефективності цього препарату, але маю достатній життєвий досвід та переконання про його, скажу м'яко, посередні властивості та можливості. Абсолютно допускаю, що вміст йоду, який там безперечно є, та ефект "філіпінської медицини", тобто самовнушання та запуск внутрішніх резервів організму через надію на зцілення, може приносити користь, або, принаймні не шкодити. Щодо Нобелівської премії, то я би нагадав Вам історію протиракового препарату "Україн" авторства також українця Новицького, родича Олега Тягнибока, котрий свого часу чуть не перевернув світ в онкології. Ці протиракові ліки також мали от-от отримати цю премію, але історія завершилася судом в Австрії, яка визнала банальне шахрайство та зловживання довірою наївних людей, котрі віддавали останні гроші на ліки, однак відсоток виживання хворих був в межах похибки смертності звичайних хворих. Йодіс більш "скромна" панацея, вона є, на моє переконання, з розряду кремнієвої чи зарядженою Аланом Чумаком води, різного роду БАДів (біологічно активних добавок) та інших штучок, котрі надійно зміцнюють віру хворих у виздоровлення та добробут його виробників і реалізаторів. Наші людки, як колись казали на Поліссі, кому тільки не довіряли своє тіло і душу за багацько років їхнього убогого життя та поневіряння в пошуках здоров'я. Якщо хтось справді з допомогою Йодісу відчув себе молодшим, здоровшим і щасливішим, то й слава Богу, що так сталося. Щодо високопосадовців, у т.ч. і Кучми, яких порятував цей препарат, скажу наступне. Якби нашому поліщукові хтось запропонував хоча б мільйонну долю статків бувшого Президента, хоча б тисячну долю тієї опіки ведучих медиків світу, яку він мав і має завдяки своїй посаді та грошам, те добірне харчуваня та відпочинок, то й миш'як би у невеликих дозах йому не пошкодив))), не те що йодотерапія. Йому, заразі, навіть вдалося з допомогою лазерної корекції відновити зір, хоча самі лікарі-окулісти, котрі рекламують та роблять такі операції переважно ходять в окулярах. Везе чоловіку, тут нічого не вдієш. Як кажуть, здоров'я пацієнта, не дивлячись на лікування, пішло на покращення... Тому, торгуйте на здоров'я, ви ж нікого силою не заставляєте, а людям від того тільки користь: вони вірять у зцілення, та й ви при ділі і винагороді...Ось так поволі мігруючи з ліками від міст-мільйонників до обласних та районних центрів, оминаючи аптеки, зцілення поволі йде у села, а далі полем, левадами й лісом....Сподіваюся, що мій скромний коментар на маловідомому ще сайті не особливо вплине на стан здоров'я земляків та прибутки організаторів та учасників цієї йодокампанії на справді йододефіцитних територіях. P.S. Наведу певну аналогію. Є хімічний засіб Калгон від накипу у пральних машинках, який продають за чималі гроші, і є звичайна лимонна кислота, яку знаючі люди використовують для цієї ж цілі. Результат набагато кращий, екологічно чистий, але не приносить прибутків виробникам Калгону!
