Де взяти кошти на благо громади в Камені-Каширському?

01 Червня 2016, 10:15
3507

Громадськість хвилює наповнення міського бюджету в тому числі можливі порушення міської ради в земельних питаннях. Досить активне обговорення цієї теми ведеться у соцмережі facebook. А порушила її керівник держаної виконавчої служби Любов Балицька. Вона, зокрема, пише:

ДЕ ВЗЯТИ КОШТИ НА БЛАГО ГРОМАДИ В КАМЕНІ-КАШИРСЬКОМУ? ОДИН СПОНСОР ПОМЕР, ПРИЙШОВ З ПОДАЧКАМИ ДРУГИЙ. ІНШИЙ ВИХІД-Є!

 – Сьогодні мені стали відомі обставини вчинення, можливо, корупційних діянь Камінь-Каширською міською радою, а можливо недобросовісної діяльності К-Каширського МСТ. А ще, можливо, просте незнання законів. Місто недоотримує значні кошти щороку. Як міське споживче товариство може надавати в оренду чи в суборенду земельні ділянки підприємцям (близько 400 споруд для провадження підприємницької діяльності), якщо земля надана лише для користування. Пояснюю, що постійне користування унеможливлює право надання землі в оренду чи в суборенду.

Крім того, Земельним кодексом України чітко визначений перелік суб`єктів права користування земельними ділянками і не передбачає можливості набуття такого права господарськими товариствами… 

Невже, цього безладу ніхто за 20 довгих років не помітив? Чи просто не хочуть??? 

Любов Балицька уже поспілкувалася з цього приводу з керівником Камінь-Каширського відділу поліції Валентином Чихом.

 – Крім того, як стало мені відомо при обговоренні цієї теми з одним із депутатів міськради в Камені-Каширському є багато підприємтсв, які використувують землю для провадження підприємницької діяльності, але не платять оренди. Але, чи заключалися ці договора міською радою з підприємцями? Коли наша міська рада буде починати думати і працювати на благо громади? – зауважує Любов Балицька

Район.Камінь-Каширський звертає увагу читачів на те, що  у газеті міської ради «Камінь інформ» від 28 квітня цього року був опублікований додаток до рішення міської ради від 22.01.2016р. №4/ 2 про заплановані доходи міського бюджету на 2016 рік (фото). Тут зокрема зазначено, скільки міська рада планує отримати земельного податку від юридичних та фізичних осіб. А це 680000 гривень та 11600 гривень відповідно.

Окрім того Очікуются надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності (крім земель, що перебувають у державній у державній власності, на яких розташовані об’єкти, які підлягають приватизації) в розмірі 320 000 гривень. Втім те, що це далеко не межа того, що мало б надійти у міську казну, підкреслюють  і депутати міськради. Зокрема на останній сесії, що вдбулася 21 квітня, дане питання порушував депутат Петро  Герасимик.


 

 

