Священик храму села Тоболи не захотів хрестити дитину

24 Серпня 2018, 11:16
7484

У селі Тоболи Камінь-Каширського району священик місцевого храму Московського патріархату відмовив у хрещенні дитини парі, яка нещодавно вінчалася в церкві Київського патріархату.

Схожа ситуація відбувається і в селі Старі Червища, – повідомляє ВолиньUA.

Тут священик декілька разів відмовляв у хрещенні батькам, якщо попередньо вони приймали обряд хрещення від представників Київського патріархату.

Як інформують місцеві жителі, такі випадки є непоодинокі і вони обурюють волинян, здебільшого це молодь, адже жителям старшого покоління в більшості байдуже на таку вибірковість священників.

 

 

Коментарі
24 Серпня 2018, 17:21
Яка ганьба. В біілії написано:"сказав: “Хто не приймає Царство Боже як дитина, не ввійде в нього” (Мк 10:13-16)." Якщо священник не приймає дитину до таїнства хрещення то такого священника в зад і на дорогу.
24 Серпня 2018, 18:40
Автори Біблії передбачили все, окрім московських попів
24 Серпня 2018, 19:12
це піп кагору перепив
24 Серпня 2018, 20:12
Ганьба!!!В голові не вкладається.СВЯЩЕННИКУ СМЕРТЕЛЬНИЙ ГРІХ-НЕ ДАТИ ДИТИНІ АНГЕЛА-ОХОРОНЦЯ.
24 Серпня 2018, 23:01
Ну окей, батьки "неправильного патріархату"... А коли Русь приймала християнство - там взагалі хрестили дітей, батьки яких були язичниками. Цікава колізія. А якщо дитина католиків чи мусульман захоче прийняти православ"я - теж ніззя?
25 Серпня 2018, 00:57
Попи заграють на політичні теми.Мабуть забули як при СССР їх душили та гноїли в таборах а церкви грабували,а начиння та ікони продавали за валюту за кордон а те що нескуплялось звезли в Третьяківку.
25 Серпня 2018, 09:46
Слово секта в даному випадку все пояснює.
25 Серпня 2018, 12:48
Давно дітям в школі вже відомо , що &quot;душили та гноїли в таборах&quot; тих священників, які не співпрацювали з КГБ . <br/>Московська церква була відновлена здається в 1942 році за розпорядженням Сталіна , для поддєржанія бойового духу серед населення та Червоної армії . <br/>З тих пір московські попи стали секретними сотруднікамі КГБ .<br/>Зараз всім цим займається ФСБ
25 Серпня 2018, 16:57
Для чого висмоктувати сенсацію з пальця. Є церква, в якій є свої устави. Для тих , хто не згідний з тим, що священник діє згідно церковних канонів , не є проблемою звернутись до священника іншої церкви і здійснити таїнство хрещення дитини. Хтось з нас обурювався б , якби протестанти не охрестили б малюка, тому що по законам їх церкви , людина для прийняття хрещення має досягнути повноліття і свідомо прийняти це таїнство. Впевнений, що ні. А тут цілий злочин, священник церкви не захотів робити те, що НЕ МАЄ ПРАВА РОБИТИ. Наша біда в тому, що ми не вміємо правильно на себе хресне знамення накласти, не можем назвати таїнсв церковних, але при цьому всі гуртом диктуємо, якою має бути церква, ї що робити священникам. Недавно схожа ситуація була в Запарізькій області. Там прокуратура навіть відкрила кримінальну справу про священника. Після цього всеукраїнська рада церков оприлюднила заяву, де засуджувала втручання держави в церковні обряди. Хтось запитався в батюшки , чому він так зробив. Ні. Для чого висвітлювати новину тільки з одного боку?
25 Серпня 2018, 19:25
У лікарні є лікарі які ходять у КП, але це не заважає там лікуватись. <br/>У Пекарні, молокозаводу, аптеці, на заправці.... <br/>І щось ті МП не запитують тих людей до якого ти патріархату ходиш. <br/>Це панське відношення до людей, де роблять з них рабів
25 Серпня 2018, 19:36
А чому ті батьки понесли дитину в мп хрестити???вінчалися в КП...а дитину що заважало похрестити в КП? ??
25 Серпня 2018, 20:12
Гнати таких попів треба до Путіна...
26 Серпня 2018, 00:49
А чому гнати? Вінчались в іншій церкві, то й хрестіть дитину там.
26 Серпня 2018, 01:41
А тому і гнати, що церква є власністю громади а не попа. Московські попи, як колись інквізитори, стають гальмом розвитку суспільства. Вони втратили нюх і не відчувають нових вітрів. Західні церкви набагато комунікабельніші і моментально адаптовуються в сучасному світі, чим приваблюють молоде покоління. На відміну від них, московська патріархія зі своєю манією величі &quot;третього Риму&quot; перетворюється на секту, яка як ярмо тягне донизу а не вперед.