01 Червня 2016, 00:25
Дуже приємно спілкуватися із розумними людьми, хоч і заочно. Найбільші критики &quot;Йодіс-концентрату&quot;останніми приєднаються до величезної когорти споживачів, а може, навпаки, одними із перших, проте нікому не признаються. Все-одно кожен хоче мати міцне здоров'я і впевненість у завтрашньому дні, а інстинкт самозбереження - найсильніший споконвічний інстинкт. І все-таки все, про що ви читали у статті і в рекламі - правда. Йодіс допомагає, навіть якщо ви у це не вірите. Зробіть усі медичні обстеження, здайте всі аналізи і повторіть через місяців 2-3 , і тоді всі ваші аргументи, весь життєвий досвід будуть самі собою загнані у глухий кут. Ви ж не ворог собі, своїм батькам, своїм дітям?..<br/>Це продукт, даний Богом для всіх нас як прощення, як вияв любові. Чисті серцем люди тягнуться до нього, не знаючи усієї інформації про його переваги у біологічному , хімічному, медичному аспектах . Інноваційне сполучення &quot;вода+ іонний йод&quot; - найкорисніше поєднання головних елементів життя. А все геніальне - просте! І ще. Знаєте, чому японці-найздоровіша нація, нація інтелектуалів і довгожителів, чому Японія не представлена на світовому фармацевтичному ринку, чому вони відмовились від тотальної імунізації через щеплення? Бо їх щоденне споживання йоду з продуктами харчування перевищує наші норми у 70-300 разів. А може всі зговорилися, підкупили лікарів, журналістів, науковців, щоб &quot;співали в одну дудку&quot;, щоб заробити побільше грошей на &quot;лжевинаході&quot;? Людям властиво все піддавати сумніву, і це нормально. А ви просто перевірте!
01 Червня 2016, 01:14
Каменю, скажу вам відверто, таки повезло з промоутером Йодісу - цього геніально простого, за Вашими словами, винаходу професора Мельниченка. Ваша манера спілкування, стилістика, орфографія помножені на впевненість у своїй позиції, що називається інтригують. Не думаю, що Ви маєте спеціальні промофайли від Центру Йодіс на всі випадки життя, та й негоже бути вже таким Хомою невіруючим. )) Разом з тим, наведений Вами приклад Японії, як на мене, не працює на Йодіс, але він працює на ЙОД та на спосіб життя, ментальність цієї справді чудової нації. Скандинавські країни також не вживають Йодісу, але якість життя там вища, принаймні за офіційними даними солідних екпертних груп, правда його тривалість ще не зрівнялася з японською. Але ж ціна Йоду і Йодісу, мабуть, таки суттєво відрізняється? Тільки не розповідайте мені, що саме іонні сполуки йоду в Йодісі найефективніші при лікуванні, адже нічого досконалішого від людського організму в природі нема і він краще знає скільки взяти цих сполук від йодної сітки для своїх потреб. А от неконтрольоване споживання Йодісу може призвести до йодного удару, що мало місце в перші дні Чорнобильської трагедії. Тому, виходячи з викладеного, я б не хотів більше тут сперечатися з Вами, з промоакціями, рекламою та іншими маркетинговими потугами від Йодісу. Нехай народ має &quot;засіб&quot; для порятунку від всіх болячок, але ж нехай цим не зловживає, оскільки різке омолодження організму може призвести до проблем на грунті ревнощів до куми чи кума, та й загрожує потребою зміни фотокартки у паспорті)). Бо хто ж повірить, що у 55 - &quot;баба ягодка опьять&quot;))). Українці таки люблять за помірні гроші мати собі &quot;цяцю&quot;, як не МММ то Еліта -Центр... Я ж по житті дотримуюсь принципу - чим більші ставки депозиту пропонує банк, тим далі його треба обходити боком! Чи, можливо, я і в цьому випадку не маю рації?