Коментарі
02 Червня 2016, 15:49
А що вже та Балицька далі вишукає. І чого керівник виконавчої служби краще знає де наповнити казну ніж ті депутати бездарі. Чекаємо звіт депутатів та Бондаря.
02 Червня 2016, 15:57
В Балицької здається проблеми з головою. Що небудь, аби засвітитися. Повна шизофренія.
02 Червня 2016, 22:09
НУ НЕЗНАЮ ЧИ В БАЛИЦЬКОЇ ПРОБЛЕМИ, АЛЕ В МІСЬКОЇ РАДИ ЗДАЄТЬСЯ ПРОБЛЕМИ СЕРЙОЗНІ. МАБУТЬ, БУТИ БАЛЬЦЬКІЙ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ_ТОДІ ВСІ ТІНЬОВІ СХЕМИ ВИЛІЗУТЬ. А ТТИ ТИЦЬ_ЗРИЦЬ МАБУТЬЩО В ДОЛІ,
02 Червня 2016, 22:15
Я поки вірю Балицькій, вона ж юрист та щей і керівник юридичного відомства. Думаю, з дуру вона дурного не пише. Все вирішать відповідні правоохоронні органи. Тільки не треба було того безграмотного Герасимика прикріплювати до цієї статті- всі знають, що воно тупе. Балицька тримайся і роби все, щоб<br/> навести порядок, ти ж можеш.
02 Червня 2016, 22:28
Хто керує ВУЖКГ знаєш, знаш ставленик Палиці безграмотний теж, хто керує Пасажем Герасимик безграмотний. А кому твоя Балицька грамотна тре???
03 Червня 2016, 00:19
Балицька такий юрист, як ти вчитель, я їй не вірю. Фаховий юрист не писав би неперевірених фактів. Чекаєм висновків.
03 Червня 2016, 11:26
Таке враження, що ця ваша Балицька і начальник поліції - вже керівники району. Якщо вона такий &quot;великий начальнік і юрист&quot; , то коли їй &quot; стали відомі обставини вчинення, можливо, корупційних діянь Камінь-Каширською міською радою, а можливо недобросовісної діяльності К-Каширського МСТ.&quot;, хай би відразу ж зверталась у відповідні інстанції , а не просто &quot;поспілкувалася з цього приводу з керівником Камінь-Каширського відділу поліції Валентином Чихом.&quot;А то вони за чашкою кохвє поспілкувались і всьо..
03 Червня 2016, 12:53
Не знаю, що там написала Балицька, але мені відомо, що Бондар та Керовниця споживспілки сраку дере. Молодець. А факти перевірять повністю. Може скажете, що в нас в місті порядок? Та моя родичка сама казала, що від них збирають меншу орендну плату на ринку, яка йде в кишені нашим чинушам.
03 Червня 2016, 12:56
Хоч хтось знайшовся в місті хто думає за порядок і справедливість, а не за свою дупу.
03 Червня 2016, 13:08
А факти то вона перевірила, має документацію, якій дала юридичну оцінку. Просто зараз підприємці літають в повітрі. Треба всіх збирати і передавати землю в оренду на пряму підприємцям. А то наживаються всякі Бондарі та тому подібні. Люди продавали кіоски за тисячі доларів, а прав на їх не мають і в один момент можде знайтися собі такий Сверба і всіх погнати. Приклад Пасаж. Підприємці вивчайте ситуацію і дякуйте Балицькій, що вчасно підняла питання.
03 Червня 2016, 13:20
http://www.volynpost.com/news/69972-zemelni-mahinacii-v-kameni-kashyrskomu-reakcii-socmerezh
03 Червня 2016, 16:49
А що Балицька про ці факти тільки сьогодні дізналася? А де ж це фаховий юрист був 20 років тому. Чи в не тій самій системі?! Айда «солоха». Система, яка вчиняє супротив, через Балицьку, хоче задурити голову громаді. Нафіг всіх. Хочемо бачити нові обличчя. Балицькій - Ганьба! Ганьба! Ганьба!
03 Червня 2016, 17:17
Шанувальникам Балицької. Йдеть про представників чоловічої статі. Після таких компліментів ви просто зобов’язані на ній женитися. Така жінка має право на чоловічий гарем.
03 Червня 2016, 18:51
20 років назад Балицька була була в 5 класі середньої школи. Їй років 30 не більше, вона однокласниця моєї сестри. Балицька, мабуть, і є тим новим обличям в цьому місті-молода, розумна, перспективна. А старих передунів треба гнати.
03 Червня 2016, 18:51
20 років назад Балицька була була в 5 класі середньої школи. Їй років 30 не більше, вона однокласниця моєї сестри. Балицька, мабуть, і є тим новим обличям в цьому місті-молода, розумна, перспективна. А старих передунів треба гнати.
03 Червня 2016, 18:53
Назви нові обличя, аж цікаво чесно-чесно. Може ти, давай тебе обговоримо. А то нові обличчя
03 Червня 2016, 18:53
Назви нові обличя, аж цікаво чесно-чесно. Може ти, давай тебе обговоримо. А то нові обличчя
03 Червня 2016, 18:53
Назви нові обличя, аж цікаво чесно-чесно. Може ти, давай тебе обговоримо. А то нові обличчя
03 Червня 2016, 19:02
Смішки-смішками, а давайте допоможемо собі розібратися в проблемах міста. Цій Балицькій вже можна подякувати, що підняла тему для обговорення. А нам просто потрібно правильно все вирішити, а то і далі будемо наймитами.
03 Червня 2016, 20:55
Нікого не треба називати. Згодом нові обличчя себе проявлять, але явно не такі, як вискочка - Балицька. Будемо чекати. Все має бути природньо.
04 Червня 2016, 21:10
Прийди і скажи Балицькій, що вона вискочка. Цікаво-Цікаво. Мудрий тільки когось обкакувати. Назви кращі молоді обличя міста ніж вона. Людина в 30 років більше досягнула ніж ти в свої 60. Як на мене вона і є кращим обличям міста.
04 Червня 2016, 23:07
Люди здуріли, лише бидло може говороти про нормальну людину погано. Поважаю пані Балицьку, адже вона не тільки розумна дівчина, А ДО ТОГО Ж І КРАСУНЯ. ЯКБИ вона не мала сім ї- одружився в одну мить.
05 Червня 2016, 01:24
Ну ти загнув, що КРАСУНЯ, аж мурашки по тілі пробіглися. Більше такого не пиши.
05 Червня 2016, 16:34
Мурашки по тілі від тебе у всіх пробігаються і від твоєї дурної мови.Назви гарнішу жінку ну хочаби з керівництва району. Хоча про смаки не судять, інші взагалі в красі нічого не розуміються. Мені здається, що &quot;Каменчуку&quot; це товста, жирна баба. А мені подобається БАЛИЦЬКА, як дівчина і як людина.Захлиніться від заздрості вороги Балицької, вона попереду Вас.
05 Червня 2016, 16:39
Тут тема не про красу і не міс Міста, тут проблема дерибану землі. Ти паче, для чого обговорювати про особисте пані Люби, якщо в особистому в її повний порядок-красень чоловік і дітки гарні. І я теж думаю, що всякі гадості тут пишуть ті, хто краде цю землю і відволікають нас від проблем. Тут питання, що робити далі?
05 Червня 2016, 17:21
Ні, Балицька все таки страшна для наших депутатів та чиновників, вони як чують її прізвище в їх аж мурашки по тілі ідуть.
05 Червня 2016, 21:55
пані Любов, Вас там вирішили вже заміж видавати, тільки хай спочатку розведуть. Село і в Африці село. Бридко