26 Серпня 2018, 02:46
Якщо західні церкви вам так виконують, то ви можете сміливо змінити віросповідання. А в православній церкві є свої закони, і не церква повинна пристосовуватися до людини, а людина має виконувати церковні канони. Якщо ж ви не згідні, то , будь ласка, в нас віротерпимість і свобода совісті. А нащо нюху, то не тільки московські пори його втратили.
26 Серпня 2018, 02:48
Хто написав цю брехню повинно бути соромно. Хрещення приймала моя дитина. І перш ніж публікувати такі оголошення потрібно вияснити правду. А для людей, які вирішили осоромити нашу сім'ю і нашу церкву ганьба. А священник у нас найсправедливіший.
26 Серпня 2018, 02:49
І як ця церква тягне нас до низу а не вперед? Дурниці повна
26 Серпня 2018, 02:54
Якщо когось тягне до низу, то ідіть шукайте ту, яка тягне вперед.
26 Серпня 2018, 09:52
Слава Русі
26 Серпня 2018, 15:52
Ото ви шановний загнули з приводу того, що людина має пристосовуватись до церкви а не навпаки. З цього приводу можу лише припустити, що ви думаєте про церкву, а маєте на увазі КПСС, думаєте про КПСС, а маєте на увазі церкву. А насправді церква є громадською, тобто неурядовою, неполітичною добровільною організацією, створеною з метою підтримування культу та цінностей певного виду віросповідання. Віросповідання визначає суть церкви, а не навпаки. Віросповідання, або релігія є набором усвідомлених людиною духовних цінностей, призначення яких зберегти і утвердити в свідомості людей Віру у вищий Закон, тобто в Бога. Щира віра в Бога і Богові позбавляє людину надмірного егоїзму, читай – надмірної гордині та абсолютизації індивідуальних можливостей і прав. Перед Вірою людина є слабкою, а тому церква має йти до людини. Навіть якщо людина проситься на прийом до пастиря – пастир, не плутати з «попом», йде до людини, щоб їй допомогти, бо пастир має принести пересічній людині Віру. Коли ж піп закопилює губу і відмовляє людині тільки через конфесійній забобони, то це навіть не піп, це адміністратор футбольного клубу, який не дозволяє представнику іншого клубу поганяти м’яча на його полі навіть тоді коли на цьому полі нікого немає.
26 Серпня 2018, 16:05
Лайк 12:52 26.08.2018. Ця людина явно позбавлена стадного ефекту і читає різну літературу, можливо навіть не дивиться телевізор.
28 Серпня 2018, 03:13
Це не правда. У нас отець Віктор дуже хороша людина, як душою так і вірою в Бога, а хто це написав, то йому буде великий гріх за цю брехню. А ти Т... отямся і подумай, що ти робиш і що подаєш на весь світ не достовірно- правдиву інформацію, і краще проси у Бога прощення за свій великий гріх, що ти оббрехав невинних людей...
28 Серпня 2018, 03:14
Це не правда. У нас отець Віктор дуже хороша людина, як душою так і вірою в Бога, а хто це написав, то йому буде великий гріх за цю брехню. А ти Т... отямся і подумай, що ти робиш і що подаєш на весь світ не достовірно- правдиву інформацію, і краще проси у Бога прощення за свій великий гріх, що ти оббрехав невинних людей...
28 Серпня 2018, 14:41
Теж мені сенсація. Автор новини видно не знає, що батюшці так робити не можна. А може й знає, а пише для срачу???
31 Серпня 2018, 18:28
Гнати чорта треба з церкви на його місце ще двацать прийде
31 Серпня 2018, 18:28
Гнати чорта треба з церкви на його місце ще двацать прийде
01 Вересня 2018, 01:18
Тормоза, правильно читайте.батюшка дитину похрестив ,він тільки не дозволив стати хресним людині яка за день до хрещеня вінчалася в київському патріархаті.тупий такий коментар про батюшку написав.
09 Вересня 2018, 19:52
Кипістив не визнає весь православний світ.
09 Вересня 2018, 20:02
Той хто називає о.Віктра чортом. Мабудь і сам є чортом. Знаю священника і його сім*ю. І ЯКИЙ ВІН ЗРОБИВ ХРАМ В СЕЛІ ТОБОЛИ.БЕЗГРАМОТНІ І БЕЗМОЗГЛІ ЛЮДИ. ЯКІ ПИШУТЬ ГАДОСТЬ НА СВЯЩЕННИКА. Батюшка дитину похрестив.Він тільки не дозволив стати хресним людині яка за день до хрещення вінчалася в київському патріархаті.Люди біснуваті стали.Усі біси повсилялися у вас.
10 Вересня 2018, 23:21
&quot;Кипістив не визнає весь православний світ.&quot; - а кагебістів-мпістів визнає??