01 Червня 2016, 15:29
Читаю коментар &quot;дуже розумного гостя&quot; та диву даюсь:про дію препарата може говорити. оцінювати його лише людина, котра його випробувала на собі або на своїх знайомих. родичах З цим препаратом я знайома вже 7 років. Вік брав своє. куча захворювань Його мені порекомендували в Києві в онколікарні. Приймаю його я разом з селеном. вітаміном Е. таблетками чистотілу. солодкою. Результатит я бачу на собі. своїх пацієнтах. Я бачу на розвутку своїх внуків. Під час вагітності мої дівчата ( дочка і невістка) приймали його і навіть підчас кормління. Ми купали внучат зразу ж після роддому. давали з місячного віку. Про те. що йод і селен одні з самих необхідних для нашого організму елементів, знають ще люди з шкільної програми . Без йоду наша щитиоподібна залоза. а це- друге серце в організмі людини . не працює повноцінно. Не працюють всі органи. які виробляють гормони.Чи чули ви щось про безпліддя ? Не дай Боже щоб ця біда прийшла в вашу сім&quot;ю чи родину. Саме для чоловіків. якщо причина безпліддя у вас. допоможе 60-ти денний курс прийому саме цього йоду ( він 4-х атомний, саме такий потрібен для нашої щитоподібної залози ) А професора не треба ганити. Ця людина була там. де стояло питання життя на Україні- Чорнобель І завдяки цьому йоду він живий. Якби це була &quot;туфта&quot;. то польські ЛІКАРІ не просили його для своїх пацієнтів. А хаяти можна все і всіх. Перестаньте думати . що на Україні нема розумних людей. Є ще й такі, які не продались. А антибіотики . в свій час теж придумав хтось, і теж одержав за це щось А . якщо розібратись. то в де-яких випадках це- здоов&quot;я, а в більшості випадків- смерть.<br/>В
01 Червня 2016, 15:32
Ви рахуєте що ви наймудріші в світі. Якість і унікальність цього припарату підтвердило дуже багато країн світу. тому що проблема йододефіциту набирає загрозлдивих обертів. ВІСІМДЕСЯТ відсотків серцево судиних захворювань на фоні непрацюючої щитовидки. Будь ласка беріть аптечний ваша справа. Але вам моя порада не плюйте в колодязь з якого ще воду прийдеться пити . Тому що кращого препарату в світі не існує тому дуже багато країн беруть його в нас.
01 Червня 2016, 18:06
Таки є промофайли у цій грошовитій структурі, це такі заготовки - похвала, які можна додати від будь-кого(Іван, Петро, Василина) на цю тему. В газетах такі відгуки є про знахарів, провидців та інших ескулапів. Хотілося б почути думку відомих у Камені лікарів, які ще не є акціонерами Йодісу. Або, принаймні пацієнти з конкретним прізвищем - мешканці міста чи району, які зцілилися цією панацеєю....
02 Червня 2016, 16:37
Шановний Гіпократ слідкую за вашою дискусією думаю назвались ви гучно але думаєте ви зовсім не втаму напрямку.На думку Гіппократа справжнього, життя залежить від взаємодії чотирьох стихій: повітря, води, вогню й землі, які відповідають чотирьом станам: холодного, теплому, сухому і вологому. Задля підтримки життєдіяльності організму необхідно вроджене тепло тіла, повітря, що надходить зовні, і соки, одержувані з їжею. Всім цим управляє потужна життєва сила, яку Гіппократ називав Природою.Організм саморегулююча система дайте йому необхідні мікроелементи і він сам відновить своі функції. Йод основний мікроєлемент і в якій формі він надходить в організм є в край важливо.Ви розумієте що це іона форма це вже продукт нового покоління .Чи можливо ви знаєте інший продукт яким би українці моглиб безпечно йодувати продукти в домашніх умавах?
02 Червня 2016, 18:30
А мені видається, що думаю я якраз у тому напрямку, який сповідував цей давньогрецький мислитель. Його ім'я асоціюється у всьому світі з словами - НЕ НАШКОДЬ! Так і я про це саме, хіба ще додаю - НЕ ОБМАНИ! А все інше про 4 стихії, 4 стани та силу в Природі розповідайте довірлим покупцям, котрі віддають свої останні гроші за продукт з йоду. Я також за: йод, за йодну терапію і за здоров'я земляків, але я проти: обману, знахарів та шарлатанів, до яких ви, сподіваюсь, не належите. Можливо і Йодіс є продуктом, який ми ще недооцінили, але на диво довго його не помічають ті, хто зазвичай помічає все цінне і якісне! Торгуйте на здоров'я, люди того хочуть!
