Здохлий кіт, недоїдки, порожні пляшки: що «прикрашає» озеро Ольблє

22 Серпня 2018, 16:03
Озеро Ольблє, що знаходиться між селами Грудки та Осівці, закидали сміттям 8654 Джерело: Фото Івана Тищука
Озеро Ольблє, що знаходиться між селами Грудки та Осівці, закидали сміттям

Жителя Каменя-Каширського Івана Тищука неприємно вразило те, як озеро Ольблє, що знаходиться між селами Грудки та Осівці, закидали сміттям.

Чоловік приїхав порибалити та відпочити на природі, а натомість отримав лише негативні враження.

«Зупинився на центральному пляжі з Грудківської сторони, де знаходяться альтанки для відпочинку і дитячий майданчик. Цей пляж розміщений майже в центрі села неподалік від сільського клубу, школи, магазину… В одній з альтанок на столі побачив купу недоїдків від кавуна, дині, стакани, порожні пляшки та інше сміття, що вже розлетілось на кілька метрів. Але найбільше вразило те, що за кілька кроків звідси вздовж дороги стоять смітники. Це яка «свинота» сиділа, що після себе не прибрала сміття та не викинула в смітник, що знаходиться поряд…?» – розповідає Іван Тищук.

Подібне він вже не вперше тут бачить.


 

«На питання: «З якого часу потрібно починати виховувати дитину, щоб вона любила та захищала свою країну, природу, поважала дорослих та ближніх, дійсно стала Патріотом своєї України?»... є правильна відповідь: «З того часу, коли народиться її батько». Тож виходить, що нам ще довго доведеться спільно виховувати молоді покоління, аби подібних речей не доводилося споглядати» – зауважує чоловік.

Іван Тищук також поділився фото, де видно весь безлад біля озера.









 

Коментарі
22 Серпня 2018, 19:41
Як віруючі проводили хрещення на озері то місцеві жителі говорили,,Ми тут хреста купаємо, а вони хочуть осквернити! Якщо в бочку плюнути, вже ти води з неї не будеш пити!»<br/><br/>«Ми боїмося, що після них оскверниться озеро, і потім будуть люди топитися, я боятимуся купатися після них!<br/><br/>А від здохлих котів і пляшок від горілки озеро не оскверниться, купатися після того не бридко? Хай місцевий священник виведе своїх прихожан, щоб поприбирали після,,святих''.
22 Серпня 2018, 21:34
А вам потрібно ділити людей на вірусні і прихожан. Ми всі однакові загляньте після 22год в бар і побачите своїх аіруючих
22 Серпня 2018, 21:34
Перепрошую віруючих
23 Серпня 2018, 00:51
Ясна річ, що виховання дітей, як тут йдеться у статті, покладається на їх батьків. Батькам допомагають школа, громада, оточення дитини з числа друзів, знайомих та інших. Але нашому дорослому люду потрібно ще чимало часу, аби вони мали свою громадянську гідність, відповідальність, яка починається з особистої гігієни, санітарного стану у своєму домі, подвір'ї і у громадських місцях. Діти завжди у великій мірі копіюють і, грубо кажучи, мавпують дорослих, у першу чергу - батьків та родичів. Вони бачать чи з пікніка/відпочинку/п'янки на березі озера чи лісу дорослі забирають рештки своїх відпочинкових трапез чи ні, чи дбають про довкілля чи тільки намагаються урвати з нього побільше. Тому, тема більш ніж актуальна, вона потребує обговорення на різних рівнях і добре, що початок вже є! Значна роль у просуванні загальної культури лежить на плечах місцевої влади та церкви, незалежно від її конфесійної приналежності...
23 Серпня 2018, 00:58
Складається враження що в Грудках проживають БОМЖІ-ОПОЙКИ котрим нема нічого святого окрім оковитої,все і всі по барабанув тому числі і доля навколишнього середовища!!!!!
23 Серпня 2018, 03:16
А мене от винесло фото де просто під пам*ятником видно наслідки виховання в тому числі вчителів, батьків. Та що тут говорити молюбому малолєткі заливаються. Можливо виною є відсутність сміттєвих урн?
23 Серпня 2018, 03:17
Хоча біля альтанок є
23 Серпня 2018, 11:34
&quot;видно наслідки виховання в тому числі вчителів, батьків&quot; - батьків - так, але вже не вчителів .Якщо вдома дитинку батьки не навчили елементарної людської культури - прибирати за собою , не смітити в громадському місці ,вітатись до старших - ніякі вчителі цього не навчать . Бо якщо мама , ведучи за ручку дитятко , знімає упакування з цукерки чи морозива і кидає прямо собі під ноги - ніякий вчитель ту дитинку культури вже не навчить! <br/>Висновок : якщо батьки - &quot;бидло&quot; , то й дітки будуть такими самими &quot;в квадраті&quot;
23 Серпня 2018, 11:45
Тут підмінений предмет дослідження з алкогольних традицій і звичаїв на безкультуря.
23 Серпня 2018, 11:46
пляшки біля монументу &quot;.. радянської батьківщини&quot; - це канєшно супер ))<br/>Кацапський совок у всій красі по-грудківськи !
23 Серпня 2018, 11:49
Заозерці мають завищену самооцінку - тобто вони вважають, що їх мають просити. Частина пляшок із забігайлівки сільського голови. Іван Васильович прочитайте коментарі підніміть пяту крапку на тілі і приберіть, то вам не путівками торгувати в собезі та посадами в садочку. Бізнес має бути відповідальний.
23 Серпня 2018, 13:21
Лола, люди якраз і діляться на віруючих та прихожан, незалежно від конфесії. Віруюча людина ніколи так не нагадать біля чи то Храму,чи Молитовного будинку.А інцидент ,який стався з»оскверненням озера»протестантами свідчить про тупість, неосвідченність,відсутність толерантності та поваги, любові до людей значної частки жителів Грудківськоі громади.Що і засвідчують дані фото ,,,Так ср......ти в себе у хаті .....це ж навіть не «Камен».то ваш дім ,ваше освячене і не осквернене озеро!!!! Р.S.я православна ,правда КП.Але вважаю , що нам ,православним , є чому повчитися у «віруючих», якби обряд освячення відбувся, то озеро було прибрани до папірця до і після освячення.P.S.S.будьмо Людиною
24 Серпня 2018, 01:11
Які ви всі тупі ! Це не здохлий кіт ,а кіт -водолаз ! Це нова порода котів ,яку виводять в нас ,в Грудках , біля озера
24 Серпня 2018, 03:00
Але той кіт мабуть лапками недригає напевно кисень давно закінчився))))))))))))))
24 Серпня 2018, 11:19
Одне добре, що лебці п'яні таки не валяються, а дійшли додому.
24 Серпня 2018, 11:20
Наслідки і культура московської казанської секти
24 Серпня 2018, 12:06
Ми , лебці, не коти , в нас кисень не закінчується ))
25 Серпня 2018, 00:15
Щось тебе, друже, часто тягне на алкогольні теми, були проблеми?
25 Серпня 2018, 02:06
Знаєте не в лебцях діло) Був сьогодні на одній з водойм району картина майже аналогічна. Ну може просто в менших кількостях. Вихід є ПЕРЕСТАТИ БУХАТИ! Винити тут тільки спиртні напої треба...
27 Серпня 2018, 00:54
А Можливоб той священик міг би організувати людей для прибирання як тоді для противостояння з штундами. Він тоді був такий енергійний і його команда теж Чи це для нього не підсилу
29 Серпня 2018, 20:20
До лебського братика 09:06,а ти, друзяко, як завше нажираєшся до поросячого вереску?