02 Червня 2016, 20:45
Я не хочу називати своє ім’я – я людина віруюча. Але не можу залишатись в стороні коли ганять йодіс-концентрат. Вже 4 місяці я кожен день цю воду вживаю. Випадково в руки попав журнал і відгуки. Я теж не вірила всьому що там написано, але той що тоне хапається за соломинку. Я сильно хворіла. У мене вся щитовидка була в пухлинках (кістах) і від того почалися всі болячки. Діагноз –аутоімунний тиреоідіт. У 2001 році мені зробили операцію – видалили всю ЩЗ і частинку паращитовидної залози. Всі ці роки я на «хімії» ( на гормонах і таблетках). Перенесла ще 7 операцій, сильна слабкість у всьому тілі, сил не було ні для чого, пропав сон. Стала фїброзно-кістозна мастопатія, почали рости ендометрії (по гінекології). Видаляли ці ендометрії і знов за 2-3 місяці наростало. Знов видаляли і знов наростало. І в онкодиспансері мені лікар сказав що так буде постійно, бо нема захисту щитовидки. Доживайте свій вік як є. Сильні головні болі, теплова чутливість, кидало в піт, гастрит, пієлонефрит, закрепи, збільшена печінка, сильне серцебиття, грибки на ногах і руках, почали гнити пальці на руках, на шиї на місці щитовидки появились темні плями, які постійно чесались і багато іншого. Всього не перерахувати. 7 років температура була 37,5. Імунітет на нулі і всі віруси мене не минали. Так себе довела до хвороб. Не дай Бог бути без щитовидки , це орган який виробляє всі гормони для того щоб людина нормально жила. Без щитовидки людина – ходячий інвалід. <br/> Я зневірилась у всьому і у всіх ліках вирішила що гірше не буде. Я приймала йодіс-концентрат по 2 чайні ложки рано і ввечері, потім ще додала йодіс-селен . При сильний болях в горлі пирскала спреєм йодіс-календула. Найперше що я побачила – що мої плями на шиї через 4 дні поблідніли бо я їх змочувала цією водичкою по кілька разів на день. Зараз їх вже нема зовсім. У мене нормалізувався сон, зник грибок на руках повністю і майже зник на ногах, перестало випадати волосся, температура стала нормальна. Відчувається прилив сил, енергійність, я нарешті стала виходити з дому, робити посильну роботу біля дому і навчилась по-новому радіти життю. Навіть на городі трохи працюю хоч і втомлююсь але про це я навіть думати не могла раніше. Даже посторонні люди які мене знають кажуть що я на лиці змінилась накраще. Я дякую кожний день Богу і цим вченим які винайшли це справжнє чудо не можу виразити всієї подяки цим людям. Я всім совітую людям –вірте в це природнє диво.
02 Червня 2016, 20:46
Якщо хочете зі мною зустрітися чи позвонити то телефон в нашому сервісному центрі є
04 Червня 2016, 10:50
Якщо лікарі свідомо не рекомендують Йодіс-концентрат, але рекомендують старі йодовмісні препарати, то тільки Ви вирішуєте - кому вірити , але майте на увазі, що прогресивні лікарі для себе обирають перший варіант... <br/>https://www.youtube.com/watch?v=5YwTe8YpJYM&amp;list=PLMStXijlnX_xJgHBoZQN_A_cYXnyg6gc-<br/>виступ лікаря вищої категорії м.Дзержинськ Чупрунова В.М.<br/><br/>https://www.youtube.com/watch?v=Kpm_VAzAa1k&amp;list=PLMStXijlnX_xJgHBoZQN_A_cYXnyg6gc- <br/>програма &quot;Медицина&quot;<br/><br/>https://www.youtube.com/watch?v=VBQKynbMXx0<br/>виступ лікаря-імуноморфолога із 50- річним стажем Баландіної К.К. Врачи о Йодис. Йодис и рак (ютуб)